Close
Faqja 5 prej 8 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 144
 1. #81
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  33
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Si Po Ja Kaloni Shoke Edhe Shoqe Po lexoj Qe Qenkeni te gjithe Si Kokrra e molles Keshtu Ju Lexofsha Perhere...Kalofshi Sa me mire
  Dio C'č

 2. #82
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Po ku je be loqk

 3. #83
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  o il katunario gjall vlla ke humb krejt )

 4. #84
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga pLuS_mInuS Lexo Postimin
  Pėrshendetje tė gjithėve nė veēanti pėr kto nick :Patriotja_me_flamur_kuqezi,CeLi,Kingushi_Per_Qef_ Vet,hermes,Llafazania,Tipiku_OO7,MaCho,CIBOX,SHERR I,Herga,iana,Kingu^Tirones,PaToSoRaK,don_kishoti,L indi,Lukas,Albaguard,Ujori,DiNaMo,Konti_d,Dina,asn joni,Njoni,PaRTiZoNi,Doc_ERI,I_Shemtut_Elena,BrunJ a,LLaCiPaCi,PaRMo,Tironse,redi,Bambola_Leda,nusja, silva,SH^i^L^e^R^a,bionde,TIRONSJA_MISTRECE,slimsh addy,Hotel-Madrid,gjilansi_csi,Kaq pėr momentin Dikur e njė kohė kishte lezet tu fusje nė main duke bėrė gallata,ikte koha shuuumė shpejte,tani ėhėėė
  ska me si ajo kohe !!!

 5. #85
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Respekte plus minus , kohet ikin ndrrohet cdo gjo gjith keta i mbaj mend ne Albasoul nder vite , po nejse shpresoj qe ta lejm ndonji dit te gjithe bashk sic kemi qene te hym te bejm shaka e te dalim perseri :P
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Slimshaddy pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 7. #86
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  38
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ide jo e keqe "Slim"

  =======Me respekt DINA==========

 8. #87
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga R3nato Lexo Postimin
  /me timer 0 0 /me :P Is Back Staf KOMSHINJTE :P lol
  Si nuk mesove me bo flood :b
  Every time I find the meaning of life, they change it

 9. #88
  InTeRiSt Maska e [don_kishoti]
  Anėtarėsuar
  07-03-2008
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershnetje te krejtve.

  Mu vec per Bledari me merr malli dhe me vje keq per ta se budall e maj men budall paska met hala

  Un kam pas qan sulmus perher

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [don_kishoti] pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 11. #89
  InTeRiSt Maska e [don_kishoti]
  Anėtarėsuar
  07-03-2008
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga MrElViS Lexo Postimin
  Ckemi Miqte Te Vjeter, Si po ja kaloni? Cthote jeta?

  Kaloni sa me mire.

  Me Rrespekt MrElViS
  Ste paskan vra hala ty mer?

 12. #90
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Me bushtra ka qene Albguard, do ket vdek besoj se atehere i kishte nja 50 vjec

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Dito pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 14. #91
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-05-2005
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga [don_kishoti] Lexo Postimin
  Ste paskan vra hala ty mer?
  Akoma gjall jom :P sme vrasin kollaj jo :P po ty ste kan vra akoma?

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MrElViS pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 16. #92
  InTeRiSt Maska e [don_kishoti]
  Anėtarėsuar
  07-03-2008
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga MrElViS Lexo Postimin
  Akoma gjall jom :P sme vrasin kollaj jo :P po ty ste kan vra akoma?
  Kur ste kan vra ty mu jo e jo

 17. #93
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-07-2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nuk Te Njof Personalisht Ose Ne Chat Sepse Skam Komunikuar Shume Megjithate Te Uroj Shendet Dhe Gezohem Qe Je Mire :

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [InFeRnO-CluB] pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 19. #94
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Nostalgji irc albasoul. Se di a egzisto akoma chati apo jo...

  Pershendetje miqte e vjeter.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  MISTREC_BERATI (06-05-2015)

 21. #95
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Nostalgji irc albasoul. Se di a egzisto akoma chati apo jo...

  Pershendetje miqte e vjeter.
  Pershendetje
  Na mbyten servilat.com

 22. 2 antarėt mė poshtė falenderuan MISTREC_BERATI pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  erioni_el (06-01-2018),{A_N_G_E_L_69} (06-05-2015)

 23. #96
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga [InFeRnO-CluB] Lexo Postimin
  Nuk Te Njof Personalisht Ose Ne Chat Sepse Skam Komunikuar Shume Megjithate Te Uroj Shendet Dhe Gezohem Qe Je Mire :
  Gjall je re micoo
  Na mbyten servilat.com

 24. #97
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga MISTREC_BERATI Lexo Postimin
  Pershendetje
  Ke je me file. Si tkom?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  MISTREC_BERATI (06-05-2015)

 26. #98
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Mire ja thash te shikoja nje here ca behej ketej nga forumi ka levizje apo jo :P
  Na mbyten servilat.com

 27. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MISTREC_BERATI pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (06-05-2015)

 28. #99
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Dhe knej ska levizje si ne kohen tone lol.

  Po anej nga chati si duket gjendja
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 29. #100
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  andej nga chati 5 usera kishte me cpash :P
  Na mbyten servilat.com

Faqja 5 prej 8 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •