Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
  1. #21
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    Mia, Drite atehere artikujt shkencor ja fusin kot, sa na lodhin duke i lexuar
    une ju besoj me shume juve

  2. #22
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Duhet te vjellin derisa ti dalin zorret.

  3. #23
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
    flm zemna, ne koken tate
    s'ka ardh akoma koha per tu pare thekthi
    une du cun ndersa mazllumi do goc , t'shofim kush do fitoje

    Urime, po ckado qe eshte, ta kesh shendosh e mire e dashur!

    Une thenieve te plakave nuk ju besoj, rrofte ultrasound lol

    Andej ka ne thone nese nena shemtohet (i prishet lekura e fytyres dhe floket i bien) athere e ka vajze sepse vajza ja merr bukurine. lol
    Nese barku ritet perpara eshte djal, nese zgjerohet anesh eshte vajze.

    Une gjate shtatzanive kisha lekuren dhe floket shume mire, por vajza i kisha.
    Edhe barku me riteshte me shume perpara saqe kush me shihte thonte se djal do jete. lol

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    kur eshte djale shikohet me shpejt ne eko

    qef nuk kam te gatuaj, por ama pjaten ta fshije nga oreksi, te vjellat dhe ndjeshmeria e erave kaloi,
    me vjen gjum gjithe kohes , madje nganjehere me hapet goja edhe kur diskutoj me te tjeret gjera serioze, imagjinoni sa serioze dukem ne ato momente,
    t'shohim ca do dale

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e TiaraT
    Anėtarėsuar
    26-07-2010
    Postime
    56
    Marya, une them djale e ke, nuk e di por e ndjej (do shohim prognozen). Sa i perket echos, ajo gabon me se shumti kur eshte djale, se ai mistrec luan loje i fsheh organet lol
    Not dead yet.

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e ela11
    Anėtarėsuar
    11-06-2010
    Postime
    212
    shume shume fleminderit,,po desha tju pyes caj i lulebasani te pij per shtatzanine,,me kane thene te qeteson stomakun

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    te ecurit e tepert dhe qendrimi ne kembe per gati gjate gjithe dites a rrezikon barren dhe te provokoje nje lindje te parakoheshme?

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
    te ecurit e tepert dhe qendrimi ne kembe per gati gjate gjithe dites a rrezikon barren dhe te provokoje nje lindje te parakoheshme?


    Po tani gruja statezane dhe duhet te eci por jo gjith diten ne keme, une kur isha ne spital me lind gocen me thane dr te leviz shume u bona telef gjith diten tu ngjit dhe zbrit shkallet dhe sme ndihmoje gje (cdo shtatzani eshte ndryshe)

    me duket se te kjo teme kam shkruar nje here,faleminderit kush paska qene ne siklet me fshire postimin (me duket se dhe me qene me barre qenka e ndalueme ketu)shyqyr qe postimet e burrave i paskeni lene se ato kane experience barre
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

  9. #29
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Liza12 mos u merzit se po te hyp tensioni :-D


    Ecjet jane te nevojshme gjate barres , mjeket keshillojne te merresh edhe me ndonje sport te lehet . Kuptohet jo ngrejtje shtangash .
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e ela11
    Anėtarėsuar
    11-06-2010
    Postime
    212
    akoma nuk me kane ikur te vjellat bobo sa e veshtire qe eshte me mbeti koka ne lavoman nuk ha dot se vjell,,,doktori te thote eshte normale...po une nuk po duroj dot nuk kam rene shume ne peshe po spo mbaj dot ushqimin jam ne javen e 10

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    Iza vetem per forum se vras fort mendjen,nga tensioni jam top fare

    Une vetem duke ecur qark parkut mire po me ben deri tani e ecura,por nese ke probleme te rekomandon dr jot si dhe sa duhet te levizesh.
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •