Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716

  Prindi sharron t birin 3 vjear!

  Nje burre 24-vjear nga Gjermania, ka prere koken djalit te tij tre vjear me nje sharre elektrike me zinxhir, dhe me pas ben vetevrasje. Burri i divorcuar nga Nordrhein Westfalen, kishte marre djalin e tij diten e marte nga ish gruaja sa per te ngrene nje akullore, dhe sipas marreveshjes,te njejtin do tia kthenete nenes pas nje ore-premtim te cilin nuk e realizoi fare.


  Ne vend se ti jepte akullore,e dergon djalin ne nje vend te izoluar, merr nje sharr elektrike me zinxhir nga bagazhi i makines,dhe ia prene koken . Ai me pas, po me sharre beri vetevrasje.

  Een 24-jarige man heeft in Duitsland zijn driejarig zoontje met een kettingzaag onthoofd en vervolgens zelfmoord gepleegd. Het familiedrama dateert van dinsdag, maar de lugubere feiten kwamen pas vandaag aan het licht. De gescheiden man uit Kreis Neuwied (Nordrhein Westfalen) had zijn zoontje dinsdag bij zijn ex opgehaald om met hem een ijsje te gaan eten. Na een uur zou hij het kind terugbrengen, maar dat gebeurde niet.

  Kettingzaag
  In de plaats reed de man met het jongetje naar een afgelegen oord. Daar haalde hij een kettingzaag uit de kofferruimte van zijn wagen en onthoofdde er zijn zoontje mee. Vervolgens nam hij een tweede kettingzaag uit de koffer waarmee hij zichzelf om het leven bracht. Het drama werd ontdekt door een jogster die voorbij de auto liep en bloedvlekken opmerkte op de wagen.

  Jeugdbescherming
  De wanhopige moeder van het kind had haar zoontje dinsdag als vermist opgegeven. Volgens de eerste verklaringen van de vrouw zou haar ex er enkele weken geleden al mee gedreigd hebben om haar en het kind te doden. De vrouw was daarop naar de jeugdbescherming gestapt, maar die ondernam geen actie. De politie onderzoekt nu of de jeugdbescherming nalatigheid kan verweten worden. Twee medewerkers werden al verhoord. (lpb)

  24/03/11 17u52

  http://www.hln.be/hln/nl/959/Bizar/a...elfmoord.dhtml

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet n Bllog
  1
  U e shpelafte mortja ...monster!

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Njeriu esht si makina,thjesht nji oporat ose maqin.
  Mund te ndodh kure njeriu imagjinon nji rast ,nji gje vetvetiu,
  Kjo storje kalon permes neuroneve te trurit shkon ne bazen neurore dhe aty fiksohet per nji qast.
  Ai imagjinim mund te ze rrenj deri ne momente qe nga paramendimi i qellimshem kalon ne pjesen e trurit qe trupin e ven ne levizje sipas asaj qe i ka rekomanduar shpija e trurit(indi i trurit)
  Secilit nga ne, shpesh nga goja na kan dal fjal qe donim ti thoshim ,dhe raste kure sikur i kemi then,qe tjert do thonin se i kemi degjuar ,por sikur te kishim nji kamer duke incizuar sdo i regjistronte ato fjal ose biseda.Truri i njeriut mund te shtyj njeriun ne veprime qe as nuk i imagjinojm.
  Raste kur njeriu nuk shef veturen gjersa makina ti ndalet para kembeve e raste tjera.
  Kom degjuar raste kur njeriu edhe vet personalisht me ka rrefyer se ka kaluar kilometra te tera dhe ne nji moment e ka par se gjendet ne nji moment qe nuk ka ardh me vetdije.
  Une personalisht kom par nji person i cili nuk ka levizur per afro 6 ore, dhe per heren e tret kur personi nuk levizte, ju kom afruar ta pysja se ku po shkonte apo ke po e priste me thot se po shkoj tek bukpjeksi qe te mar ushqim per mengjes.
  Dhe ajo qe kom dashur te kuptoi ..se personit as qe i kan ven re se pritja e tij ishte aq e gjat dhe kur une i them se ai ishte gjat aty me pergjigjet- sa esht ora,i them ora 16 dhe nga ajo qe i kujtohej se ora ishte 10 kur kishte dal per te bler ushqim.
  Dikujt mund ti duket se po flas budallakira,pore une po i rrefej nga vet pervoja dhe raste te verteta.
  Une njeriun e shof si qenje me aftsi shum me te medha ,sa po te arrij ti kuptoi dhe po ti shfrytzoi aftsit qe ka do kumunikonte me te gjith njerzit e botes....madje edhe kafshet ti kuptonte kur kan nji hall.
  Nese mendoni se ja kom shallafut jeni gabim.
  Une sot di tu rrefej sa letra i kom has ne qytet,sa njerz qa kan biseduar,qa kan pas veshur,madje e di sa qeremide i ka qyteti.
  Ska shum te bej me ket rast feja pore difektet e trurit qe mund ti ngjajn secilit nga ne.
  Dhasht Zoti e te jet rasti i fundit.

 4. #4
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  une mesa di ne gjermani ka shume rastesh keshtu...
  ncncn....Zoti i denoft,marrin jeten e femiut te vet,mire eka thene teta,monster...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 5. #5
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Une mendova mos ka ndodhe nje gje ne Shqiperi apo Kosove , e do te ishte edhe me e tmerrshme sesa ne ndonje vend tjeter....por gjithsesi eshte makaber kjo veper.

  Kete gje se ben as kafsha me e eger

 6. #6
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  te pakten paska vrare vehten ky psikopat.
  jo per gje, por do e kishin futur ne ndonje klinike psiqike dhe pas 10 vjetesh do e kishin liruar.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 7. #7

  O....idiot !

  Citim Postuar m par nga Ermedin Lexo Postimin
  Nje burre 24-vjear nga Gjermania, ka prere koken djalit te tij tre vjear me nje sharre elektrike me zinxhir, dhe me pas ben vetevrasje. Burri i divorcuar nga Nordrhein Westfalen, kishte marre djalin e tij diten e marte nga ish gruaja sa per te ngrene nje akullore, dhe sipas marreveshjes,te njejtin do t’ia kthenete nenes pas nje ore-premtim te cilin nuk e realizoi fare.


  Ne vend se t’i jepte akullore,e dergon djalin ne nje vend te izoluar, merr nje sharr elektrike me zinxhir nga bagazhi i makines,dhe ia prene koken . Ai me pas, po me sharre beri vetevrasje.
  Ermedin...nuk e kuptoj perse e ke hapur si teme ?

  Fillimisht mendova se kjo makaber ka ndodhur ne Shqiper..dhe me ankth dhe trishtim lexova me shume...u deshperova jashte mase..po pse dreqin e hape si teme..?

  Per te marre pak me shume informacione per ty o Ermedin..lexova dhe disa postime te tjera te tuajat dhe dukesh qe je 9-uje e 1-kos.
  Emrin e kam Agim dhe me therrisni, Gimi.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  Tmerrohet Suedia,32 vjeari vret t fejuarn dhe e ha
  Kan br shoping s bashku prpara se ai ta vriste dhe ta hante. Ngjarja e pazakont ka ndodhur n Suedi, ku nj 32-vjear vrau t fejuarn e tij dhe pastaj e ka ngrn.
  http://www.fishmediamarketing.info/k...aren-dhe-e-ha/

  modernizimi ne demokraci vazhdon !!!
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  Gjarpri kafshon modelen n gjoks,por vdes prej silikonit (VIDEO)

  Modelja izraelite Orit Fox po bnte nj set fotografish me nj gjarpr boa t zbutur, por pr nj moment atij i shkon mendja tek gjoksi i saj dhe e kafshon.

  http://www.fishmediamarketing.info/v...likonit-video/
  pare pare vetem me zbrit prej minare
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 10. #10
  Citim Postuar m par nga Dorontina Lexo Postimin
  Tmerrohet Suedia,32 vjeari vret t fejuarn dhe e ha
  Kan br shoping s bashku prpara se ai ta vriste dhe ta hante. Ngjarja e pazakont ka ndodhur n Suedi, ku nj 32-vjear vrau t fejuarn e tij dhe pastaj e ka ngrn.
  http://www.fishmediamarketing.info/k...aren-dhe-e-ha/

  modernizimi ne demokraci vazhdon !!!
  kesaj i them dashni,lol disgusting!!!!

 11. #11
  Citim Postuar m par nga Dorontina Lexo Postimin
  Tmerrohet Suedia,32 vjeari vret t fejuarn dhe e ha
  Kan br shoping s bashku prpara se ai ta vriste dhe ta hante. Ngjarja e pazakont ka ndodhur n Suedi, ku nj 32-vjear vrau t fejuarn e tij dhe pastaj e ka ngrn.
  http://www.fishmediamarketing.info/k...aren-dhe-e-ha/

  modernizimi ne demokraci vazhdon !!!
  Ku jeton to Dorontina?

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e dijetari
  Antarsuar
  30-03-2009
  Postime
  1,189
  Citim Postuar m par nga Dorontina Lexo Postimin
  Tmerrohet Suedia,32 vjeari vret t fejuarn dhe e ha
  Kan br shoping s bashku prpara se ai ta vriste dhe ta hante. Ngjarja e pazakont ka ndodhur n Suedi, ku nj 32-vjear vrau t fejuarn e tij dhe pastaj e ka ngrn.
  http://www.fishmediamarketing.info/k...aren-dhe-e-ha/

  modernizimi ne demokraci vazhdon
  !!!

  Dhe nuk do te ndalet lol.
  [COLOR="Blue"][/COLO

  Duart e plakes, jan duar te arta.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Zoti Basha
  Antarsuar
  25-01-2010
  Postime
  860
  me rrace e poshter se keta gjermanet...shume te gatshem jane per te tilal akte. ne farnce nuk baj mend nga shtypi ndonej rast te ngajshem.
  Kantonizimi i hapsirs shqiptare, rruga e vetme drejt zhvillimit!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •