Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    nuk jam vetem une ai qe e mbroi Hashimin por eshte shumica e popullit te Kosoves me voten e vet te lire qe ia dha besimin
    qe hajt paska gabue njiher por tash se dyti perse gaboj more i verbet
    ket e din te gjith perpos teje qe te ka verbue urrejtja qe kie per pjestaret e UÇK-se
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  2. #22
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    nuk jam vetem une ai qe e mbroi Hashimin por eshte shumica e popullit te Kosoves me voten e vet te lire qe ia dha besimin
    qe hajt paska gabue njiher por tash se dyti perse gaboj more i verbet
    ket e din te gjith perpos teje qe te ka verbue urrejtja qe kie per pjestaret e UÇK-se
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  3. #23
    Citim Postuar më parë nga ARIANI_TB Lexo Postimin
    Po Bac u Kry, u kry sic eshte me se miri.

    Tani u kry se nuk eshte e vetmja Serbia qe e vjedh Kosoven dhe Popullin e saj Shumice Shqiptar sikurse sic ka qene edhe para 1999, po tani Kosoven dhe Popullin e saj e Vjedhin serbia se bashku me bashkesine nderkombate dhe me tere qeverite e deritanishme qe ka pasur dhe ka kjo Kosove dhe Popull i shkrete.

    Po Bac u kry, po kryhet cdo here me negociata me shtetin me te cilin ti ke luftuar dhe ke dhene gjejen me te shtrejte.

    Po Bac u kry, punet jan shume mire. 30 % te Territorit te Kosoves jane nen ombrellen e Serbise, nje pjese teritoriale te Kosoves iu eshte falur Mqedonise, ndersa tani ka met ti ipet teritor edhe Malit Zi.

    Po Bac u kry, punet jane shume shume mire. Me pakon e Ahtisarit Kosova ka kufijte e kontrulluar me Shqiperine ndersa me Serbine jane ende kufijte te hapur apo ma mire me thene nuk ka kufi fare atje.






    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  4. #24
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    nuk jam vetem une ai qe e mbroi Hashimin por eshte shumica e popullit te Kosoves me voten e vet te lire qe ia dha besimin
    qe hajt paska gabue njiher por tash se dyti perse gaboj more i verbet
    ket e din te gjith perpos teje qe te ka verbue urrejtja qe kie per pjestaret e UÇK-se
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •