Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-04-2007
    Postime
    89

    Kam problem me remote desktop

    i kam 2 pc diku ne distance 3 km njeri e ka internetin me IPKO e tjetri me nje operator privat me antene.
    i kam vendosur passworda userave i kam gjetur ip me what is my ip nepermes www.whatismyip.com por po me qet nje eror qe nuk e kam idene pse.
    a ka naj softwer adekuat qe eshte falas apondonje softver qe mi bene ip fikse e kam time viwer por eshte demo po me paraqet problem kam perdor logmein, por nuk jam i kenaqur fort kam pcanywhere nje kohe me ka bere por tani nuk po mundem me e shfrytezu ma ku qendron problemi nuk e di a ka dikush naj ide.

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Ermedin
    Anėtarėsuar
    15-09-2010
    Postime
    716
    TeamViewer, zgjidhja mė e mirė. Tė gjithė e pėrdorin. Falas ėshtė.

  3. #3
    TeamViewer ėshtė dhe Free.Mjafton qė kur ta instalosh tė zgjedhėsh opsionin Personal/Non Commercial use,dhe nuk tė nxjerr absolutisht asnjė problem.
    Program tjetėr pėr kėtė ėshtė edhe Cross Loop,ose Log me In (qė ėshtė ndėr mė tė mirat).
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-06-2005
    Postime
    639
    Citim Postuar mė parė nga furkan Lexo Postimin
    i kam 2 pc diku ne distance 3 km njeri e ka internetin me IPKO e tjetri me nje operator privat me antene.
    i kam vendosur passworda userave i kam gjetur ip me what is my ip nepermes www.whatismyip.com por po me qet nje eror qe nuk e kam idene pse.
    a ka naj softwer adekuat qe eshte falas apondonje softver qe mi bene ip fikse e kam time viwer por eshte demo po me paraqet problem kam perdor logmein, por nuk jam i kenaqur fort kam pcanywhere nje kohe me ka bere por tani nuk po mundem me e shfrytezu ma ku qendron problemi nuk e di a ka dikush naj ide.
    Pershendetje

    bene nje kopje te errorit (CTRL+Print) dhe fute ketu ne Forum ta shohim s e qka po te thote. perndryshe ki sa te duash Programe si team Viewer, VNC, SHow me pc etj
    JO NEGOCIATA - VETĖVENDOSJE

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •