Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253

  Si t'ia bej kur djemte kerkojne te njoftohen me mua dhe ma kerkojne numrin e cel.?

  Si t'ia bej kur djemte kerkojne te njoftohen me mua dhe ma kerkojne numrin e cel.?
  Jam ne hall siodomos kur ata insistojne , nderkohe une jam ne rreth miqsh dhe nuk di si te veproj ku ata insistojne e insistojne dhe me vene ne pozite te palakmueshme?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  370

  Smile

  Jepja, dhe ata te tregojn vargje dhe te merr gjumi me mire

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Si t'ia bej kur djemte kerkojne te njoftohen me mua dhe ma kerkojne numrin e cel.?
  Jam ne hall siodomos kur ata insistojne , nderkohe une jam ne rreth miqsh dhe nuk di si te veproj ku ata insistojne e insistojne dhe me vene ne pozite te palakmueshme?
  Mos u jep numrin tend, por kerkoju numrin e tyre, pastaj vepro si te te vije per mbare.
  Feelings change - memories don't.

 4. #4
  Si e kishe atė nr e telefonit ti ?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  E pata fjalen se si ta gjej nje menyre per t'i injoruar, t'i shmang?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  E pata fjalen se si ta gjej nje menyre per t'i injoruar, t'i shmang?
  Thuaju nuk jap numrin e tel. Kam te dashur.
  Feelings change - memories don't.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  E pata fjalen se si ta gjej nje menyre per t'i injoruar, t'i shmang?
  Tani po flas seriozisht. Mos ji shume friendly me djem qe nuk te intereson te vazhdosh shoqerine. Po u tregove shume e afruar normal qe do te vije cik zor tu thuash, jo.
  Duhet te jesh moshe gjimnazi besoj. Mos u hap shume ne shoqeri te kota.
  Feelings change - memories don't.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Vidasusi
  Anėtarėsuar
  11-11-2010
  Vendndodhja
  Atje diku...
  Postime
  273
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Mos u jep numrin tend, por kerkoju numrin e tyre, pastaj vepro si te te vije per mbare.
  Ja, mundesh edhe kėshtu.

  Ose, po tė pėlqeu, do ja japėsh numrin, se nuk bėhet nami.
  E po nuk tė pėlqeu, do i thuash se nuk je e interesuar, se ke tė dashur, se nuk ėshtė tipi yt... etj, etj, se prap - nuk bėhet nami.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  370

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  E pata fjalen se si ta gjej nje menyre per t'i injoruar, t'i shmang?
  1 Mos ju jep pergjigjie,
  2 thuju jam e dashuruar,
  3 kam nr tel,por me vlla se bashku,
  4 ik naj dit nga komunikimi me meshkuj,etj ,etj......

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  542
  tani nese ata qe te kerkojn nr tel jane njerez qe mund ti njohesh ndopak dhe ata shrytezojn kete situat per te te mare nr e tel u thuaj skemi aq kofidenca bashke per te te dhen nr e tel. nese ai ta kerkon nr e tel ku duket qarte se nuk eshte per shoqeri ateher thuaj qe nuk me intereson shoku me vjen keq. nese eshte dikush qe se njeh fare ateher i thuaj qe une nuk jap nr kot me kote njerezve qe si njoh me vjen keq plus mund tu thauhs qe ke te dashur.
  me pak fjale keto jane menyrat nese vertet nuk do ta japesh se njeri sta mere me zor. mjafton te flasesh e te mos pranosh ta japesh.

 11. #11
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Troc mi sdu me ta dhon , edhe ik hap cik krahun tani se na cave (******) ....
  E thash un kshu shqeto , se ti mqs je me edukat dhe vihesh ne pozit bjeri nga kina

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Si t'ia bej kur djemte kerkojne te njoftohen me mua dhe ma kerkojne numrin e cel.?
  Jam ne hall siodomos kur ata insistojne , nderkohe une jam ne rreth miqsh dhe nuk di si te veproj ku ata insistojne e insistojne dhe me vene ne pozite te palakmueshme?

  Mendimi im eshte, kur nje person insiston per dic. pa deshiren tende, mu atehere kur mundohet te te zeje ngushte para miqeve tu, nuk ia vlen as te humbesh kohe me te.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Troc mi sdu me ta dhon , edhe ik hap cik krahun tani se na cave (******) ....
  E thash un kshu shqeto , se ti mqs je me edukat dhe vihesh ne pozit bjeri nga kina

  Hahahaaha Wal, je 1.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,412
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Si t'ia bej kur djemte kerkojne te njoftohen me mua dhe ma kerkojne numrin e cel.?
  Jam ne hall siodomos kur ata insistojne , nderkohe une jam ne rreth miqsh dhe nuk di si te veproj ku ata insistojne e insistojne dhe me vene ne pozite te palakmueshme?
  Nuk mendoj se vihesh ne siklet te madh nese dikush te kerkon nr.e celularit.
  I ke njemije pergjigje per tiu shmangur dhenjes se numrit.

  Mirepo edhe kjo teme nuk te bene keq,per me shume vemendje edhe ketu ne forum.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Mendimi im eshte, kur nje person insiston per dic. pa deshiren tende, mu atehere kur mundohet te te zeje ngushte para miqeve tu, nuk ia vlen as te humbesh kohe me te.
  Une mendoj qe ndihesh ngushte para miqve vetem kur ta ka qejfi po te vjen zor, se po mos ta kishte qejfi ja kepusje dhe nje te share mes shoqerise tende. Normal qe shoqeria argetim do.
  Feelings change - memories don't.

 16. #16
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Hahahaaha Wal, je 1.

  thats me e tera dhe e bera

  Nejse pa shaka , te heqesh qafe nje mashkull esht gjeja me e lehte .
  Ktu na vine me parrullat me vejn ne siklet ,apo si ajo tema qe se le rehat cuni botes ..

  Pffff na u bon te gjith drama ktu mer jahu .

 17. #17
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,710
  Do ja jep ,sdo sja jep .Spo shoh asnje gje te veshtire apo problem ketu
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Une mendoj qe ndihesh ngushte para miqve vetem kur ta ka qejfi po te vjen zor, se po mos ta kishte qejfi ja kepusje dhe nje te share mes shoqerise tende. Normal qe shoqeria argetim do.

  Mia, numri i tel. deri diku u tako ceshtjeve intime, dhe kerkohet ne kater sy.
  Shoqeria do argetim, por eshte shoqeri e mire kur nuk argetohet ne barren tende.

  Une personalisht kurre nuk i kam kerkuar ndonje vajze numrin e tel. ose ka ardhur deri aty qe ma ka kerkuar numrin tim ose nuk kemi telefonuar kurre.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Mia, numri i tel. deri diku u tako ceshtjeve intime, dhe kerkohet ne kater sy.
  Shoqeria do argetim, por eshte shoqeri e mire kur nuk argetohet ne barren tende.

  Une personalisht kurre nuk i kam kerkuar ndonje vajze numrin e tel. ose ka ardhur deri aty qe ma ka kerkuar numrin tim ose nuk kemi telefonuar kurre.
  Kur thashe do argetim e thashe me kuptimin qe do mbaje anen tende cfare do te thuash ti, qofte dhe po te tregohesh rude me ata qe te kerkojne nr e tel kastile ne prezencen e tyre..
  Feelings change - memories don't.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  thats me e tera dhe e bera

  Nejse pa shaka , te heqesh qafe nje mashkull esht gjeja me e lehte .
  Ktu na vine me parrullat me vejn ne siklet ,apo si ajo tema qe se le rehat cuni botes ..

  Pffff na u bon te gjith drama ktu mer jahu .

  Wal, ceshtje sensibiliteti.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •