Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Kildare
  Anėtarėsuar
  14-08-2009
  Postime
  32

  Kerkoj nje program per shkarkim te videove nga youtube

  Pershendetje

  Kerkoj nje program per shkarkim te videove nga youtube

 2. #2
  i nėnshtruar Maska e master2006
  Anėtarėsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,238
  Kerko ne google per DVD Videosoft (eshte free). Pasi ta instalojsh, brenda te jep mundesine te zgjedhesh programin qe deshiron, si psh:

  shkarko video nga youtube,
  youtube to mp3,
  youtube to ipod,
  youtube uploader, etj

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-12-2010
  Postime
  20

  shkarko video nga youtube

  Programi me i mire dhe me i kerkuar tani per tani eshte YouTube Downloader 2.7.4.Mund ta kerkosh ne google ose mund ta marresh dhe ketu : http://programefalas.com/2011/05/28/...nloader-2-7-4/


  ------------------------------------------------------------------------
  Sharko programe falas ne http://www.programefalas.com

 4. #4
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,527
  Kerkoj nje program per shkarkim te videove nga youtube
  ...RealPlayer.... e shkarkon.. e instalon.. sa here hap youtube te pyet a do ta shkarkosh.. ?

  http://italy.real.com/realplayer/

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •