Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-12-2009
  Postime
  489

  Mashtrimi i madh


 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-12-2009
  Postime
  489 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-01-2009
  Postime
  345
  Keto video jane vetem maja e ajzbergut te planeve djallezore ILUMINATIT DHE organizatave te tjera sekrete qe e mbeshtesin iluminatin......
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga The Boy : 09-11-2010 mė 15:07 Arsyeja: gabim

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e skampin
  Anėtarėsuar
  12-01-2003
  Vendndodhja
  Spanjė
  Postime
  947
  Me kete videon e kullave binjake na e ka mbush mendjen ky trapi qe e ka realizuar.Ky copa mishit le te shofi nje emison perpara se si shemben ndertesat me eksploziv pastaje te vije e te na hedhe hi syve.duhen bere me qindra vrima ne strukture per vendosjen e dinamitit dhe duhet te jene te gjitha te lidhura me kabllot qe ēojne energjine per plasjen e kapsollave elektrike dhe pastaj me miresjellje duhet tu thuash 4000 punetoreve qorra qe punonin aty hyni brenda se do ju flijojme per ti shpallur lufte talibaneve barkbosha te Avganistanit me te cilet tallte ***** bin legeni.
  Kujdes nga shkjau
  Kujdes nga greku
  Kujdes nga ata qe harruan ATDHEUN
  AT GJERGJ FISHTA

 5. #5
  Hec e gjeje injorantin... Maska e init-6
  Anėtarėsuar
  05-03-2008
  Vendndodhja
  Kernel
  Postime
  124
  O Lulzim, Selamu alejkum, mjaftonte dhe shkrimi, edhe se jan mbledhur nje grup ateistesh ketu qe i kan then mendjes ik e vdis sdo te thote qe edhe masa tjeter jan injorant dhe nuk din te lexojn.
  All-llahu udhezon ate qe do, e nese ti ua jep me video apo ua jep edhe perpara, nuk mund tu japesh me shume argumente se ky ajet:

  E edhe sikur t’ua zbritnim Ne atyre engjėjt, t’u flitnin tė vdekurit, t’u tubonim atyre ēdo
  send (gjallesė) konkretisht, ata nuk kishin pėr tė besuar, vetėm po tė donte All-llahu,
  por shumica e tyre nuk dinė (se besimi ėshtė dhuratė nga Zoti).  Sikur tė kishte dashur Zoti yt, do t’i besonin ēka janė nė tokė qė tė gjithė. A ti do t’i
  detyrosh njerėzit tė bėhen besimtarė?


  Ose (veprat e tyre) janė si errėsirat nė det tė thellė tė cilin e mbulojnė valėt mbi valė
  dhe mbi ato retė e dendura, pra, errėsira njėra mbi tjetrėn sa qė nuk mund ta shohė
  ai as dorėn e vet. Atij tė cilit All-llahu nuk i jep dritė, ai nuk ka pėr tė pasur dritė.


  Kėshtu qė, ata qė do udhėzohen do udhėzohen, dhe asnjė mė shumė nga ē'ėshtė caktuar ja dhe ti e un argumentet me video apo pa video.
  Ata qe duan te marrin vesh per islamin le ta hapin njeher Kur'anin e te mesojn vet se "ore po ē'fare thote ky kurani?"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga init-6 : 10-11-2010 mė 01:46
  Po the se miza u krijua nga hiēi te thone budalla po the se bota u krijua nga hiēi te thon ateist

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-01-2009
  Postime
  345
  Po eshte e vertete, me te vertete qe shumica e ateistave dhe shumica e mohuesave dhe shumica e jo-besimtareve e urrejne TE VERTETEN.......ata duken nga inati dhe mllefi qe kane...Allahu i udhezofte nese e duan udhezimin, dhe Allahu i dhente ate qe e meritojne nese duan ta shuajne te verteten, mirepo kete nuk kane per ta arritur ta bejen dot kurre.

 7. #7
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Unė kam arritur tek pjesa e 16 janė shumė video interesante. Kam pare dhe dėgjuar disa gjera qė s'mė kanė shkuar ndonjėherė. Kisha ndėrmend dhe unė tė hapi njė teme tė tillė por besoj ta pėrfundosh ti pasi e ke hapur.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 8. #8
  Hec e gjeje injorantin... Maska e init-6
  Anėtarėsuar
  05-03-2008
  Vendndodhja
  Kernel
  Postime
  124
  All-llahu ja shperbleft per temen
  Po the se miza u krijua nga hiēi te thone budalla po the se bota u krijua nga hiēi te thon ateist

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •