Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Nuk te pres

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Anėtarėsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  43
  Postime
  206

  Nuk te pres

  Dua te te shoh
  Por kam frike
  e dij se s'do te te shoh
  sic te kam pare dikur.
  Se une sjam me ajo e njejta
  Se un sjam me ajo voglushe.
  Dua te te kem prane
  por kam frike,
  e dij se zemra s'do troket
  sic trokiste ne nje kohe.
  Dua te te flas,
  por kam frike
  se goja sdo ti nxjer ato fjale
  qe ti thoja dikur.
  Te dua, por nuk te pres,
  Ti ishe ai qe ike njeher ,
  Ti ishe ai qe as "lamtumire" s'the
  Nuk te pres
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

 2. #2
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  Dua te te takoj
  por kam frike, kam frike
  se ti nuk do te presesh
  deri sa te vije ajo dite!!!
  LuM i RrEmByEr

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  diber
  Mosha
  43
  Postime
  6
  bravo dibra se edhe unejam dibran eshte nje poezi e cmendur dashurrie bravo
  flm

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Anėtarėsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  43
  Postime
  206
  Ti mos ki frige nga vetmia
  Se dhe une me ty jam
  ti kendo kengen tende
  dhe une do te te qendroj pran
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Anėtarėsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  43
  Postime
  206
  flm flm jonis
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •