Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 110
  1. #41
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    02-04-2010
    Vendndodhja
    unided states of europe
    Postime
    682
    '' VIVA U.C.K
    '' Qente le te lehin karvani hecen perpara''

  2. #42
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Po ne qoft se i quajm edhe hashimin edhe pacollin kudra qfar mendimi ke ti per kete,lere more se ti qenke ahmak.
    Don ti apo jo albini eshte i treti sot perkah votat,edhe ate per nje ko rekorde te shkurter ku nuk ka pas mundesi te zgjerohet per nje koh te shkurt,prit veq edhe pak se shpejt ke me pa ne krye te institucioneve,nuk shkohet perpara me pacovat e tu qe ketij populli ja ka ber jeten ferr


    O drenicaku. Pse po fole kote o shoki po qfare i ka ber Pacolli dem kti populli e aqe me pake te ja ket ber jeten ferr A? Vetem se i punsone ne kosove 3000 njerez kjo esht ferr per ty plus 10.000 te tjer jasht kosove !!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anëtarësuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    O drenicaku. Pse po fole kote o shoki po qfare i ka ber Pacolli dem kti populli e aqe me pake te ja ket ber jeten ferr A? Vetem se i punsone ne kosove 3000 njerez kjo esht ferr per ty plus 10.000 te tjer jasht kosove !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Po i ka punesuar ka 3000 veta,por shko pyti sa muaj ja vonon rrogat.
    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

  4. #44
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga HEN-RI Lexo Postimin
    '' VIVA U.C.K
    '' Qente le te lehin karvani hecen perpara''
    Une mendoj se kur ujeqit i mbysin lopen qenet shkojen dhe i hane ,,e tani ne kete raste luftetaret e kan qliruar vendin dhe qente lehin dhe turen ,siku ju,,si deri dje i keni sherbyer pushtusit tani dileni dhe folin sikur kudrat para mulliri...
    ju mundeni te shkoni atje ku jeni mesuar me jeten ejuaj me sllavishat dhe milloshat ejo me luftetarete liris ,,qe per jyve eshte vdekje per se gjalli ,,,se boll ekeni kulloture ma per 50 vite koha ejuaj ka mbaruar 99,,,po ju tani jeni be sikur qenet endacak edhe te flliqet,,,se jeni ne gjendje ta ktheni kosoven aty ku ishte ne vitin 98-99 kjo eshte koka e juaj ky eshte mednimi i juaj se ju jeni pjelle serbis ,,se te lindure per tradheti jeni

  5. #45
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Konjufca: Disa krerë të UÇK-së, krerë të krimit në Kosovë
    ....a more bir kurve , ski faj ti mosi s'del kush me ta rras ni plumb lule t'ballit edhe ti tani fol per ushtaret e UCK- qe jan kriminela , more ftyra magarit , magarica me te pas pjell ma njeri kishe dal.

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-06-2010
    Vendndodhja
    Aty ku nuk me gjen njeri
    Postime
    106
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....a more bir kurve , ski faj ti mosi s'del kush me ta rras ni plumb lule t'ballit edhe ti tani fol per ushtaret e UCK- qe jan kriminela , more ftyra magarit , magarica me te pas pjell ma njeri kishe dal.
    Koment me te mire per kete Konjufcen une nuk kam pare dhe lexuar. E meriton ky nje (jo nje por aq sa ka floke ne koke aq plumba) PLUMB qe ta leje te vend kete pis.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Xhemajli akuzon Kurtin për lidhje me shërbimin sekret serb



    Publikuar: Sot, më 25 dhjetor 2010
    Xhemajli akuzon Kurtin për lidhje me shërbimin sekret serb



    Pishtinë, 25 dhjetor - Thellohen akuzat në raportin ndërmjet Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe lëvizjes “Vetëvendosje!”. Muharrem Xhemajli, kreu i organizatave ka çuar më tutje përplasjen duke e shpjeguar se pse mendon që Lëvizja Vetëvendosje! ka elemente pro-sllave. “Albin Kurti pas luftës dhe pas lirimit nga burgu ka mbajtur kontakte të vazhdueshme deri në vitin 2004 me inspektorë të shërbimit sekret serb dhe me njerëz të armatës serbe. Ai është takuar me vëllezërit Daçiq nga Klina, njëri inspektor i shërbimit sekret e tjetri pjesëtar i armatës serbe”, ka thënë Xhemajli në emisionin Interaktiv të së premtes në KTV.
    Sipas tij, në dijeni për lidhjet e Kurtit me serbët janë edhe institucionet e Kosovës. Xhemajli ka bërë të ditur se do të padisë Lëvizjen Vetëvendosje për shpifje, pasi që thotë se nuk ka hyrë asnjëherë në vendvotime në Krajkovë të Drenasit, për të mbushur fletëvotime të PDK-së, siç thotë Vetëvendosje!
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-06-2010
    Vendndodhja
    Aty ku nuk me gjen njeri
    Postime
    106
    Citim Postuar më parë nga Disa Lexo Postimin
    Po i ka punesuar ka 3000 veta,por shko pyti sa muaj ja vonon rrogat.
    Nuk me intereson shume per planet e Z. Pacollit por deshta te pergjigjrm ne kete komentin tend qe thua se jane vonuar rrogat. Sa i perket kesaj qe thua une njoh se paku 15 veta qe kane punuar per Z. Pacollin dhe te gjithe jane te kenaqur me rrogat qe i kane marre aty, si dhe per punen qe kane punuar.
    Keshtu qe Z. Pacolli vetem qka i ka ndihmu ketij Populli.

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga Shpend Hajdari Lexo Postimin
    Koment me te mire per kete Konjufcen une nuk kam pare dhe lexuar. E meriton ky nje (jo nje por aq sa ka floke ne koke aq plumba) PLUMB qe ta leje te vend kete pis.
    A vetem plumb keni ju per ata qe nuk mendoin si ju,a mendoni qe nese une them qe edhe te juajit meritoin plumb qfar do behet me ket vend,kush jeni ju ti ndani ne miq dhe armiq kete popull,a keshtu vrat ju se te gjith ata qe nuk jan me ne jan kunder nesh,jo zotri nese mendoni qe mund ta frigoni vv e keni shum gabim,kjo logjika e juaj e smuar nuk na qon kerkun,kjo eshte demokraci dhe nuk ka te pa prekur,ju e dini mire qe ne uqk ka pas turlifare qe mos ta prefshin udhen,ju e dini qe te uqk jan ne burg per krime,ju e dini qe edhe shume te tjer u ka hy lepuri ne bark sepse e kan mizen pas veshi.
    Dhe nese dikush eshye ne ket vend qe akuzon uqk jan tipat si ju,duke shit budallak ne forume permendni plumba,por mos harroni se plumba per shqiptar kan vetem serbet.
    Perse ju akuzoni konjufcen,une nuk ju kuptoi,ai po mundohet qe njerzit kriminel qe jan infiltru ne uqk dhe ja kan qit faqen e ze po i sulmon,dhe ne vend qe te jeni faliminderues ju kercnoni me plumba,por ju nuk jeni te plumbave,ju jeni te atill qe ne kohen e luftes u fut ne dimja te grave,prandaj mos thirrni ne luft vellavrasese sepse kete serbia e deshiron,bile ju mund edhe te paguheni nga sebia per kete argat qe po ua beni.
    keta djem qe jan fut ne politik e kan dit qe kan te bej me qakalla por nuk frigohet arusha me shosh,ju mund te vritni pas shpine,sepse kete e keni ber edhe ne te kaluren dhe mu kjo sot ju ka pru ne nje situat ku ter populli shqipetar po dyshon ne ju.
    Prandaj ulni armet,nese jeni te armeve ejani ne mitrovic kemi ketu gjysmen e teritorit qe kontrollohet nga shkau,lereni ju konjufcen e albinin.
    Ju me sa shifet edhe jeni te pa pjekur,por nje gje duhet ta dini ne kete kosove te gjith kan kontribu per kete kosove dhe nuk lejohet qe zagar si ju ti fryejn zjarrit,jo zotri bile po me qudit keta te forumit perse lejojn keso shkrimesh aq te pa civilizuar dhe kunder kombtare

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga L-7 Lexo Postimin
    o llap

    po i akuzoni nerzit e shtabit pergjithshem te UÇKse po i quani prosllav


    Nese i PDK-ne ne pikat e krimit ata menjher I ndertojn provat shpifse kunder ati personi apo subjekti politik siç ishte rasti I fundit me VV kjo tregon qarte se PDK-ja ne krye me mlladiqet nuk I kujton kontributet e askujt mandje as te Regjep Selimit I cili ishte nje nder figurat qendrore te UÇK-se e quajten prosllav vall a jan keta njerz mir qe per çdo moment jan te gatshem ia kthejn shpinen edhe shokve te idelait .


    Vet jakup pasoshi ka then ne librin e tij se citoj


    regjep selimi ka kaluar me se shumti jete klandestine






    ndersa murrem xhemajli e keqperdor postin dhe e quan prosllav .

    ku ishte ky far xhemajli kur regja ishte kaqak mali
    Sa per informacion kur Rexhep Selimi ishte kaqak mali Muharrem Xhemajli ishte bashke me te.Kaqak mali.Rexhep Selimi ishte nje prej themeluesve te UÇK-se ndersa Muharrem Xhemajli nje nder te paret(ne mos edhe me i riu pas djemeve te Jashareve)qe iu bashkuan asaj.
    Une nuk paskam lexuar ndonje deklarate te PDK-se qe e quan Rexhep Selimin prosllav. Kjo po qe eshte absurde. Ta quash Rexhep Selimin prosllav eshte njesoj si ti thuash Hashim Thaqi nuk ka te beje me UÇK-ne ose se ka qene zedhenes i UÇK-se(çfare paditurie).
    Per me teper Rexhep Selimi deklaroi ne KTV diqka krejt tjeter prej deklarates se VV fill pas akuzave te Martyt. Sulmin ndaj Hashim Thaqit ai e quajti sulm ndaj LUFTETARIT TE LIRISE.Hashim Thaqi nuk eshte trafikues organesh e as rafikues droge-tha ai.Sipas tij Hashim Thaqi kontrabandon me fatin e Kosoves nese takohet me Tadiqin.
    Ndersa hartuesi i deklarates se famshme te VV (te cilin une do ta quaja thjeshte budalla) le te nenkuptoj se Hashim Thaqi kishte te bente me trafikimin e organeve te serbve e margaritaret e tjera te Martyt por kjo nuk ka te beje me UÇK-ne. Po te mos ishte tragjike atehere do te na bente te qeshnim.
    Desha te them mos i perzieni te thenat per individe te vetvendosjes(sepse nuk mund te imagjinoje qe Albin Kurti psh pajtohet me ate deklarate) me rexhep Selimin.

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Sa per informacion kur Rexhep Selimi ishte kaqak mali Muharrem Xhemajli ishte bashke me te.Kaqak mali.Rexhep Selimi ishte nje prej themeluesve te UÇK-se ndersa Muharrem Xhemajli nje nder te paret(ne mos edhe me i riu pas djemeve te Jashareve)qe iu bashkuan asaj.
    Une nuk paskam lexuar ndonje deklarate te PDK-se qe e quan Rexhep Selimin prosllav. Kjo po qe eshte absurde. Ta quash Rexhep Selimin prosllav eshte njesoj si ti thuash Hashim Thaqi nuk ka te beje me UÇK-ne ose se ka qene zedhenes i UÇK-se(çfare paditurie).
    Per me teper Rexhep Selimi deklaroi ne KTV diqka krejt tjeter prej deklarates se VV fill pas akuzave te Martyt. Sulmin ndaj Hashim Thaqit ai e quajti sulm ndaj LUFTETARIT TE LIRISE.Hashim Thaqi nuk eshte trafikues organesh e as rafikues droge-tha ai.Sipas tij Hashim Thaqi kontrabandon me fatin e Kosoves nese takohet me Tadiqin.
    Ndersa hartuesi i deklarates se famshme te VV (te cilin une do ta quaja thjeshte budalla) le te nenkuptoj se Hashim Thaqi kishte te bente me trafikimin e organeve te serbve e margaritaret e tjera te Martyt por kjo nuk ka te beje me UÇK-ne. Po te mos ishte tragjike atehere do te na bente te qeshnim.
    Desha te them mos i perzieni te thenat per individe te vetvendosjes(sepse nuk mund te imagjinoje qe Albin Kurti psh pajtohet me ate deklarate) me rexhep Selimin.
    O ai ish kungull e kurgja tjeter,po albini eshte enciklopedi per kit kungull.ai emrin e vet nuk po dike me shkru,ai eshte vegel e tjeterkujt,ai lepin ne qeveri naj asht e hiq me shume

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e dijetari
    Anëtarësuar
    30-03-2009
    Postime
    1,189

    hajnat!!

    Citim Postuar më parë nga L-7 Lexo Postimin
    Oooo llap


    Mund ta quani regjep selimin prosllav per shkak se regja kishte then se SHIK - ka qen ilegal pas vitit 2000 mirpo asnje nga hajnat e organeve nuk munden me u perball me regjen

    Regja nuk eshte klik e azem sylve qe merrej bashkpunonte me serb bente pazare

    Regja nuk eshte klik e limoviqve qe plaqkiti poplin ma shume se millosheviqi

    Regja nuk eshte klik e thaqoviqve shitsi I orgnaeve

    Keni te drejt ta quani prosllav personin I cili doli publikisht 28.11.1997 se juve ju dolen ne sken te bemat kunder keti popllui
    Po ti bre gospodine ,nese e din se kush jan shitsat e organeve,pse bre gospodine nuk po tregon po po han m.....olla,hahaa kush asht qaj popli ,a mos deshte te thuajsh popi gospodine?,po leje e mos luj me topat e qlirimtareve oj lop .ka kush miret me ta dragi gospodine hahahah.
    [COLOR="Blue"][/COLO

    Duart e plakes, jan duar te arta.

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-06-2010
    Vendndodhja
    Aty ku nuk me gjen njeri
    Postime
    106
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    A vetem plumb keni ju per ata qe nuk mendoin si ju,a mendoni qe nese une them qe edhe te juajit meritoin plumb qfar do behet me ket vend,kush jeni ju ti ndani ne miq dhe armiq kete popull,a keshtu vrat ju se te gjith ata qe nuk jan me ne jan kunder nesh,jo zotri nese mendoni qe mund ta frigoni vv e keni shum gabim,kjo logjika e juaj e smuar nuk na qon kerkun,kjo eshte demokraci dhe nuk ka te pa prekur,ju e dini mire qe ne uqk ka pas turlifare qe mos ta prefshin udhen,ju e dini qe te uqk jan ne burg per krime,ju e dini qe edhe shume te tjer u ka hy lepuri ne bark sepse e kan mizen pas veshi.
    Dhe nese dikush eshye ne ket vend qe akuzon uqk jan tipat si ju,duke shit budallak ne forume permendni plumba,por mos harroni se plumba per shqiptar kan vetem serbet.
    Perse ju akuzoni konjufcen,une nuk ju kuptoi,ai po mundohet qe njerzit kriminel qe jan infiltru ne uqk dhe ja kan qit faqen e ze po i sulmon,dhe ne vend qe te jeni faliminderues ju kercnoni me plumba,por ju nuk jeni te plumbave,ju jeni te atill qe ne kohen e luftes u fut ne dimja te grave,prandaj mos thirrni ne luft vellavrasese sepse kete serbia e deshiron,bile ju mund edhe te paguheni nga sebia per kete argat qe po ua beni.
    keta djem qe jan fut ne politik e kan dit qe kan te bej me qakalla por nuk frigohet arusha me shosh,ju mund te vritni pas shpine,sepse kete e keni ber edhe ne te kaluren dhe mu kjo sot ju ka pru ne nje situat ku ter populli shqipetar po dyshon ne ju.
    Prandaj ulni armet,nese jeni te armeve ejani ne mitrovic kemi ketu gjysmen e teritorit qe kontrollohet nga shkau,lereni ju konjufcen e albinin.
    Ju me sa shifet edhe jeni te pa pjekur,por nje gje duhet ta dini ne kete kosove te gjith kan kontribu per kete kosove dhe nuk lejohet qe zagar si ju ti fryejn zjarrit,jo zotri bile po me qudit keta te forumit perse lejojn keso shkrimesh aq te pa civilizuar dhe kunder kombtare

    Ju thate qe: keta djem qe jan fut ne politik e kan dit qe kan te bej me qakalla por nuk frigohet arusha me shosh,ju mund te vritni pas shpine,sepse kete e keni ber edhe ne te kaluren dhe mu kjo sot ju ka pru ne nje situat ku ter populli shqipetar po dyshon ne ju.

    E une ju them qe keta djem te mire siq i quan ti kane hy ne politik per me i mbush gjepat pare, (ne kete rast Albin Kurti shiti banesen e vete per me u mundu me ba fushat) e kjo eshte arsyeja qe jane gi ne politik.

    Ju thate qe: ju e dini mire qe ne uqk ka pas turlifare qe mos ta prefshin udhen,ju e dini qe te uqk jan ne burg per krime,ju e dini qe edhe shume te tjer u ka hy lepuri ne bark sepse e kan mizen pas veshi.

    E une them jo zoteri ne UÇK (heren tjeter kur te shkruash UÇK shenoje me te medha se eshte ermer i shenjt ky) nuk ka pas tulifar njerzsh, siq thua ti, ne UÇK ka pas vetem trima, se askush nuk shkon ne lufte per mendje te madhe.

    Ju thate qe: ju e dini qe te uqk jan ne burg per krime.

    Jo more zoteri nuk njerz te UÇK-se qe jane ne burg, e nuk jane heronj te gjalle dhe te pavdekshem te Kosoves.
    E di nje trim qe eshte ne burg bashk me shoket e tij, por qe ai mbahet atje padrejtesisht, dhe se se shpejti do vije dhe ai ne Kosove, e ai eshte hero i gjalle i Kosoves bashk me shume e shume tjere, dhe ai eshte Z. Ramush Haradinaj, si dhe shume luftetar te tjere qe ndodhen ne burg por pa asnje te drejt se ata nuk kane bere asgje perveq qe kane luftuar per kete Kosove dhe per ju, qe thua se ne UÇK ka pas gjithqka.



    (Me mbaj o toke, por jo bashk me njerz si ju)

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga Shpend Hajdari Lexo Postimin
    Ju thate qe: keta djem qe jan fut ne politik e kan dit qe kan te bej me qakalla por nuk frigohet arusha me shosh,ju mund te vritni pas shpine,sepse kete e keni ber edhe ne te kaluren dhe mu kjo sot ju ka pru ne nje situat ku ter populli shqipetar po dyshon ne ju.

    E une ju them qe keta djem te mire siq i quan ti kane hy ne politik per me i mbush gjepat pare, (ne kete rast Albin Kurti shiti banesen e vete per me u mundu me ba fushat) e kjo eshte arsyeja qe jane gi ne politik.

    Ju thate qe: ju e dini mire qe ne uqk ka pas turlifare qe mos ta prefshin udhen,ju e dini qe te uqk jan ne burg per krime,ju e dini qe edhe shume te tjer u ka hy lepuri ne bark sepse e kan mizen pas veshi.

    E une them jo zoteri ne UÇK (heren tjeter kur te shkruash UÇK shenoje me te medha se eshte ermer i shenjt ky) nuk ka pas tulifar njerzsh, siq thua ti, ne UÇK ka pas vetem trima, se askush nuk shkon ne lufte per mendje te madhe.

    Ju thate qe: ju e dini qe te uqk jan ne burg per krime.

    Jo more zoteri nuk njerz te UÇK-se qe jane ne burg, e nuk jane heronj te gjalle dhe te pavdekshem te Kosoves.
    E di nje trim qe eshte ne burg bashk me shoket e tij, por qe ai mbahet atje padrejtesisht, dhe se se shpejti do vije dhe ai ne Kosove, e ai eshte hero i gjalle i Kosoves bashk me shume e shume tjere, dhe ai eshte Z. Ramush Haradinaj, si dhe shume luftetar te tjere qe ndodhen ne burg por pa asnje te drejt se ata nuk kane bere asgje perveq qe kane luftuar per kete Kosove dhe per ju, qe thua se ne UÇK ka pas gjithqka.



    (Me mbaj o toke, por jo bashk me njerz si ju)
    E une njoh qe kan qen komandanta me emer dhe njehen ne popull si hajna te pulave dmth hajna ordiner,e din ti me mire se une nese jeton ne kosove.
    Fjalen nuk e kisha per ramushin por per sabit qopen qe para luftes ka qen hajn ordiner,per ket ka ren ne burg disa her,dhe tani eshte ne burg per te bemat e tij,por ti nuk koke ngjarje flej ti flej

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Uqk me se tepermi eshte duke demtu njerz si ky sharrllatani qe albinin mundohet ta njellos,qfar ka ber ky sharllatan me shum se albini,apo ky mjeran leh per hater te hashimit,kjo nuk na ben nder,kjo qon ne vellavrasje,ka kalu koha e shikut qe kujt ti qohet ta etiketoi me te mirin shqipetar si tradhetar dhe ta vrasin.
    Albin sot per mua eshte hero,sepse pa ju tremb syr hajnat i quan me emer te vertet,dhe kjo ju dhemb edhe juve,por ja kini ban hyzmetin dhe denimin do ta merrni nga populli heret avon.akuza qe vie nga marti na ben qe te kursehemi,ta mbrojm edhe hashimin per inat te serbis,dhe ketu hashimi ka pas fat sepse perndryshe asnje parti nuk do ti njehte zgjedhjet e vjedhura.
    Leni budallakit e luftone te keqen,mos u merrni me sharrllatana qe duke shantazhu te tjeret,mundohet ta mshefin krimin,keta barinje qe edhe lopet nuk i kisha qu me i rujt sot ju ka ardh rasti me polimizu me enciklopedin te qujtur albin kurti

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Uqk me se tepermi eshte duke demtu njerz si ky sharrllatani qe albinin mundohet ta njellos,qfar ka ber ky sharllatan me shum se albini,apo ky mjeran leh per hater te hashimit,kjo nuk na ben nder,kjo qon ne vellavrasje,ka kalu koha e shikut qe kujt ti qohet ta etiketoi me te mirin shqipetar si tradhetar dhe ta vrasin.
    Albin sot per mua eshte hero,sepse pa ju tremb syr hajnat i quan me emer te vertet,dhe kjo ju dhemb edhe juve,por ja kini ban hyzmetin dhe denimin do ta merrni nga populli heret avon.akuza qe vie nga marti na ben qe te kursehemi,ta mbrojm edhe hashimin per inat te serbis,dhe ketu hashimi ka pas fat sepse perndryshe asnje parti nuk do ti njehte zgjedhjet e vjedhura.
    Leni budallakit e luftone te keqen,mos u merrni me sharrllatana qe duke shantazhu te tjeret,mundohet ta mshefin krimin,keta barinje qe edhe lopet nuk i kisha qu me i rujt sot ju ka ardh rasti me polimizu me enciklopedin te qujtur albin kurti
    Per Drenicakun dhe derrat si keta

    Per juve eshte e drejt vetem serbija dhe sherbimet sekret serb,,albin kudra eshte qaj i cili ishte ne mbremjen e 24 dhjetorit te viti 2004 ne Osojan te klines ne festene tyre ,,dhe jo vetem at nate po disa here ka shkuar edhe sot shkon ,,,se aj edhe mbrem ishte ne at pjes...
    e per ty se vertet disa here te kam shkruar ti je nje pjelle e nje te klauar jo te larget ,,,per juve eshte shume e vertet qe e keni te veshtire te jete kosova shtet ,se ju jeni mesuar me pushtusin e kosoves dhe popllit shqipatre e juve nuk ju intereson poplli po ju jenterson jeta e juaj se ishit te lire gjat asj kohe ,,sikur sot serbija qe nuk e pranon pavarsin ashtu as ju nuk e pranoni kete ralitet se ju ende mendoni se do te kthehet shkavi ne kosve ,,po une ju them juve se shkav me sundu kosovan ma kurr per jete kete dine se koha e juaj ka kaluar qe ne vitin 99,,,,

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-06-2010
    Vendndodhja
    Aty ku nuk me gjen njeri
    Postime
    106
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Uqk me se tepermi eshte duke demtu njerz si ky sharrllatani qe albinin mundohet ta njellos,qfar ka ber ky sharllatan me shum se albini,apo ky mjeran leh per hater te hashimit,kjo nuk na ben nder,kjo qon ne vellavrasje,ka kalu koha e shikut qe kujt ti qohet ta etiketoi me te mirin shqipetar si tradhetar dhe ta vrasin.
    Albin sot per mua eshte hero,sepse pa ju tremb syr hajnat i quan me emer te vertet,dhe kjo ju dhemb edhe juve,por ja kini ban hyzmetin dhe denimin do ta merrni nga populli heret avon.akuza qe vie nga marti na ben qe te kursehemi,ta mbrojm edhe hashimin per inat te serbis,dhe ketu hashimi ka pas fat sepse perndryshe asnje parti nuk do ti njehte zgjedhjet e vjedhura.
    Leni budallakit e luftone te keqen,mos u merrni me sharrllatana qe duke shantazhu te tjeret,mundohet ta mshefin krimin,keta barinje qe edhe lopet nuk i kisha qu me i rujt sot ju ka ardh rasti me polimizu me enciklopedin te qujtur albin kurti
    Cila ishte ajo prati qe kundershtoj ate qenin dick marty (parti politike) dhe te thote qe UÇK dhe Z. Hashim Thaçi ka luftu per te drejtat e Popullit, dhe per Lirine e Kosoves, CILA ISHTE AJO me thauj.
    A mos ishte ajo VV qe lufton per kete popull siq thua ti. Mire ajo pasi nuk doli per Z. Hashim Thaçi pse nuk doli te mbroje UÇK dhe te thote qe UÇK ka luftu kunder serbis dhe jo per te marr organe siq thote ai qen.
    I pari qe e kundershtoj pas Z. thaçit ishte Z. Agim Çeku, e ajo VV.
    VV eshte ???? (as vete nuk di se qka eshte ajo)

  18. #58
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-01-2010
    Postime
    367
    Per dijetarin


    Thesaret e PDK –se I vrau Bllaca siq ishte ibush kllokoqi e tash mundoheni me e njëllos albini , florini , regjen e shume te tjer .

    Nese edhe fatmir lima largohet nga PDK-ja ju dihet se do ta quani bashkpuntor te serbis bashk me banush berbatovcin


    Ne i trajtuam broshen dhe kllokoqin ata ishin thesar po bllaca I vrau citat I kadri reklates

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Hard

    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....a more bir kurve , ski faj ti mosi s'del kush me ta rras ni plumb lule t'ballit edhe ti tani fol per ushtaret e UCK- qe jan kriminela , more ftyra magarit , magarica me te pas pjell ma njeri kishe dal.

    o qkerdhat fjala esht per kriminel qe un jaam shum i sigurt qe ne rradhet e uck-s kishte si domos paslufte ket mos e moho

    e ti trim masi qenke trim pse nuk shkon ne veri meja dhan ni plum jakshiqit nje paramilitar un e di pse se ski ****

    tash trim i konvertuar ik pirdhu

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    gjdo njeri qe ik nga pdk ose esht politikisht kunder tyre kta kan pergjije trathtar jam jan rob i poshter per ket tash kam filluar te bindem

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •