Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-08-2006
  Postime
  186
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation Ndihme per Linux !!!!

  Kam nje labtop Toshiba Satellite,bera nje cd boot me Linux,e bera format por tani se kam idene shume se si te insataloj driverat,ta lidh me internetin apo veprime te tjera,vendos usb per disa programe dhe usb e nxjerr erorr nuk hapet..
  dua nje ndihme dhe ndonje tutorial po pati mundesi dikush te me shpjegoje disa gjera si funksionon Linux...

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Cilin Version te Linux-it?
  Ubuntu, Xubuntu, Fedora, Mandriva?

 3. #3
  Ēufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Thuaj versionin e Linux qe ke instaluar ne Laptop.
  Gjithsesi, zakonisht i gjen dhe i njeh automatikisht driverat
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-08-2006
  Postime
  186
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Versioni eshte Ubuntu

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Je qe je, na bej edhe nje nder tjeter!
  Cilat drivera ty te mungojne?
  Per kete instalo Device manager per linuxin.
  Ja nje tutorial i vockel: http://www.techmetica.com/howto/how-...ger-in-ubuntu/

  Dhe mund te shohesh vete!
  Dhe modelin e laptopit, sigurisht!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •