Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 34
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ANDI_
  Anėtarėsuar
  25-03-2006
  Vendndodhja
  Aty ku ben ftote
  Mosha
  36
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A ka shqipetare ne Estoni?

  Pershendetje miq te dashur.Per rreth 9 muaj po jetoj ne Estoni ku jam duke bere nje master.Jam i interesuar te di nese ka shqipetar te tjere qe jetojne ne kete vend sepse deri me tani skam hasur te takoj ndonje.
  Kalofshi sa me mire
  Bye Bye Serbia

 2. #2
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Tere sõber!

 3. #3
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  po more ke
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  per ne estoni s'jam shume i i sigurte, po ne lituani ke bamp
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga ismani Lexo Postimin
  po more ke
  Mund te jene rreth 2-3..

 6. #6
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  A ka ndonje shqiptar tjeter ne Estoni?

 7. #7
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  A ka shqipetar ne Estoni?

  une, pas disa javesh (shpresoj)...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  A ka shqipetar ne Estoni?

  une, pas disa javesh (shpresoj)...
  Per vizite apo ndonje pune?

 9. #9
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  Per vizite apo ndonje pune?
  thjeshte per vizite nja dy dite...
  kam deshire te bej: riga (letoni), me autobuz deri ne talin (estoni) dhe pastaj traget per ne helsinki (finlande).
  nuk i kam vizituar akoma keto kryqytete dhe me kane thene qe talin eshte shume i bukur
  femrat pastaj jane yje atje
  Vasudhaiva Kutumbakam

 10. #10
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Po ndonje shqiptar/e tjeter qe jeton, punon apo studion ne Estoni?

 11. #11
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Pamje nga qyteti i vjeter i Talinit:


 12. #12
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Dimri ne Tallinn:  Plazhet ne Estoni:


 13. #13
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Tallinn-i nga lart:


 14. #14
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Marina e qytetit dhe Sheshi i Lirise
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  hahahaha veq ne hene se di a ka shqiptar....

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ANDI_
  Anėtarėsuar
  25-03-2006
  Vendndodhja
  Aty ku ben ftote
  Mosha
  36
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe aty ka pasur. Ai astronauti qe ishte shqiptaro amerikan
  Bye Bye Serbia

 17. #17
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  hahahaha veq ne hene se di a ka shqiptar....
  Estonia eshte ne Evrope dhe patjeter qe duhet te kete shqiptare. Eshte thjesht 2000 km larg Shqiperise, me pak se Irlanda (2350km larg Shqiperise) apo Norvegjia (2500 km larg Shqiperise) ku ke shqiptare me shumice.

 18. #18
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Talini i pare nga bregu jugperendimor dhe qyteti i vjeter i Talinit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Edvin83 : 28-09-2011 mė 11:32

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  hahahaha veq ne hene se di a ka shqiptar....
  po te kishte ndenjur edhe 50 vjet te tjera ne fuqi familja hoxha do ti gjeje me siguri edhe atje shqiptaret ....  .
  "They will not control us, We will be victorious"

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Sipas te dhenave te Zyres se Policise, ne Estoni ka 8 shqiptare, 5 nga Shqiperia e 3 nga Kosova. A ka ndonje shqiptar/e qe banon aktualisht ne Estoni nga kjo 8-shja pervec meje e hapesit te temes ketu ne forum?

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •