Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
Postimet e tua ne ate teme u fshine nga une, se bashku me postimet e atyre me te cilet ti po replikoje. Arsyeja ishte e thjeshte: replikat e tua me anetaret ne fjale nuk kishin fare lidhje me temen dhe e kishin nxjerre temen nga shinat.

Nuk mund te replikosh ne nje teme me te njejtin anetar duke mbushur 10 faqe ne forum, pasi forumi nuk ka vetem dy anetare, ka mijera te tille. Je i lire te shprehesh mendimin tend per temen, fillim mbarim, ne nje postim te plote, dhe nuk ke perse kapesh me replika me anetaret e tjere. Replikat qe nxjerrin diskutimin nga shinat fshihen ne forum dhe vetem ne ate teme une kam fshire mbi 100 postime te bera ne forme replikash mes teje dhe dy-tre anetareve te tjere.

Albo


Ju jeni edhe administrtor me sa di un gjithashtu dhe moderator i nenofumit ne fjal por kjo nuk ju jep leje ta quani debatin replika sepse nese eshte ashtu si thuani ju atehere duhet ta fshini edhe opsionin CITO, ata qe po replikonin un i di me Nicka por nuk um takon mua ti paragjykoj.

Gjithashtu shkrimet e mija me sa di un kan qen diku 6 apo 7 ne total dhe jo 10 faqe siq pretendoni ju, te pakten as shkrimin e par nuk ma kursyet pasi vet thuani se mund te shprehemi ne nje shkrim.

Ju tani gjith karagjozllekun qe kishte ndodhur ne tem nga disa anetar ma hedhni mua pa te drejt.

Un gjeta nje vrime e cila mendova se me jep leje ti jap kahje te ndryshme temes ju nuk e kuptuat apo e keqkuptuat dhe si rezultat i kesaj ke cilesu si shkrime jasht teme.

Nuk kan ransi postimet ka ransi serioziteti i forumit per te ardhmen sepse kete forum me shum e cilesoj si depo te informacionit se sa si forum dhe se per fat te keq temat qe perbejn informacion cilesor po hedhen ne humner nga tema te reja dhe pa vler.

Si ankes e mbylla ketu.

Gjith te mirat.