Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,231
  Postimet nė Bllog
  4

  Forumishqiptar.com edhe ne Facebook dhe Twitter

  Duke qene se nje numer i madh anetaresh te forumit marrin pjese edhe ne facebook dhe twitter, nje nga sugjerimet e tyre ka qene qe temat e forumit te dalin edhe ne facebook, duke e bere te lehte per ta te ndjekin temat e diskutimit ne forum. Stafi i forumit i mori parasysh sugjerimet e tyre dhe kemi hapur nje "Fan Page" per forumin shqiptar ne facebook ku te gjithe ju mund te abonoheni dhe te ndiqni temat e forumit qe do te postohen edhe ne ate faqe ne menyre automatike. Nese shikoni nje teme qe ju pelqen, mjafton te klikoni mbi te dhe do tu sjelli direkt ne temen ne fjale ne forum ku mund te postoni edhe mendimin tuaj.


  Facebook Forumishqiptar.com "Fan Page":

  http://www.facebook.com/pages/Forumi...m/145484116255


  Forumishqiptar.com ne Twitter:

  http://twitter.com/forumishqiptar

  Aktualisht kemi vetem 2700 dashamires te forumit shqiptar ne Facebook. Ju ftojme qe te beheni "fan" te forumit shqiptar ne facebook dhe te "like" (pelqeni) temat tuaja te preferuara te diskutimit. Ne kete menyre, diskutimet ne forum do te marrin nje vemendje akoma me te madhe edhe ne facebook.

  - Jeni bere fan i forumit ne facebook apo jo?
  - Ua keni sugjeruar miqve tuaj forumin shqiptar ne facebook?

  Albo


  P.S Lidhjen e faqes se forumit ne facebook dhe twitter e gjeni tani ne fund te cdo faqeje te forumit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 28-09-2010 mė 17:25

 2. #2
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  Pershendetje.

  Mund te vesh nje sugjerim apo dicak te till ne nje cep te forumit per tu par nga sa me shum antar dhe vizitor te forumit

  http://developers.facebook.com/plugins?

  Flori
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Flori : 28-09-2010 mė 17:41
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  37
  Postime
  5,320
  Kjo eshte nje gje shume e bukur qe eshte bere. Twitter dhe Facebook sidomos jane bere si pjese e pandashme e miliona njerezve ne mbare boten, dhe eshte ide e mire kjo e stafit te forumit. Tani disa anetare qe e kane anashkaluar paksa forumin per shkak te facebook ose twwiter do te jene serish aktiv ne forumsi dhe do te kete akoma me shume prurje te reja, gjithmone nese temat do te pelqehen dhe nese ato do te jene terheqese per ata qe i shikojne per here te pare.

  Kjo tashme e ngarkon stafin e forumi me pergjegjesi akoma me te medha ne menyre qe anetaret te ndihen sa me mire ne kete ambient gjigand virtual Shqiptar.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,220
  Kjo ėshtė shumė mirė .. bile unė qė nga fillimi jamė bo add.

  Ky grup ekziston mduket qe gati njė vit mos qofsha gabim!


  Ide e mirė , shpresoj qė nga aty interesohen dhe tė tjerė e antarsohen dhe vin pėr me shkru.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nice_Boy : 01-10-2010 mė 15:37
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 5. #5
  Urime Forumit Shqiptar per kete qe ka bere..!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 6. #6
  Besimtar Orthodhoks Maska e vampiri-femrave
  Anėtarėsuar
  29-07-2005
  Postime
  63
  o Albo po me duket se kjo do ja uli vleren forumit, duke qen se te gjitha mendimet apo komentet do shenohen ne twiter ose facebook.Gjithsesi ..
  Only Justice and God can Judge me

 7. #7
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  34
  Postime
  4,456
  Komentet nė facebook mund tė bllokohen dhe botimet aty tė shėrbejnė thjesht si njoftime.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,666
  mua nuk me duket ide e mire sepse ne facebook shumica jane regjistruar me identitetin e tyre te vertete gje qe do i detyroje te shprehen ne nje fare menyre me doreza ose hic fare
  ndersa ketu anonimati te lejon te shprehesh lirshem

 9. #9
  moro Maska e moro
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  94
  dakort me maryan
  Jeto sot se neser si dihet..........

 10. #10
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,231
  Postimet nė Bllog
  4
  Citim Postuar mė parė nga vampiri-femrave Lexo Postimin
  o Albo po me duket se kjo do ja uli vleren forumit, duke qen se te gjitha mendimet apo komentet do shenohen ne twiter ose facebook.Gjithsesi ..
  Ne facebook dhe twitter nuk dalin komentet e temave ne forum, por vetem titujt e temave te reja hapura ne forum. Dhe nuk del as pershkrimi i plote i temes nga hapesi i saj, por nje permbledhje e shkurtuar.

  Qellimi eshte qe edhe ata anetare te forumit qe nuk futen rregullisht ne forum, por futen rregullisht ne facebook, te mund te ndjekin temat e reja qe hapen ne forum, dhe nese lexojne nje teme qe iu pelqen, nje klikim mbi titullin e temes dhe vijne direkt ne forum.

  Ne facebook dalin vetem komente qe anetaret tane ne facebook bejne ne "fan page" te forumit. Keto komente jane te pakta ne numer krahasimisht me mijera postime qe behen ne forum.

  mua nuk me duket ide e mire sepse ne facebook shumica jane regjistruar me identitetin e tyre te vertete gje qe do i detyroje te shprehen ne nje fare menyre me doreza ose hic fare
  ndersa ketu anonimati te lejon te shprehesh lirshem
  Nuk ke perse le komente ne fan page te forumit ne facebook, mjafton te klikosh ne nje nga temat e hapura ne ate faqe dhe vjen direkt ne forum. Ne forum mund te identifikohesh me emrin tend te forumit e te shprehesh mendimin tend, pa qene nevoja te tregosh identitetin tend te vertete, nese te pelqen te jesh anonime.

  Albo

 11. #11
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,231
  Postimet nė Bllog
  4
  Qe nga 1 tetori 2010 e deri me sot, numri i fansave tane ne facebook po shkon ne 10,000. Falenderojme te gjithe miqte tane ne facebook, anetare te ketij forumi, per sugjerimet e tyre per faqen ne facebook miqve te tyre.

  Nese jeni i regjistruar ne facebook, ju ftojme qe te beheni fan i forumit dhe t'iu sugjeroni ate faqe edhe te gjithe miqve tuaj ne facebook.

  Albo

 12. #12
  AC.[^MiLaNiSTi_KuQ_e_Zi^] Maska e euro-euro
  Anėtarėsuar
  14-01-2011
  Vendndodhja
  Anej Nga EuroPa
  Mosha
  35
  Postime
  15
  Eej Cili Eshte Linku I Faqes Suaj Te Behem Fans
  ┏━━┓
  ┃┃━┫
  ┃┃━┫
  ┗━━┛
  ┏┓┏┓
  ┃┃┃┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛
  ┏━┓
  ┃┏┛
  ┃┃
  ┗┛
  ┏━━┓
  ┃┏┓┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛

 13. #13
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559
  http://www.facebook.com/pages/Forumi...m/145484116255

  Gjė e madhe shumė pėr ta gjetur lol
  Elegance is an attitude.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,625
  Pershendetje, mendoj se eshte edhe kjo nje iniciativ e deomosdoshme duke pare kohen sa hecen shpejt sot duhet te sillemi edhe ne me boten, forumi shqiptar duhet te hapet e jo te mbyllet, eshte nje thesar ky edhe per gjeneratat e reja qe nuk e kan njohur deri me tani kete forum dhe permes facbook iu ipet mundesija te ndjekin edhe kete faqe, pra pergezime, si thonte Gjon Pali II; duhet te guxojmi, mos te frigohemi...§ SHENDET !
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 15. #15
  Naim
  Anėtarėsuar
  21-06-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Mosha
  49
  Postime
  3

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga Flori Lexo Postimin
  Pershendetje.

  Mund te vesh nje sugjerim apo dicak te till ne nje cep te forumit per tu par nga sa me shum antar dhe vizitor te forumit

  http://developers.facebook.com/plugins?

  Flori
  nn

 16. #16
  Une numeroj 27 shoke qe i kam ne forum pas fteses qe u kam bere dhe jane shume te kenaqur. Edhe pse ata e njihnin perciptazi forumin shqiptar.... Pasi i bera te njohura tematikat e forumit, ata marin pjese rregullisht cdo dite ne forum dhe jane te kenaqur. Suksese forumit shqiptar dhe jetegjatesi e popullim

  Pershendetje
  Revolution 1848

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •