Close
Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 145
 1. #121
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  36
  Postime
  869

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Sa te jete Vinjol ( Assasins ) gjithmone do kete chat
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sherri pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (05-10-2017)

 3. #122
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Me sa di une nuk egziston me chati
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 4. #123
  $ Qeveri Mė Vete $
  Anėtarėsuar
  02-02-2005
  Postime
  62

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Me kte nick kam qene yyy u ben vite , dhe tani qe hyra se si u kujtova pas kaq shume kohesh , respekte per te gjithe anetaret nga me i madhi me acc deri tek me i thjeshti si une e shume te tjere .

 5. #124
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga Sherri Lexo Postimin
  Sa te jete Vinjol ( Assasins ) gjithmone do kete chat


  oj qelbsine dreqi ku jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 6. #125
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,771
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Me sa duket shpirti i albasoulit nuk ėshtė shuar..

 7. #126
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Anėtarėsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  36
  Postime
  50

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Po te keni kohe na vizitoni ndonje here ne http://chat.albasoul.com si per telefon tablet dhe pc ose ne irc.albasoul.com ne pc me mIRC jemi gjalle na kujtoni.. Ju mirpresim

 8. #127
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,326

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  chat.netedy.com & irc.netedy.com
  Mos bej reklama ketu mer, per kete pune paske ardhur ?

 9. #128
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,771
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Se perse kam ardhur une eshte dicka tjeter, sa per reklamen albasoul mund ta fshish postimin po drejtohu si njeri.

 10. #129
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Anėtarėsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  36
  Postime
  50

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  slaps denin

  ku je mo d3n humbe fare

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar KoRn_ pėr postimin:

  Deni_Boy (12-03-2018)

 12. #130
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  do me japesh sop mo korn hahhaha
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 13. #131
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Ēuna ha me mire knej?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 14. #132
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  34
  Postime
  203

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Ku jeni mer kadosha?keni hum si voi n’laknet

 15. #133
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  39
  Postime
  150

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Na mbyten servilat.com

 16. #134
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  39
  Postime
  150

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Ore qafira gjall jeni😛😛😛
  Na mbyten servilat.com

 17. #135
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  O Garda nga jeni mer, vetem une Erindi dhe Mistreci kujtohemi… nejse uroj dhe shpresoj te jeni mire te gjithe
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 18. #136
  Sop ne kanalin #Shqiperia Maska e reveng_vlora
  Anėtarėsuar
  21-10-2003
  Vendndodhja
  athine greqi
  Mosha
  43
  Postime
  15

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Shpresoj te jeni mire te gjithe
  JAM KRENAR SE JAM SHQIPTAR!!
  Jam Me Fat Se Jam Vlonjat!!

 19. #137
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  34
  Postime
  203

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Shyqyr qe nxorren koken 3 kokrra t’idhta ��. Si keni qen mire?ku jan kto te tjeret?
  Dio C'č

 20. #138
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2019
  Postime
  1

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  A jeni si jeni mireserrini edhe pershendetje me sa duket spaska ngel njeri ma

 21. #139
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  gjall gjall jena ... sa me paska marr malli ti lexoj gjithe keto postime e ankesa ne flru
  ....

  te fala keni.
  Gjilanasi.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 22. #140
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga FUTBOLLISTI__ Lexo Postimin
  A jeni si jeni mireserrini edhe pershendetje me sa duket spaska ngel njeri ma
  Mire se na gjene :P

Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •