Close
Faqja 9 prej 19 FillimFillim ... 7891011 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 180 prej 376
  1. #161
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anėtarėsuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    jo Pink, nuk e kam dit se min Korazoni blen djath me internet..
    kulmi..

    po tani e di cdo benj.. do vete ne Bėnēė te benj nje kurs per Baxhoxhi e te vete te hap nje dyqan djathi e gjize e kosi mu perball shpise se zojushes Korason..
    dhe.. vu tregtia e vu.. love-ria..
    lol



    .

  2. #162
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Edhe 1gje nuk kuptoj me keto chickat ketu, pse duhet medoemos me prish pare nga nje kontinent ne tjatrin? Ku eshte leverdia te blesh online kur je matane oqeanit? Do ju duhet te prisni 1 muaj per ta marre, e nese sju pelqen e ta ktheni mbrapsht, e te merrni paret, prit gomar te mbije bar. A thu se skeni dyqane andej! lol
    leverdia eshte shume e madhe. varet se ku blene. e ke idene sa kushton nje kemishe ralph lauren ne europe??? po markat sportive?
    une kam blere disa here ne shba dhe te siguroj se kam paguar edhe me pak se gjysmen e cimimit qe do paguaja nese do blija ne europe...

    gjithashtu kam blere ne taivan e hong kong. edhe atje me disa cmime qe jane krejtesisht qesharake...
    mbaj mend qe kam pas blere disa usb flash drive prej 8gb andej, kur ne europe kushtonin 5-6 here me shume...
    Vasudhaiva Kutumbakam

  3. #163
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga SKRAPARI Lexo Postimin
    on line nuk blihen breket por blihet nje bilete avioni se kushton me lire, blihet nje bilete teatri, stadiumi, parku, behet nje rezervim hoteli etj, etj
    pse ke nevoje t'i provosh? i provon breket ne dyqan para se t'i bleshe ti???????

    na trego dyqanin te pakten, qe mos te bejme gabim te blejme gje atje.
    Vasudhaiva Kutumbakam

  4. #164
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
    leverdia eshte shume e madhe. varet se ku blene. e ke idene sa kushton nje kemishe ralph lauren ne europe??? po markat sportive?
    une kam blere disa here ne shba dhe te siguroj se kam paguar edhe me pak se gjysmen e cimimit qe do paguaja nese do blija ne europe...

    gjithashtu kam blere ne taivan e hong kong. edhe atje me disa cmime qe jane krejtesisht qesharake...
    mbaj mend qe kam pas blere disa usb flash drive prej 8gb andej, kur ne europe kushtonin 5-6 here me shume...
    ah leverdi e madhe shume se sheh. I bie kur te blej une ndonje gje nga italia, te me vij mbas 1 muaji, une e kam harruar fare se ca bleva, therefore me ka dal dhe nga qefi. lol

    nuk blihen rrobat online or taj. ti jeton atje, dhe se besoj qe qenka bere aq keq, te vish te besh virtualisht shopping ne united states.Normalisht aty ku jeton aty ushqehesh, dhe aty vishesh. Shtrenjte apo lire, sipas jeteses atje.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  5. #165
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    online ka shum gjera por ndonjehere ta fusin po bukur aman
    ska si ti blesh vet ti shikosh ti provosh dy lek me shum por ja vle
    Partizoni

  6. #166
    http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
    Anėtarėsuar
    30-09-2002
    Vendndodhja
    Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
    Postime
    1,869
    per ne amerike ose shume vende ke amazon.com eshte sigurte ka shume ulje ne shume raste dhe ka drejtkthime nese s`te pelqejne lajmeron kur parcela postohet etc,une ketu ne Londer amazon.co.uk ka 10 vjet qe e perdor dhe asnjhere s`kam pasur probleme me te.
    You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

  7. #167
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    nuk blihen rrobat online or taj. ti jeton atje, dhe se besoj qe qenka bere aq keq, te vish te besh virtualisht shopping ne united states.Normalisht aty ku jeton aty ushqehesh, dhe aty vishesh. Shtrenjte apo lire, sipas jeteses atje.
    nuk blihen??? e vendose ti kete gje? po pse nuk falimentojne ato mijera dyqane online???

    kjo eshte pikpamja jote... une kam blere dhjetra here dhe nuk jam penduar kurre.
    njoh shume njerez qe e bejne nje gje te tille.
    po nese i blej online ne europe ku do me mberrijne brenda jave??? edhe kjo nuk ben?
    pse duhet te bleje syzet ne itali, kur i gjej ne angli me cmim shume shume me te ulet???

    ne USA kam blere kryesisht marka amerikane qe ne europe jane te panjohura dhe kur i gjene, kushtojne dyfish. dhe gjithashtu materiale sportive.
    nje pale shorts nike ne USA i blej 7-8 $, ndersa ne footlocker ne europe kushtojne 40€. beji pak llogarite!
    Vasudhaiva Kutumbakam

  8. #168
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
    nuk blihen??? e vendose ti kete gje? po pse nuk falimentojne ato mijera dyqane online???

    kjo eshte pikpamja jote... une kam blere dhjetra here dhe nuk jam penduar kurre.
    njoh shume njerez qe e bejne nje gje te tille.
    po nese i blej online ne europe ku do me mberrijne brenda jave??? edhe kjo nuk ben?
    pse duhet te bleje syzet ne itali, kur i gjej ne angli me cmim shume shume me te ulet???

    ne USA kam blere kryesisht marka amerikane qe ne europe jane te panjohura dhe kur i gjene, kushtojne dyfish. dhe gjithashtu materiale sportive.
    nje pale shorts nike ne USA i blej 7-8 $, ndersa ne footlocker ne europe kushtojne 40€. beji pak llogarite!
    Ku jane keto nike, shorts qe na bejne 7dollar ne USA? 7dollar as shorts per kids nuk blen dot.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  9. #169
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Ja 1dyqan ne USA, sporti. I ka te gjitha, ne lidhjet me sportet. Dhe mall i mire gjithashtu. Qe jo ta veshesh sot 7dollar shorts, edhe mbasi ti lash, te jene bere si trajse , te varen majtas djathtas, me ta shpif. lol

    http://www.sportsauthority.com/
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  10. #170
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    jo cdo gjo blihet online. di un se ka me vje ai mall. po kshu pantallona ene kemisha i blej online, wrinke free jom rehat. i fus 25 min ne dry dalin te hekurosme. xhaketa ene kastum shkoj ne dyqon. ushqime online nuk blej

    porosita i her davidoff cigars ene nuk ishte mall i mire megjithse pagova i qere me $$$$

    djath un blej pinar. i love it
    no glove no love

  11. #171
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Ku jane keto nike, shorts qe na bejne 7dollar ne USA? 7dollar as shorts per kids nuk blen dot.
    ehuuu pink! akoma tek ura ti...
    nuk ia paske idene fare prandaj flet ashtu ti.

    ja shiko: nike basketball shorts te reja me etikete. te gjitha nen 8$

    http://shop.ebay.com/i.html?LH_Price...&_sop=15&_sc=1

    e di sa kushtojne ne foot locker ato?
    u binde tani???
    Vasudhaiva Kutumbakam

  12. #172
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    ah ebay, skam blere ndonjehere atje. Te ky linku me dolen shorts for boys. Kids size

    Mire mire Admiralo, whatever makes you happy.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  13. #173
    The admiral ti je matrapaz i madh se ju shet njerzve kemisha me cmime te larta gjoja te reja hahhahaha qe kur e kujtoj vdes se qeshuri
    per here te pare po degjoj brek me prove lol
    ne ketej sna i lene ti provojme ....
    lol leri kta te usa se keta i blejne rrobat me qillo ashtu jane mesuar nuk i duan online
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  14. #174
    Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
    Anėtarėsuar
    10-08-2009
    Vendndodhja
    Angli
    Postime
    298
    Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
    une kam blere dhjetra here ne ebay... madje neper vende te ndryshme te botes. japoni, taivan, hong kong, shba, kanada dhe ne tere europen.
    aty kam blere rroba, syze, ore e gjithefare gjerash. madje me ka rastisur te blej dicka e cila nuk me ka pelqyer dhe pastaj e kam rishitur me shtrenjte...
    as edhe nje here nuk te terheqin me shume para. kurre nuk me ka ndodhur dhe nuk kam degjuar ndonjehere ndokend qe i ka ndodhur nje gje e tille.

    nese paguan me pay pal (gjeja me e mire) je e siguruar deri ne 1000€.
    ne fakt me ka rastisur dy here qe nuk me ka mberritur malli, dhe paypal me ka kthyer parate...

    per te te treguar faqe te tjera pervec ebay (qe eshte nderkombetare dhe ku ka mijera dyqane rrobash) te specializuar per roba marke, duhet te di se ne cilin shtet jeton...
    te njejten gje kam bere edhe une, kam shitur e blere ne EBAY por ama gjithmone me Paypal e vetem regjistoj Credit Card -en
    Good Luck spending
    U cant judge a book by its cover but you can tell its price

  15. #175
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    The admiral ti je matrapaz i madh se ju shet njerzve kemisha me cmime te larta gjoja te reja hahhahaha qe kur e kujtoj vdes se qeshuri
    per here te pare po degjoj brek me prove lol
    ne ketej sna i lene ti provojme ....
    lol leri kta te usa se keta i blejne rrobat me qillo ashtu jane mesuar nuk i duan online
    hahaha!!! e vertete qe kam shitur disa here, por jo "gjoja" te reja. kur kam thene qe eshte e re, ka qene e re dhe kur kam thene qe eshte e perdorur, ka qene e perdorur... eshte e thjeshte per t'u dalluar. mjafton te kete etiketat...
    jam i ndershem une moj korcare
    Vasudhaiva Kutumbakam

  16. #176
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga Linda-uk Lexo Postimin
    te njejten gje kam bere edhe une, kam shitur e blere ne EBAY por ama gjithmone me Paypal e vetem regjistoj Credit Card -en
    Good Luck spending
    ashtu edhe une

    mbaj para disa vitesh kur sapo isha regjistruar, shihja gjera dhe thoje:
    wow. sa lire. bye bye bye.
    pata blere gjithefare gjerash, dhe kur i bera llogarite ne fund te muajit kisha shpenzuar gadi 1000€...

    sdq e preferoj shume online shopping.

    sidomos per te prenotuar hotele dhe fluturime...
    Vasudhaiva Kutumbakam

  17. #177
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    11-12-2010
    Postime
    2

    cigare elektronike?

    mund te me thoni ku mund te gjej cigare elektronike ne tirane?

  18. #178
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Don te thuash , automat cigaresh ?
    Se cigare elektronike nuk kam degjuar ndonjeher :-)
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  19. #179
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    11-12-2010
    Postime
    2
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga erald13 : 12-12-2010 mė 07:30

  20. #180
    Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
    Anėtarėsuar
    28-02-2004
    Vendndodhja
    -xyz-
    Postime
    261

    Ku mund te blej numra PLUS

    Pershendetje,

    Kam degjuar se kompania e katert telefonike PLUS kishte oferta shume te mira.
    Po ashtu me thane se ne Tirane kane filluar shitjet e numrave te pare. A mund te me thoni se ku mund te blej ndonje numer?
    Koha eshte jeta!
    Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
    Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
    Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

Faqja 9 prej 19 FillimFillim ... 7891011 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •