Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 29
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Kush eshte specialiteti juaj?

  Dua qe ne kete teme te sillni gjellen, supen, sallaten apo dicka tjeter qe ju dini te gatuani me mire.
  Pra cili eshte specialiteti juaj, vetem ju lutem mos me thoni makaronat me salcen e blere tek tregu.

 2. #2
  Syjeshiljaa
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Specialiteti im ??

  Tava e kosit dhe e patellgjaneve, Buka e bere vete, Byreku dhe patatet.
  *I gO wHeRe tHe sPeAkErS aRe bOoMiN' PeOpLe aRe sHrOoMiN' bOdiEs aRe mOviN' rAvErS aRe GrOoViN' tHe bEaTs aRe FLoWiN' gLoWsTiCkS aRe gLoWiN' aNd PeOpLe sHoWiN' hOw tHeY dAnCe tO tHe sOuNdS oF tRaNcE*

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2003
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua me pelqen te gatuaj kuzhine italiane(jo pizza ama)ne vecanti fileto vici al barolo balsamiko
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga noke : 31-08-2003 mė 13:28

 4. #4
  ~@~ROZ@F@~@~ Maska e DhArMa
  Anėtarėsuar
  01-06-2003
  Vendndodhja
  22031
  Mosha
  40
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  uqimet e ngrira qe duan vetem nje vale apo nje te fergume shpejt e shpejt
  Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e dolcecandy
  Anėtarėsuar
  01-08-2003
  Postime
  102
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Red face Re: Kush eshte specialiteti juaj?

  Postuar mė parė nga Estella

  Pra cili eshte specialiteti juaj, vetem ju lutem mos me thoni makaronat me salcen e blere tek tregu.
  Po makarona me mish mund ta them:))
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dolcecandy : 02-09-2003 mė 14:10
  Be civil to all; sociable to many; familiar with few; friend to one; enemy to none.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Favola_21
  Anėtarėsuar
  24-08-2003
  Vendndodhja
  Michigan
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O estella ti duhet ta kesh shume qejf te gatuarin perderisa e ke hapur kete teme. Meqenese pyete edhe une po te them se c'fare gatuaj me mire. Ushqimet me te mira qe une i preferoj dhe i gatuaj mire fare jane tave patellxhanesh dhe pastico. Mos me pyet per receten se nuk ta jap. E kam recete familjare jo per gje...

  P.S. Pa he na thuaj edhe ti Estella cila eshte gjeja e fundit qe ke gatuar dhe cila te pelqen????
  Dashuria dhe miqesia jane uruar nga perendia.

 7. #7
  boyalbania Maska e indrit
  Anėtarėsuar
  30-05-2002
  Vendndodhja
  Itali Como
  Mosha
  37
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Estella perse jo makaronat me salse?
  pastaj nuk ka vetem salce domatesh te blere ne treg, ate e ben dhe vete me domate te fresketa, jo si e bejme ne shqiptaret.
  duhet te dishe se italia eshte e fameshe vetm prej makaronave, mafien, dhe pizzat.
  ekzisone salca me patllixhana, salce me ushqimore te ndryshme, salce me mishe. etj
  me vjen keq per juve por nuk qenkeni me shume gusto

 8. #8
  I shkreti Mahmut Jihadi Maska e LONDON-TIRONC
  Anėtarėsuar
  08-12-2002
  Postime
  279
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  i qaj si me poshte vijon: musaka,tave kosi,patllixhona,speca e domate te mushme,cymlek me qep nga ato me lon thonjt mrena,tave me mish e patate,puren me mish te skuq ose te pjek me gravy e zarzavate te zime,roston e kref per shpirt me e shty me patate te zime edhe gravy edhe me sallat greke,fosters ose vere argjentinase te bardhe apo te kuqe simbas deshires,gjelle me mish qingji pa kocka me patllixhona,,,me patate,,gjell me mish derri me bonje,mashurka,kunguj,,te gjitha gjellerat me aromen e kendshme te chilit,masales,curry poder etj etj
  merak kom me bo byrekun nai dite me spinjoq e mish te grim e djath por sdi ku me gjet peta te gatshme
  Kur ne niseshim per marrshim,zuzkat qanit me ngasherim.
  Ne Jarovesh ne po vemi,kush nuk beson borxh nuk ja kemi.

 9. #9
  shane_Cl
  Anėtarėsuar
  04-07-2005
  Vendndodhja
  UK, Angli, Liverpool
  Mosha
  37
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  miredita

  gatimi me i preferuar time eshte tava e kosit, byrek me djathe e spinaq, bulo me patate dhe sallate me piperka te kuqe te pjekura me vaj ulliri e djathe te bardhe kadeje.
  gjithashtu edhe buket qe i ben mami ne shtepi

  london-tironc, ke radhitur ketu disa nga te preferuarat e tua.
  edhe ne nga korca i bejme gjellet ,etj , te mira.
  po a na i shpjegon dot pak shkoqitur, si gatuhen disa gjelle qe ke permendur
  gjella me mish qingji pa kocka me patllixhona?
  ajo me mish derri me bonje? e cfare eshte bonja?
  dhe gjellen me kunguj?

  faleminderit
  klajdi

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga claedy
  miredita

  gatimi me i preferuar time eshte tava e kosit, byrek me djathe e spinaq, bulo me patate dhe sallate me piperka te kuqe te pjekura me vaj ulliri e djathe te bardhe kadeje.
  gjithashtu edhe buket qe i ben mami ne shtepi

  london-tironc, ke radhitur ketu disa nga te preferuarat e tua.
  edhe ne nga korca i bejme gjellet ,etj , te mira.
  po a na i shpjegon dot pak shkoqitur, si gatuhen disa gjelle qe ke permendur
  gjella me mish qingji pa kocka me patllixhona?
  ajo me mish derri me bonje? e cfare eshte bonja?
  dhe gjellen me kunguj?

  faleminderit
  klajdi
  bonja duhet te jete bamje besoj

  edhe une e doja ate receten e mishit te qingjit me patllixhona. s'e paskam degjuar ndonjehere.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Patatet e skuqura vetem keto di te bej :P.Gjella ime eshte spagetti me pelqej shume te patuaj me salca te ndryshme.

 12. #12
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Vezet e skuqura i qaj,apo nuk jane veshitre per tu skuq ėėė

  Specialiteti im qe bej me mire eshte Kim me veze

  Gjithe te mirat dhe ju goca kujdes se mos ju hyp nepsi per te ngene dhe na shtoni ne peshe pastaj

  Lindi

 13. #13
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  41
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kam shume specialitete, por tani qe po flasim me ka marre malli per sardele te mbushura te shoqeruara me sallate me patate, "sufle" makaronash, byrek me spinaq, rosto vici me vere dhe salce te kuqe, sallate orizi etj etj. Po e le me kaq se me keto qe kujtova me duket se do ta gdhij duke gatuar

 14. #14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Pizza , makarone , spaggeti etj...
  Sui generis

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Sallatat me shkojn per dore...
  #VamosArgentina

 16. #16
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  kryesisht qoftet
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 17. #17
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  sea food. maroj per peshk po t'fresket jo i kta qi jon kah 3 vjet n'frigorifer. heren e funit qi kom honger peshk tamom ka qen ke bryli me ca barkdera politikon. vallaj vijshin pjatat me peshq e njala ene lir fare. ec e haj peshk tfresket ktu.

  tjeter ven ka qen n'pogradec. ene ai korani ska tpagum

  si e ka pas emrin ai lokali ke 9 katshet qi e kapshe vet peshkun ke akuariumi. na myti skleroza prej beefit amerikon hahahahahaha
  no glove no love

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  restoranti cunit ndrek luces tiko? Rozafa me duket ..

 19. #19
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Anėtarėsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ca jane per tu skuq i beje mire te gjitha pa perjashtim...sa per gjellra vec ate me patate edhe makarona di te beje:P

  Sa per sallata ate me kastraveca e me domate:P
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 20. #20
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tarator me kos....

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •