Close
Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 333
  1. #121
    MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
    Anėtarėsuar
    06-07-2010
    Postime
    2,409
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Me nje grua si kjo, ke edhe shum miq
    hahahahahaha po si thot fjala urte "trimi mire me shok shum" hahahahahahah..........

  2. #122
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga prizrentrance Lexo Postimin
    Eshte shume me rendesi te jete e bukur.

    Nese nuk eshte e menqur gruaja mund ta ndryshosh gradualisht, kurse te bukur nuk ke shansa ta besh!

    Dhe kur e ke gruan e bukur nuk ke nevoje te shikosh apo te enderrosh per femrat tjera!

    Pse i preferoj une me shume femrat e bukura se ato te menqura mund ta shihni ne fotot e bashkengjitura!
    Te uroj te kesh nje grua te tille dhe pastaj do kuptosh se nje e mencur di te jete e bukur, por nje e bukur nuk do kete kurre mundesi te behet e mencur.
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  3. #123
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Disa e duan te bukur,disa te tjere te pasur,hajde merre vesh....
    Une e dua te mencur,por mbi te gjitha te me doje,eshte i pasur apo jo ska rendesi,per bukuri?dihet qe do jete me i bukur se une
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  4. #124
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar mė parė nga Julianna Lexo Postimin
    Disa e duan te bukur,disa te tjere te pasur,hajde merre vesh....
    Une e dua te mencur,por mbi te gjitha te me doje,eshte i pasur apo jo ska rendesi,per bukuri?dihet qe do jete me i bukur se une
    Nė qoftė se e kam kuptuar drejt shkrimin tėnd, sado i shėmtuar qė tė jetė partneri jot (se ti nuk pretendon qė tė jet i bukur) ai nė ē'do rast do jet mė i bukur se ti?? Drejt e kam arsyetimin?

  5. #125
    i/regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-03-2008
    Vendndodhja
    Pistoia
    Postime
    580
    Kohe te veshtira per ju femrat, qe i doni meshkujt te zgjuar e per me shume edhe te ju duan.

  6. #126
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
    Nė qoftė se e kam kuptuar drejt shkrimin tėnd, sado i shėmtuar qė tė jetė partneri jot (se ti nuk pretendon qė tė jet i bukur) ai nė ē'do rast do jet mė i bukur se ti?? Drejt e kam arsyetimin?
    po sme duhet bukuria perpara trurit
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  7. #127
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anėtarėsuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Gjithcka me mase.Bukuria duhet,pasuria duhet po dhe mencuria duhet.Nje burre i shemtuar,pa para por i zgjuar nuk i duhet kujte.Goethe e Schiler kan vdek ka 200 vjet.
    Da steh' ich nun, ich armer Tor,
    Und bin so klug als wie zuvor!

  8. #128
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
    Gjithcka me mase.Bukuria duhet,pasuria duhet po dhe mencuria duhet.Nje burre i shemtuar,pa para por i zgjuar nuk i duhet kujte.Goethe e Schiler kan vdek ka 200 vjet.
    po pse te jesh i pasur ke gjithcka????????preferoj te kete pak tru dhe te jete i varfer,je me e lumtur
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  9. #129
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anėtarėsuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Kush ka pa hajr nga varferia.Te gjithe duan te kene.Me duket se vetem ti ben perjashtim.Ke parasyshe,rrobat me emer,vetuea te bukura shtepi me pishina.Jeta kerkon shume Juliana.
    Da steh' ich nun, ich armer Tor,
    Und bin so klug als wie zuvor!

  10. #130
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
    Kush ka pa hajr nga varferia.Te gjithe duan te kene.Me duket se vetem ti ben perjashtim.Ke parasyshe,rrobat me emer,vetuea te bukura shtepi me pishina.Jeta kerkon shume Juliana.
    i shohim gjerat me sy te ndryshem. sot mund te kesh dhe thaset plot neser je pertoke.nuk eshte makina,pishina ne shpi,udhetimet jashte,rrobat firmato,drekat,darkat jashte,pastruse ne shpi etj etj,qe te ben te ndjehesh e lumtur, preferoj nje njeri te thjeshte,por te paster ne shpirt
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  11. #131
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anėtarėsuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Jetojme ne shoqerine e brylave,sejcili kerkon te shkoj perpara.Shume vyrtyte lihen pas dore.Ti mire mendon por realiteti eshte ndryshe.
    Da steh' ich nun, ich armer Tor,
    Und bin so klug als wie zuvor!

  12. #132
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
    Jetojme ne shoqerine e brylave,sejcili kerkon te shkoj perpara.Shume vyrtyte lihen pas dore.Ti mire mendon por realiteti eshte ndryshe.
    epo nuk jane te gjithe njelloj,e di shume mire qe shumica shikojn portofolin sot per mos folur per makinat luksoze.
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  13. #133
    i/regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-03-2008
    Vendndodhja
    Pistoia
    Postime
    580
    Ti juliana, ke pare shume filma serial me duket

  14. #134
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga i/regjistruar Lexo Postimin
    Ti juliana, ke pare shume filma serial me duket
    Juliana shikon vetem realitetin,nese per ty pasuria dhe bukuria jane gjerat me kryesore eshte gje tjeter,cdo njeri nga ne ka nje llogjike
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  15. #135
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anėtarėsuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Forma jote e te menduarit Juliana eshte flori.Po ka shume pak qe mendojne si ti.Kompliment.
    Da steh' ich nun, ich armer Tor,
    Und bin so klug als wie zuvor!

  16. #136
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
    Forma jote e te menduarit Juliana eshte flori.Po ka shume pak qe mendojne si ti.Kompliment.
    e shikon qe kemi te njejtin mendim
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  17. #137
    Une e dua si keta te mencurit e forumit
    as me pak as me shume njerez me shume kapacitet te larte
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  18. #138
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Nje i zgjuar mund te arrij gjithshka.Ai mund te behet i pasur edhe simpatik/e Mjeksia dhe kozmetika po ben cudira.bukuria s'eshte me problem....Une te zgjuarin e kam ne plan te pare.Gjithe te tjeret vijne nga pas.As qe diskutohet I zgjuar.
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  19. #139
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anėtarėsuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Mire e ke Elona,se nje burre i mencur nuk i ben te gjitha gabimret vete,ju a len ti bejne te tjeret.
    Da steh' ich nun, ich armer Tor,
    Und bin so klug als wie zuvor!

  20. #140
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    une parterin time (ej po pse e keni bere temen vetem "partneren" e jo edhe "partnerin"
    nejse sic isha duke thene: nuk e dua me te bukur se une,sepse po te jete me i bukur se une,une gjithnje do te jem e mposhtur nga ai,po te jete i bukur,pastaj kush rrin e meret me te dashurat e tij,ne te zeze haha...

    sido qe te jete e dua jo shum te bukur dhe shume te mencur...

    por sote meshkujt te mencur nuk ka,sepse:

    "kur Zoti shperndau mend,meshkujt nuk ishin prezent" shaka


    mendja,sjelljsa e keqe,mos respekti me shume e shemton njeriun,qoft i ram edhe nga qielli ai/ajo
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •