Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 48
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  prishtine-shqiperi
  Mosha
  27
  Postime
  77

  ARDIAN BUJUPI-shqiptari me sukses ne gjermani

  RROFTE SHQIPNIA ETNIKE !
  Shqiponja bertet duke fluturuar,
  rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  i uroj shume sukses ketij djali
  JO SEKS PARA MARTESE

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  prishtine-shqiperi
  Mosha
  27
  Postime
  77
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  i uroj shume sukses ketij djali


  po edhe une.a e din se edhe patrick nuo(ai djali i ri ne juri) eshte shqiptar?kete vit na prezentojn dy shqiptar ne televizorin gjerman.
  Shqiponja bertet duke fluturuar,
  rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
  Anėtarėsuar
  04-11-2007
  Postime
  424
  po ky shqiptari patriku eshte nje face i vertet sa ika mahnitur edhe kta gjermanet po si duket nuk ika punte mire me kolegun tjeter ne juri diter bolen ,pershkak se ky i fundit kishte deklaruare se po te ishte nje homo... do ishte martuare me te po si duket ky patriku nuke eshte i tille dhe kundershtohen pothuaje ne qdo vlersim te konkurruesve per vendine e pare.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  vertet patrick nuo shqiptar?
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #6
  Gone!
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  Po babin shqiptar te Gjakoves e nenen zvicrane. mire po duket a

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  prishtine-shqiperi
  Mosha
  27
  Postime
  77
  Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
  Po babin shqiptar te Gjakoves e nenen zvicrane. mire po duket a
  haha po shume i bukur eshte.

  http://www.blick.ch/news/schweiz/wir...am-ende-141560

  ne kete faqe eshte nje fotografi me prinderit e patrikut.
  Shqiponja bertet duke fluturuar,
  rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-04-2006
  Postime
  560
  vertet Ardiani suprstar, veq perpara urime!

 9. #9
  Gone!
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
  haha po shume i bukur eshte.
  po po duket mire, e aq me mire po duket kur po e di qe eshte shqiptar
  dhe mu duk qe haptasi e perkrahte Ardianin sonte. Shume mire Ardiani sonte ke. Shpresoj se do te fitoj se mua ata dy tjeret mu duk qe nuk mund te krahasoheshin me te . Votoni votoni!

 10. #10
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Ardiani jo vetem sonte por cdo here eshte me i miri ne kendim dhe performance. Keta dy te tjeret qe kan mbetur Sarah dhe Pietro kan ze te mire, por asnje vallezim se bejne ne skene ,si te shtangur .Ardiani ishte teper i mire sonte, shpresoj qe te shkoj ne finale sepse E MERITON .

 11. #11
  Gone!
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  Citim Postuar mė parė nga Foleja_ Lexo Postimin
  Ardiani jo vetem sonte por cdo here eshte me i miri ne kendim dhe performance. Keta dy te tjeret qe kan mbetur Sarah dhe Pietro kan ze te mire, por asnje vallezim se bejne ne skene ,si te shtangur .Ardiani ishte teper i mire sonte, shpresoj qe te shkoj ne finale sepse E MERITON .
  E kam keqyre vetem ne fillim dhe sonte finalen dhe shume i mire ke. E meriton e vertete, por ta shohim se a po ja japin fitoren.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Ai duhet te fitoje! Duhet ,jo vec per veten e tij po edhe per ne te tjeret! Suksese!

 13. #13
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Duhet te fitoi Ardiani, dhe nuk besoj qe dikush kursen thirrjet telefonike sonte !!!Ai e ka bere te veten ka kenduar super , tani eshte radha jone , beni thirrje

 14. #14
  Gone!
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  Kengen e fundit e ka kendu teper mire. I lindur per muzike, hallall i qofte.

 15. #15
  Sara Engels sapo kaloi e para ne finale te DSDS. Tash pritet cili do te shkoje ne finale ndermjet Ardian dhe Pietro.

 16. #16
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
  Kengen e fundit e ka kendu teper mire. I lindur per muzike, hallall i qofte.
  Rina eshte momenti tani

  ole skipetaro

 17. #17
  Kaloi Pietro Lombardi!

  Ardiani u eleminua. Jemi popull i vogel!

 18. #18
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Kaloi Pietro Lombardi!

  Ardiani u eleminua. Jemi popull i vogel!
  i kane qejf pederat ketu ne gjermani

 19. #19
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Pfff me i miri u eliminua

 20. #20
  Gone!
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Kaloi Pietro Lombardi!

  Ardiani u eleminua. Jemi popull i vogel!
  Katastrofe! Po ai nuk dite te kendonte. nerva me shkonte. Po nejse se po flasim per Europen nacionaliste!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •