Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 95
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Edhe njeqint vite te lumtura USA!

  USA!Me lejo qe te te uroj une teta e forumit kete dite te shenuar te jetes tende e para!
  Te rrosh sa te te doje e bardha zemer se bashku me familjen tende..kalofsh sa me bukur sot mes miqsh edhe shokesh...U befsh plak me mjeker..teta!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Gezuar USA! Pritsh shume e shume ditelindje gjithmone i lumtur!
  AUTOCHTHONOUS

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,501
  Mirė, unė dola vicekampion, mbase i dyti ia uroj ditėlindjen mikut tonė tė pėrbashkėt USA NR.1...
  Tė uroj, ēka tė uroj? Tė uroj tė gjitha tė mirat e kėsaj bote dhe ato t'i ndash, bashkė me anėtarėt e familjes sate...
  Jetėgjatėsi mik!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Gezuar ditelindjen USa! Fat e lumturi ne jete!
  Feelings change - memories don't.

 5. #5
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661
  Gezuar Z.Usa te uroj gjitha te mirat e kesaj bote,
  c'do deshir e juaja u befte realitet
  paqe,fat,lumturi, dashuri dhe shendet patshi per jete...

  me respekt te vecant...
  edhe 100 vite te lumtura plot lumturi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 6. #6
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  USA!Me lejo qe te te uroj une teta e forumit kete dite te shenuar te jetes tende e para!
  Te rrosh sa te te doje e bardha zemer se bashku me familjen tende..kalofsh sa me bukur sot mes miqsh edhe shokesh...U befsh plak me mjeker..teta!
  flm teta Pranvera

 7. #7
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  flm anita340,Agim Metbala,mia@,Tetovare (Bongo)

 8. #8
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782
  Urime ditlindjen USA NR1,edhe aq sa te doje zemra i lumtur me familje dhe shoqeri.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. #9
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  flm motra vogel Xhenet.M.S

 10. #10
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  edhe 100 mer plak

 11. #11
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  edhe 100 mer plak
  flm kalofsh mire

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,667
  Eshte ditelindja

  cfare kerkon ketu ne internet? dil se te nxorem jashte


  Edhe sa ta kesh...jeten

  birthday sex

 13. #13
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Eshte ditelindja

  cfare kerkon ketu ne internet? dil se te nxorem jashte


  Edhe sa ta kesh...jeten

  birthday sex
  kalofsh mire flm..

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Urime ditelindja USA i gezofsh dhe 100 tjera
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Kontinentin tim
  Postime
  315
  U bėfsh njė qind e dy dhjet e njė vjece!

  apo sa tė duash vet,

  Tė uroj tja kalosh sa mė bukur sonte
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 16. #16
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Urime ditelindja USA i gezofsh dhe 100 tjera
  flm i nderuar

 17. #17
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Citim Postuar mė parė nga BriCjapi Lexo Postimin
  U bėfsh njė qind e dy dhjet e njė vjece!

  apo sa tė duash vet,

  Tė uroj tja kalosh sa mė bukur sonte
  kjo makine per mua!! wooow
  flm i nderuar kalofsh mire

 18. #18
  Mire ėshte puna mire Maska e PLAKU
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  2,443
  Urime ditlindja i nerumi USA, ju deshiroj jete te lumtun e te shendeteshme, befeshi 100 e siper vjete
  Pa Kosovė e Ēamėri nuk ka Shqipėri

 19. #19
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Citim Postuar mė parė nga PLAKU Lexo Postimin
  Urime ditlindja i nerumi USA, ju deshiroj jete te lumtun e te shendeteshme, befeshi 100 e siper vjete
  flm PLAKU,dhe une ju uroj cdo te mira i nderuar..

 20. #20
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,753
  Shum urime per Ty!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •