Close
Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859
Duke shfaqur rezultatin 1,161 deri 1,168 prej 1168
 1. #1161
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pėr SO Windows XP
  start>Search>For Files or Folders...>All files and folders
  All or part of the file name: *.doc (*.docx pėr skedarėt e krijuar me Word 2007, 2010)
  Look in: My Computer
  Search
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga baaroar : 07-11-2011 mė 15:01

 2. #1162
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Anėtarėsuar
  15-09-2010
  Postime
  782
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga The Pathfinder Lexo Postimin
  Kam probleme me nje file word.
  Kam patur nje file 300kb word dhe tani ate e shoh ~word.doc 1kb.
  Ku mund te me kete shkuar origjinali?
  Si mund ta kthej?
  Skedari i tillė ėshtė skedar i vetėshkruar nga AutoRecovery Service i Microsoft Office (Word).

  Skedarin origjinal kėrkoje me tė njėjtin emėr me anė tė Windows Search tek Start Menu. Sukses!

 3. #1163
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  687
  Faleminderit
  2
  21 falenderime nė 20 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  Ardi po ky shkruan kot mo. si nuk i vjen zore qe shkruan keto dallavere ahhahahaha. Ik re fillo me gjuhet programuese Java, html, dhe C. te duhet nja kater pese vjet shkoll. Ky dashka edhe ti modifikoka hahahaha. Pastaj specifikoje per cfare e do exe
  Lol nuk dua te tallem por te mesoje, dhe ti nuk linde i ditur besoj se do ishe futur ne gines tash, por nejse...
  une kam nje program exe qe ka dy programe brenda dhe dua qe te heqe nje por nuk po e rregulloje dote, pra sa po fshij nje kuti aty programi nuk hapet me, dhe doja te di se cafre programi te perdore per modifikimin e saj.

 4. #1164
  i/e larguar Maska e jonivlore
  Anėtarėsuar
  30-03-2009
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si ti heq keto dosje ??

  Pershendetje
  Kam nje problem me kompjuterin ne hd me dalin disa dosje me nr edhe germa kote si ne foton me pushte. Antivirus kam kaspers 2012 te blere me licenc te rregullt.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #1165
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Jonivlore: keto jane dosje te Update qe ben sistemi operativ apo ndonje program tjeter. Nuk mund ti heqesh dot. Keto jane Hidden folders dhe mundet ti fshehesh. Mos u shqeteso pasi nuk jane viruse. Ndiq rrugen si me poshte:

  Hap My Computer, tek rrjeshti i komandave lart, kliko tek Tools, Folder Options, View, Restore Defaults, dhe je OK.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 6. #1166
  i/e larguar Maska e jonivlore
  Anėtarėsuar
  30-03-2009
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jo mo flori nuk eshte puna tek folderat e fshehur por kam edhe shume neper hd te tjere qe i kam te instaluar ne pc

 7. #1167
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si ta kopjoj tekstin nga nje pdf file ?????

  Citim Postuar mė parė nga Juli_85 Lexo Postimin
  kam ca materiale ne pdf po me duhet ti hedh ne notepad ose word po puna
  eshte se nuk e kopjoj dot tekstin qe eshte ne pdf ....provova ca program qe e kthejne nga pdf ne word po nuk punonin si duhet .........

  keni noj ide se si ta kthej ket pdf ne text dmth qe te kopjoj dhe edit ate qe dua ????

  ps;dhe se harrova kjo pdf eshte image si duket per ket s'me len te bej copy-paste
  A i keni kopjuar skedarėt pdf?

  Nėse jo, ndoshta njė mjet profesional i rimėkėmbjes pdf ėshtė njė zgjedhje e mirė pėr ju.

  Kėrkoni rimėkėmbjen e pdf nė internet dhe do tė zbuloni se ka shumė mjete qė mund ta bėjnė kėtė. Tė tilla si Rimėkėmbja e tė Dhėnave Bitwar, Wondershare, Minitool, etj.
  Atėherė mund tė zgjidhni njė dhe tė provoni.

  Paē fat.

 8. #1168
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-09-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Problem me skedar(file)/dosje(folder)/dokumenta.

  An old thread.

Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •