Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123

  PreshevART Picture

  pershendetje te nderuar antar e hapa kete teme pasi mora pelqimin nga nje moderator i kesaj rubrike.
  PreshevART Picture eshte nje grup artistesh nga Preheva qe mirremi thuajse me te gjitha stilet e Artit pamor, Fotografi, piktur, dizajn, skulptur etj.
  jemi grup i rinje i formuar ne shkurt te keti viti dhe deri tani kemi pas disa aktivitete jasht botes virtuale pasi qe ne fillim e kemi formu grupin ne (fb), kemi organizuar nje Ekspozite per nder te 28 nentorit "Lugina e Presheves dhe trashegimit e saj" me fotografi te vjetra dhe dhe foto te reja pjese te trashegimis kulturore te tri qyteteve Shqiptare ne serbi Presheve Bujanoc dhe Medvegjes e cila ka pas shum sukses
  gjithashu kemi marre pjese ne shume organizime per te fotografuar ngjarjet kulturore ne Presheve
  dhe se fundi kemi realizuar nje Kartoline per festen e vitit te ri,
  pak nga pak un dhe antaret e tjere te keti grupi do te ju postojme fotot e grupit tone.

  kjo poshte eshte Kartolina Presheva 2011

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sam1r : 25-12-2010 mė 09:08 Arsyeja: kujdes permasat ne postimet e radhes.

 2. #2
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123
  Disa foto te realizuara gjate ekspozites "Lugina e Presheves dhe trashegimite e saj"
  per nder te 28 Nentorit

  gjate hapjes se ekspozites  kryetari i k.Presheves ne nje fjale reasti duke pershendetur antaret e PreshevART Picture per ekspoziten e realizuar

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Argjendii : 27-12-2010 mė 12:13

 3. #3
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123
  vizitoret gjate ekspozites


 4. #4
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123
  Fotoja e vitit e zgjedhur nga te gjith antaret e PreshevART Picture


 5. #5
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123
  ne kete video kemi bere nje permbledhje te fotove te antarve te kti grupi te realizuara ne vende te ndryshme te botes

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Argjendii : 13-01-2011 mė 07:01

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Anėtarėsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,767
  Citim Postuar mė parė nga Argjendii Lexo Postimin
  vizitoret gjate ekspozites

  Pershendetje Argjendi; a mundesh keto foto ne mure ti postosh ne Forum?

 7. #7
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123
  Citim Postuar mė parė nga fegi Lexo Postimin
  Pershendetje Argjendi; a mundesh keto foto ne mure ti postosh ne Forum?
  per momentin jam i nxen pershkak te kohes se provimeve ne fakultet do ti postoj pak nga pak ne ditet ne vazhdim

 8. #8
  Citim Postuar mė parė nga Argjendii Lexo Postimin
  pershendetje te nderuar antar e hapa kete teme pasi mora pelqimin nga nje moderator i kesaj rubrike.
  PreshevART Picture eshte nje grup artistesh nga Preheva qe mirremi thuajse me te gjitha stilet e Artit pamor, Fotografi, piktur, dizajn, skulptur etj.
  jemi grup i rinje i formuar ne shkurt te keti viti dhe deri tani kemi pas disa aktivitete jasht botes virtuale pasi qe ne fillim e kemi formu grupin ne (fb), kemi organizuar nje Ekspozite per nder te 28 nentorit "Lugina e Presheves dhe trashegimit e saj" me fotografi te vjetra dhe dhe foto te reja pjese te trashegimis kulturore te tri qyteteve Shqiptare ne serbi Presheve Bujanoc dhe Medvegjes e cila ka pas shum sukses
  gjithashu kemi marre pjese ne shume organizime per te fotografuar ngjarjet kulturore ne Presheve
  dhe se fundi kemi realizuar nje Kartoline per festen e vitit te ri,
  pak nga pak un dhe antaret e tjere te keti grupi do te ju postojme fotot e grupit tone.

  kjo poshte eshte Kartolina Presheva 2011

  Shume foto e mir kjo,.. !
  Lugina e dashuris,.. e thirrnin disa !
  "Shqiptar, Elhamdulilah"

 9. #9
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  33
  Postime
  123
  Citim Postuar mė parė nga >_Ilirian_> Lexo Postimin
  Shume foto e mir kjo,.. !
  Lugina e dashuris,.. e thirrnin disa !
  faleminderit per vlersimin tend

  po i tregoj se cilat pjes te vendit jan te paraqitura ne ate kartoline pershkak se nuk e pasna bere ne fillim

  fotoja e pare majtas, ndertesa e verdhe majtas eshte ndertesa e gjyqit komunal ndertesa e bardh perball saje eshte ajo e kuvendit komunal, ndersa tjetra ndertes po ashtu e verdhe eshte ajo e komunes. fotoja 2 djathtas jane dy shkollat e mesme gjimnazi i pergjithshem "Skenderbeu" dhe shkolla mesme teknike "Presheva"
  dhe ne mes te saj siq shihet shum mir busti i "Skenderbeut"
  fotoja e 3 majtas posht eshte shtepia e kultures "Abdulla Krashnica"
  dhe fotoja e 4 djathtas podht eshte qyteti jon Presheva e fotografuar nga Kalaja e Presheves apo siq njihet edhe si kalaja e Markut"

  fotot i kemi realizuar Ilir Musahu, Krenar Halimi dhe un Argjend Etemi

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •