Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Anėtarėsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,830
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 12 postime

  Shyqyri Alushi

  Tash nje nga Shyqyri Alushi

  Sa e bukur je natyre
  Ti moj vjollce qi m’ēil ma pare
  Sa e bukur je natyre
  Ti moj vjollcė qi m’cil ma pare

  Eee hej, shume t’kėrkova une ty
  Pa t’marr erė unė ty tan mall
  Shume t’kėrkova unė ty
  Pa t’marr erė unė ty tan mall

  Ēil ndėr fusha ēil ndėr bahēe
  I hap parqet pa mėrzi
  Ēil ndėr fusha ēil ndėr bahēe
  I hap parqet pa mėrzi

  Eee hej djemt e vashat
  Lulen tande e bajnė tufė
  Qė e vejnė n’saksi
  Djemt e vashat lulet tande
  E bajnė tufė qė e vejnė n’saksi

  Kno bylbyl pra si pėrhere
  Zanin tan tuj ta nigju
  Kno bylbyl pra si pėrhere
  Zanin tan tuj ta nigju

  Eee hej mirėse m’erdhe moj pranvere
  Kto dy zemra me i bashku
  Mirėse m’erdhe moj pranvere
  Kto dy zemra me i bashku
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 07-02-2011 mė 00:02

 2. #2
  el kafirun Maska e chino
  Anėtarėsuar
  04-02-2008
  Postime
  5,240
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga orhideja Lexo Postimin
  Sa shume e pelqej kete kenge
  E paske shijen e mire. : )

  Tash nje nga Shyqyri Alushi
  Sa e bukur je natyre

  Ti moj vjollce qi m’ēil ma pare

  Sa e bukur je natyre

  Ti moj vjollcė qi m’cil ma pare  Eee hej, shume t’kėrkova une ty

  Pa t’marr erė unė ty tan mall

  Shume t’kėrkova unė ty

  Pa t’marr erė unė ty tan mall  Ēil ndėr fusha ēil ndėr bahēe

  I hap parqet pa mėrzi

  Ēil ndėr fusha ēil ndėr bahēe

  I hap parqet pa mėrzi  Eee hej djemt e vashat

  Lulen tande e bajnė tufė

  Qė e vejnė n’saksi

  Djemt e vashat lulet tande

  E bajnė tufė qė e vejnė n’saksi  Kno bylbyl pra si pėrhere

  Zanin tan tuj ta nigju

  Kno bylbyl pra si pėrhere

  Zanin tan tuj ta nigju  Eee hej mirėse m’erdhe moj pranvere

  Kto dy zemra me i bashku

  Mirėse m’erdhe moj pranvere

  Kto dy zemra me i bashku
  S'po e perseris ate fjaline me lart : D

  Kush nuk beson, le te bindet vete:


  Pershendetje

 3. #3
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Anėtarėsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,830
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 12 postime

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •