Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Arb Elo

  1. #1

    Arb Elo

    Nga shtėpia botuese "Pika pa sipėrfaqe" sapo ėshtė hedhur nė treg vėllimi me poezi i Arb Elo me titull "Mirazh".
    Mund tė blihet tej kafe-librari "E Pėr7shme" nė Tiranė ose dhe online, nė kėtė adresė:
    http://www.shtepiaelibrit.com/libri/...duct_info.html
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga yjori : 08-05-2011 mė 11:23

  2. #2
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Yjori, na jep pak me shume informacion mbi librin dhe autorin? Keshtu libra te rinj dalin cdo dite, po ku eshte vecantia e ketij libri qe ke permendur me lart?

  3. #3
    E vura lajmėrimin, pasi shumė vargje tė librit kanė qenė publikuar dikur edhe kėtu nėn nickun tim.


    Temė nė Forum me krijimet e Arb Elo



    .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 28-10-2011 mė 11:39

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
    Anėtarėsuar
    12-01-2008
    Vendndodhja
    Rahovec,Kosovė
    Postime
    13,529
    Yjori, pranoni nga unė urime mė tė sinqerta pėr botimin e vėllimit tė parė me pozi, uroj qė shpejtė tė na gėzosh edhe me librin e dytė...
    Pėr poezitė tua, gjatė kohės kam komentuar, i kam vlerėsuar shumė lartė (ēdo herė sipas shijes sime), besoj qė edhe kritikėt e vėshtruesit, do tė kenė mendim tė njejtė...
    Edhe njė herė urime!

  5. #5
    Citim Postuar mė parė nga Agim Metbala Lexo Postimin
    Yjori, pranoni nga unė urime mė tė sinqerta pėr botimin e vėllimit tė parė me pozi, uroj qė shpejtė tė na gėzosh edhe me librin e dytė...
    Pėr poezitė tua, gjatė kohės kam komentuar, i kam vlerėsuar shumė lartė (ēdo herė sipas shijes sime), besoj qė edhe kritikėt e vėshtruesit, do tė kenė mendim tė njejtė...
    Edhe njė herė urime!
    Faleminderit Agim pėr fjalėt e mira dhe komentet. Libri, kam dėgjuar, gjendet edhe nė Prishtinė.
    Nė Tiranė gjendet tek Libraria "Adrion" tek Pallati i Kulturės, si edhe, siē shkrova mė sipėr, tek "E pėr7shme", Rruga e Elbasanit.

    Kalofsh mirė!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga yjori : 18-05-2011 mė 04:01

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •