Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 32
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178

  Te dilni jashte vetes,te beni gjera te cmendura qe si beni cdo dite;

  Gjerat e perditshme te gjithve besoj se na lodhin...
  ato gjera qe mbajme mend shume here jane ato

  qe na bejne te jemi te tjere
  te bejme gjera qe se besonim qe bejme
  te kalojme veten tone
  te kalojme vizen e kuqe te asaj te realitetit
  etj etj shume ..
  po jap ca shembuj si:


  Te shani pronarin
  Te ziheni me dike ne rruge kur jeni me makine
  te hidheni nga ndonje ure me litar,ose me parashyte...
  te ecni me makine si te cmendur
  te mos ndaloni policise kur ju ndalon etj
  apo te shkatroni nje vajze/djale qe te ka bere te vuash


  Na tregoni Eksperiencat tuaja nqs se keni pasur !

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  jo po te hash piperka te pabome

  ne qender te akropollit....

  ik mi llenke, se paske ik per wool,...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178
  wool thote thuje lesh me mire
  tingellon me mire
  plz shkruaj eksperiencat tende me qe nise temen
  e di qe ke shume
  e mos na i bej wool temen tregoju serioz nej here me lenken

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  wallaj,

  o llenke,

  na trego ti noj here kur e ke bo tecin, tu te prit burri per me dal me bojaciun,......lol

  kjo po o experience orhan pamuku...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178
  eksperienca te tilla skam kat sepse vendosa te hap familje edhe jo shtepi me drit te kuqe
  edhe gallata ka kufi!  Kure erdha ketu edhe fillova shkollen
  ishte nje djale qe me ishte qepur e me shante per shqiperine pa i bere asgje
  edhe pse isha e vogel e bere te vdekur ne dru edhe me perjashtuan nga shkolla per nje muaj.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Konstantin
  Anėtarėsuar
  11-12-2010
  Postime
  447
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  eksperienca te tilla skam kat sepse vendosa te hap familje edhe jo shtepi me drit te kuqe
  edhe gallata ka kufi!  Kure erdha ketu edhe fillova shkollen
  ishte nje djale qe me ishte qepur e me shante per shqiperine pa i bere asgje
  edhe pse isha e vogel e bere te vdekur ne dru edhe me perjashtuan nga shkolla per nje muaj
  .
  Im proud of u!

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178
  Citim Postuar mė parė nga Konstantin Lexo Postimin
  Im proud of u!
  me too
  po pse keshtu?

 8. #8
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  per cdo provim qe jap le gjithmone nje kapitull libri pa lexuar fare, dhe mos kujtoni se eshte pak kjo cmenduri. sfidoj fatin.

 9. #9
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  539
  Ne qe jetojm n'shqiperi lejohet me u shpreh? Jo per gjo po ska dite mos dalim jashte vetes knej .

  E fillojme qy me mjes dhe e bitisim me i skedine t'fuqishme ne apertura (argjentine)
  Against all odds..

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  per cdo provim qe jap le gjithmone nje kapitull libri pa lexuar fare, dhe mos kujtoni se eshte pak kjo cmenduri. sfidoj fatin.
  hahahahahahaha,

  ne kemi hy ne provim vetem me 3 kapituj te mesuara,...lol

  kur le pak ske fat, por kur le shume te ndin fati broke

  se do filloj llenka te thote, qe i ka shkel syrin profit me e marr proviin,...

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #11
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  539
  Citim Postuar mė parė nga KAT Lexo Postimin
  hahahahahahaha,

  ne kemi hy ne provim vetem me 3 kapituj te mesuara,...lol

  Te ka rastis naiher t'dorzosh tezen dhe t'kesh harru kopjen mrena n'teze . Kjo osht cmenduri lol
  Against all odds..

 12. #12
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar mė parė nga KAT Lexo Postimin
  hahahahahahaha,

  ne kemi hy ne provim vetem me 3 kapituj te mesuara,...lol

  kur le pak ske fat, por kur le shume te ndin fati broke

  se do filloj llenka te thote, qe i ka shkel syrin profit me e marr proviin,...

  pak sa per fat si i thone : p

  ketej skemi teza fatkeqesisht, pyet profi sipas qejfit keshtu qe nje kapitull eshte mjaftueshem

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga B.Jack Lexo Postimin
  Te ka rastis naiher t'dorzosh tezen dhe t'kesh harru kopjen mrena n'teze . Kjo osht cmenduri lol
  lene, se me kopje sme ka ec asnjihere,...lol

  po kam kopju njihere nga njona qe mu duk se kishe msu tull, po ajo kishte qene toce fare,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178
  me kujtohet kur i vodha njerit bojrat ne shkolle edhe ja hodha atij mbrapa
  mbarova pune me vizatimin une
  ai mbrapa doli ajdut

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Konstantin
  Anėtarėsuar
  11-12-2010
  Postime
  447
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  me too
  po pse keshtu?
  per patriotizmin qe tregove pra edhe un po te njejten e kam ber sa her qe eshte dhen rasti

 16. #16
  e larguar,pergjithmone
  Anėtarėsuar
  01-04-2010
  Vendndodhja
  Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
  Postime
  302
  Biologjia ishte e vetmja lende qe un e urreja,as vet se di si me doli 10.Isha ne klas te 8 kishim ber provim ne biologji,per nje gabim te vogel ajo berja me kishte vene 9,flas me 5 veta te klases per ti ber dicka zyshes,dhe cbej? E therras dhe bera sikur skuptoja dicka,afrohen dhe te tjeret ne menyre qe ta rrethonim dhe 1 cun i shkruan me spray tek fundi JEPET ME QERA,u pendova ne fund po vet e kishte fajin.
  Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

 17. #17
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Anėtarėsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,079
  Ja qe lexoj ndonjehere manifestimin e injorances ne kete forum. S'e bej dot ēdo dite.
  Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 18. #18
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487
  Te gjitha qe bej , i kam pjese te karakterit. S'dal nga vetja.... (lol)
  Where does a thought go when it's forgotten?

 19. #19
  Disa njerez shumicen e veprimeve cka e bejne, e bejne per arsye qe te jene ne qender te vemendjes por un nuk e shoh te arsyeshme kete gje.

 20. #20
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  per cdo provim qe jap le gjithmone nje kapitull libri pa lexuar fare, dhe mos kujtoni se eshte pak kjo cmenduri. sfidoj fatin.
  haahah, qenke i mire ky fati yt... se une edhe nje ceshtje te lija pa mesuar (dmth ta lexoja por jo ta mesoja), ajo me binte ne provim
  Nejse, une e merrja me optimizem duke i thene vetes qe duhet te mesosh gjithcka

  Sa per temen, normale qe ndodh ndonjehere. Psh, nje rast eshte kur dikush me flet keq per ndonje te aferm.

  La vita non si spiega, si VIVE!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •