Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 49
  1. #21
    Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
    Anëtarësuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
    Postime
    4,907
    Shume muslimane e bejne kete per ta pergatitur per martese...ne moshen 5-6 vjece. Aisha e di me se miri kete pune.
    Mos u beni edeh ju si fundrrinat islamike.

    Nuk shume nga asnje fe qe bejne keso veprash.
    Kjo nuk ka lidhje as me fe e as me ateizem, kjo ka te bejne me mendet e njeriut.Per fat te keq Perndia fal njerez te semure. Tashti mund te behet pyetja , PSE?
    Lumi ka ujin e paster ne burim


    Kombi mbi te gjitha

  2. #22
    Citim Postuar më parë nga iliria e para Lexo Postimin
    Mos u beni edeh ju si fundrrinat islamike.

    Nuk shume nga asnje fe qe bejne keso veprash.
    Kjo nuk ka lidhje as me fe e as me ateizem, kjo ka te bejne me mendet e njeriut.Per fat te keq Perndia fal njerez te semure. Tashti mund te behet pyetja , PSE?
    Me thene te drejten, akoma nuk e kam kuptuar, se cfare do te thote islamik. Per arab e di shume mire cdo te thote, por islamik nuk e di me saktesi. Nese eshte e mundur a mund te ma sqarosh shkurtimisht thelbin? Po iu them ju, sepse ajo pjesa anetaresh qe vetem shan e percan ,shihet se cfare bagazhi ka, dhe nuk e marr mundimin me ta.
    E vertete qe kjo nuk ka te beje me fene, sepse "fe", ne thelb do te thote "te besosh", kaq. Nuk ka Fe ne bote qe te meson perversitetin. Kjo ishte persa i perket thelbit, ndersa persa i perket institucionalizimit, keqperdorimit te fese, kam mendim disi tjeter...
    Sa i perket asaj qe thua se Perendia fal njerez te semure, ne fakt nuk jam dakort, njeriu eshte i lire per te qene pervers apo jo. Perendia nuk i fal disa perverse dhe disa te tjere ne rregull.

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Jam shume i sigurt qe Mafia aty vet me doren e tij e ka shkruar "Imam", ndersa aty ka shkruar "Nje afrikan" apo diçka tjeter !!
    Nuk mundesh edhe me qene hoxhe edhe te sulmosh seksualisht nje femi te moshes 3 vjeçare !!



    The_Capital
    Ndryshuar për herë të fundit nga The_Capital : 20-06-2011 më 11:37
    Burri 1 X flet !

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-05-2008
    Postime
    3,745
    Citim Postuar më parë nga The_Capital Lexo Postimin
    Nuk mundesh edhe me qene hoxhe edhe te sulmosh seksualisht nje femi te moshes 3 vjeçare !!!
    E vertete,profeti na ka mesu me prit edhe 3 vite te pakten

  5. #25
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar më parë nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Demek ti je bo me vlersu anglishten teme a?


    Google translate e ka bere kete pune, une vetem e kam modifikuar vende vende qe te kuptohet me mire.
    une e pashe se e ke perkthy me google mafi e per kete te thashe..ke harruar i dashur se perkthimi me google eshte perkthim mekanik..prandaj ka dale shkrimi krejt pa kuptim..po ta kishe perkthyer vete do te dilte tamam..duket se e di pak me mire se ti anglishten prandaj te thash..keshtu mafi..
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Citim Postuar më parë nga ane Lexo Postimin
    E vertete,profeti na ka mesu me prit edhe 3 vite te pakten
    Ç'ka don te thuash me kete ??
    Burri 1 X flet !

  7. #27
    Follow the Light Maska e presHeva-Lee
    Anëtarësuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    toka e shqiponjave
    Postime
    1,019
    Se ku i marrin kto lajme nga Afrika 1 zot e din ! Edhe qka esht me e cuditshmja keta gjithmon shkruajn me veten i njejti person esht .
    Moderatoret e Percarjes fetare siduket ne gjum qenkan .................. keep sleeping
    Krenohem qi jom Shqyptar e Musliman

  8. #28
    Citim Postuar më parë nga iliria e para Lexo Postimin
    Mos u beni edeh ju si fundrrinat islamike.

    Nuk shume nga asnje fe qe bejne keso veprash.
    Kjo nuk ka lidhje as me fe e as me ateizem, kjo ka te bejne me mendet e njeriut.Per fat te keq Perndia fal njerez te semure. Tashti mund te behet pyetja , PSE?
    Ke te drejte! Problemi qendron qe keto tema ne forum nuk hapen thjesht per te informuar, por per te bere "lufte" me fetaret, thjesht per nxitur debat qe perfundon ne ekstrem.

    La vita non si spiega, si VIVE!

  9. #29
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    20-04-2011
    Postime
    394
    kur lexoj talebanet e forumit nervozohem ,por kur i shoh kta qelbanika komunisto-ateist qeshem

    talebanet qenkan shume te mire ne krahasim me keto berllocet si mafijashi ene ki cobani i afrikes , dhe ne te njejten kohe qe eshte nip afrike sepse nena e tij ka qene e perdhunura qe ne moshen 3 vjecare nga nje afrikan dhe ka dal nje kopil si opaka kinga nga fisi zulu ) te cilet ke tari mbajne vuvuzela

  10. #30
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anëtarësuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Oh mjere vajzat e shkreta!Meshkuj te degjeneruar,qoft besimtar apo jo kete e bejn vetem ata qe jan mostra:
    - - Shumë shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askë!
    Agim Metbala"

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e Renea
    Anëtarësuar
    12-08-2007
    Vendndodhja
    andej-këndej
    Postime
    3,131
    Citim Postuar më parë nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
    Oh mjere vajzat e shkreta!Meshkuj te degjeneruar,qoft besimtar apo jo kete e bejn vetem ata qe jan mostra:
    Esht genjeshter, ne Afrik ka nje propagand te lart katolike , sepse Papa esht duke synu qe Afriken ta bej qender te katolicizmit, ne cdo pjes te botes katolicizmi esht ne minus , vetem ne Afrik shkojn ne pozitiv.

    Mos e harro dhe ate temen qe e hapen ketu keto propaganduesit , nje djalosh qe fuste doren nen makin dhe fitonte leket , ndersa ketu e tregonin si shembull se si denohen femijet ne nje vend musliman , kur ato zihen duke vjedh buke , sepse jan te uritur.

    Shum ulet godasin keto.
    Shqiperi eshte edhe Cameria

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    24-04-2009
    Postime
    1,464
    Tani muslimanet e vertete,paskan me e shpall muhamet,kete"burr"sepse edhe muhameti
    e pat bere te njejten gje me nje vajze te vockel,megjithate ky fare imami_hamami,ja paska kaluar edhe muhametit,hahah.

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    24-04-2009
    Postime
    1,464
    Njejte sikurse edhe muhameti(i cili nuk dinte shkrim lexim)edhe ky fare imam hamami,neper lisa jeton ende.....

  14. #34
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar më parë nga The_Capital Lexo Postimin
    Jam shume i sigurt qe Mafia aty vet me doren e tij e ka shkruar "Imam", ndersa aty ka shkruar "Nje afrikan" apo diçka tjeter !!
    Nuk mundesh edhe me qene hoxhe edhe te sulmosh seksualisht nje femi te moshes 3 vjeçare !!



    The_Capital

    O haxhi qorri, sjom manipulus si Islamiket une


    ne tekst e ke edhe burimin e lajmit
    ja qfar shkruan

    Police in Mombasa are still looking for a man who allegedly sexually assaulted his 3 year old daughter. The man who is an Imam is said to have fled after committing the offense.
    Ndryshuar për herë të fundit nga MafiaWarz : 20-06-2011 më 14:13
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  15. #35
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anëtarësuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Citim Postuar më parë nga dielli1 Lexo Postimin
    Tani muslimanet e vertete,paskan me e shpall muhamet,kete"burr"sepse edhe muhameti
    e pat bere te njejten gje me nje vajze te vockel,megjithate ky fare imami_hamami,ja paska kaluar edhe muhametit,hahah.
    Po pse ore Perzini fene me kesi lloj njerez dhe lajmesh,vetem pse paska qen Imam,po ata qe sjan çfar do thoni?O Zot Zot jep mend ku ska!
    Ndryshuar për herë të fundit nga Xhenet.M.S. : 20-06-2011 më 14:50
    - - Shumë shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askë!
    Agim Metbala"

  16. #36
    Follow the Light Maska e presHeva-Lee
    Anëtarësuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    toka e shqiponjave
    Postime
    1,019
    A njifni dikush ktu ne FSH ndonje Shkenctar qe mirret me personat qe kan kriz mendore e qe flasin me 2 e me shum identitete esht rasti me i volitshem ketu per studim .
    Krenohem qi jom Shqyptar e Musliman

  17. #37
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    20-04-2011
    Postime
    394
    une per nje dialog "jo serioz" me perjashtuan dy jave ,kurse keta idiota cdo dite regjistrohen me emra te rinj dhe ofendojne e shajne ne menyre shtazarake dhe te nivelit me te ulet njerzore ,interesant asnje nga keta si DARIUSI ,ALBO,URIEL dhe disa te tjere nuk perjashtojne keta jashteqitje komuniste prej forumi.


    ku jeni oooo moderatore , a mos valle jeni ju qe fshiheni pas ketyre emrave ....

  18. #38
    Follow the Light Maska e presHeva-Lee
    Anëtarësuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    toka e shqiponjave
    Postime
    1,019
    opake opinga, killer katili, ane, dielli1, mafiawars edhe nje spom kujtohet esht i njejti person
    Krenohem qi jom Shqyptar e Musliman

  19. #39
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    20-04-2011
    Postime
    394
    une nuk dyshoj ne kete ,sepse e kane te njejtin shkrim ,mendim, shprehje dhe shume gjera tjera ,

  20. #40
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Citim Postuar më parë nga agimbeluli Lexo Postimin
    kur lexoj talebanet e forumit nervozohem ,
    Kush jane kta talebanet qe te nervozojne, Gimo??!!
    Jarigas

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •