Close
Faqja 3 prej 46 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 910
  1. #41
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anëtarësuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Pershendetje per te gjithe

  2. #42
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Pershendetje USA .
    Pershendetje per te gjithe vizitoret e ketij forumi.

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anëtarësuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    Mirembrema

    Sot desha ti jap nje Lindes se me ka marre malli
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  4. #44
    Juventini Maska e EkOnOmIsTi
    Anëtarësuar
    22-05-2005
    Vendndodhja
    Pse Do Vish Dhe Ti ?
    Postime
    2,406
    Pershendetje miq
    S |< R /\ p /\ |_ |
    Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

  5. #45
    Citim Postuar më parë nga toni77_toni Lexo Postimin
    [
    Pershendetje edhe per ty i dashuri vella Niko. uroj fillim dhe jave te mire per ty dhe te afermit e tu.

    Tung miku im!
    Pershedetje gjithashtu edhe ty i nderuar..., te uroj shendet te plote.
    Mësoi të tjerët me jetën tënde dhe jo me fjalët e tua

  6. #46
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    pershendes SKRAPON qe na paska humbur ku je moreeeeeeeeeee apo te kapi ajo dhe te ka zhdep ne dru ....
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  7. #47
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Pershendetje

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    Pershendes Illyanin dhe gjite juve antereve..........................

  9. #49
    E larguar pergjithmone Maska e izabella
    Anëtarësuar
    12-07-2009
    Vendndodhja
    Ne nje cep te kesaj bote...
    Postime
    1,780
    Mirmbrema forumi

    Ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj nje mbremje sa me te bukur
    Non mollare mai !!!!

  10. #50
    E Humbur Maska e elsaa
    Anëtarësuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Pershendetje te gjitheve...

    Grupi miss U
    Burrat Udhëheqin Botën, Ndërsa Gratë Udhëheqin Burrat

  11. #51
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anëtarësuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Pershendetje per te gjithe

  12. #52
    Pershendetje Elsa..!
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  13. #53
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    I pershenes te gjithe antaret e FSH por posaqerishte sonte Tironcen dhe S_S_S

  14. #54
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Mirmengjesi te gjitheve .Ju uroj nje dite plot me supriza te kendshme.

  15. #55
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anëtarësuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty më gjen, nën hijen tënde që më le amanet!Nëse të duket që kam humb,më kerko atje ku fryn uragani i kohës,atje do më gjeshë,duke të kërkua Ty!
    Postime
    7,750
    Miremengjesi,Ksanthi dhe forumi!
    Rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më.

  16. #56
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Mirmengjes e panjohura.
    Te dergoj nje puthje.

  17. #57
    E larguar pergjithmone Maska e izabella
    Anëtarësuar
    12-07-2009
    Vendndodhja
    Ne nje cep te kesaj bote...
    Postime
    1,780
    Mirmengjesi Ksanthi dhe e panjohura

    mirmengjesi dhe forumi

    ju uroj nje dite sa me te bukur te gjitheve

    Non mollare mai !!!!

  18. #58
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anëtarësuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Pershendes te gjithe

    e panjohura,Albo,alem de,arjan03,aMLe,adrenalina,Apollyon,Agim Metbala,ademgashi dk ,Altin1,Albela,ardiana luzha,angelina o2,Agim Doçi,APACER,abdulazizi,alDi,Adna,Arb,ajzberg,ANTON IO1,alda09,Alienated,[A-SHKODRANI],ardi ht,Argjendii,AIRON^BOY,Akulli ch,Aloe,Arvima,angel-anna,artan_nike,alnosa,Ardit Webmaster ,avatar,Annika,ARKIA,A.V.A.T.A.R,Ali Baba Tepele,busavata,Bardhi,BaNeSaXhie,Boy,BATO,Besoja, bili99,beni33,Burim20,broken smille,brunilda_it,Black Mamba,Birva,Bije,bandini,bindi,BIM BUM BAM,BlooD VenoM,Baptist,bayern,bani,BOKE,BlerinaL,brunilda_i t,Brari,Bamba,BaBy_BiRbA,Colomba,ChuChU,chino,Canc 3l,cabohetkshtu,COKOLLATA,cubel,cribocop,Cuccador, CERMENIKASI,Çaushi,çuni,Corvus,Cimo.coldfire16182, Candy_Babe,drague,Drite,drenicaku,daniel00,Doronti na,Darius,Disa,Diman,Daja-GONI,DarK^NiGhT,drifilon, Deusexmachina ,Destroyer-2010,Dr1s3ru,Dj_PiRoMaN,DOR,Donio,DYDRINAS,Debatik asI,Daniel Maker,dollar,D&G Feminine,dritek7,DeuS,dijetari,donna76,dardaniAU,d jaliepirotas,davidd,deshmuesi,elonesa,erla07,elsaa ,Elonaa,Enii,EkoNomisti,eldushka,Edvin83,Elena,End less,Erlebnisse,engjull me brir,Edipluspg,EdiR,epiKada,EuroStar1,Edmond.S,ELD ORADO,Explorer,Eni Kokalari,E*m*A,ela 3,etii,elbed,EnyaL,eagle_black,Enkeleu,extreme,? Ela ?,Elytony,ervinkeci,Ermedin ,ExTaSy,EneaXhani,HELEN OF TROY,Hard Style,Hillirian-zo,HEGIS,Harakiri,Homer,Hidalgo,Homza,RockStar,Ren ea,RUDIGER,ricco,Rexhina,Rina87,rana,Roi,RaPSouL,R ugova,Rrjeti,r'posa,Rev12,Reiart,riduana,Geri Tr,goldian,gimche,gloreta,ganimet,gen|us,gigiex,Go ld-SooLdieR,Gerdi,gjilan55,Goddess,GANGO of SG,Gentian_gr,Gi de Masha,gani1970,musliman72,Mr-Bledi,meli-pr,Mr Zeid,Mobil-world,maratonomak,Marya,maryp,Mau_kiko,MALSORI,Mid ja,Mexhi,mia@,MI CORAZON,milanistja_el,[MaRiO],mario kingu,Magnolia,meda hoxha,Mondishallin,mondishall,METI_TE,Mister Enigma,metinsk,Marduk,myvela,mali2,mesuesi_1,moro, MIRIAM,majla,Marinari,mebybe,Nete,niku-nick,Njoni-ch,Nice Boy,nue,Noellag,Nanushi,ndjenjat,Stern,Sueda,suada ,Strange,strong 07,Skender 76,SinFoni@,SERAFIM DILO,Shkup-janja,s0ni,SONNE,Suhejbi,Smth Poetic,skender76,Station,System-32,SystemA,Safka,SaS,smokkie,stiljano,sdi-gja,Slimshaddy,Si-hanA ,saura,Seneka,shoku tanku,Shpirt Njeriu,sleep,^SHIU^,Sovrani,sefadinmuqaj,shtrigaa, soldierly,Shup Laka,shtegetar,Siborë,shkupi1912,stella_senza_ciel o,IL SANTO,Izadora,illyrian rex,IllyrianPatriot,izabella,I-island,i pakapshem,ismani,INDRITI,Izber,ismail_qemali,INFIN ITY©,injejti,ILMGAP,Illyricum,>_Ilirian_>,ily,Jeho na Kryeziu,jesy.jessi89,Jonilda,Linda5,lisa 12,Lindila,Linesa,Leonso,La Lune,landi45,laura,Llapi,llapmuhaxheri,laburist,le taa,lafazane,Lector,luljeta morina,Lilo-Ila,La solitudine,leonardito,liana76,Lexuesi,Lady,PINK,pr anvera bica,PeterPan,PLAKU,Pogradecaeri,Pa doreza2,Peac,prishtinase,Plot,puroshkodran,Perla,P laku,projekti21_dk,toni77 toni,toni007,The Clown,Tiara,_TR,Tetovare,TetovaMas,Tironcja BLN,thekthi,tutankamon,TheCompany,Tribal_heart,the admiral,Traktoristi,tibar,T68,toni karlosi,theodora*,teta,toni-as.roma,Ksanthi,Kosovar2006,Kronike,Kosovelli,Keng a,KLEAA,kleos,Kinney,ketty f,kumbulla,KAT,Kaligula,Kasumi,kthetrat,kryenece,K ujtim Cami,kitty_ket,karkaxholli,Korbi999,King_Arthur,Ki ller-Katili,Kreksi,kriko-38,KILI MERTURI,Kastrioti.Jr,jesy,Jack Watson,juanito02,jarigas,Julianna,jessi89,janulla, Jeton Aliu,jeta_ime,fisniku-student,Force-Intruder,FK-Partizoni,fattlumi,fegi,francovice,Fishtani1,Fieri 89,FierAkja143,Falco115,fortesa-a,fara,Forest,fashion_girl,flamurikombtar,valdetsh ala,VOLSIV,vasilika,_-^VLoNjate^-_,Viola.V,Vjosa,veli44,virxhinia,Veton-Pz,valmiri01,Gj.Fishta,ximi abedini,xennie boy,xnjeri,xhamia,XH.GASHI,Xobi,xubuntu,xani1,xher ir,Zoti Basha,ZbatoRregullat,Zëu_s,zANë,zhorzhi,zois1,unej sa,uvejsa,ujku 80,WALCHIRIA,white-rider,woodstock,Warning,2043,Octapodus,oret_e_vona ,oooo,orhideja,ylli pr,ypsylon,Yllzana Kamberi,

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
    Anëtarësuar
    12-01-2008
    Vendndodhja
    Rahovec,Kosovë
    Postime
    13,529
    USA NR.1, ju falenderohem për përshëndetje, Ju përshëndes edhe unë pëzemërsisht...
    Hë mo, jeni lodhur nga përshëndetjet? Shqiptarët duhet sa më shumë të pëshëndeten - të afrohen mes vete, kjo është e meta jonë....

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anëtarësuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304
    Pershendetje te gjithve me kete kenge.

    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

Faqja 3 prej 46 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •