Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Mes Que Un Club Maska e DiAbLo-KiNg
  Anėtarėsuar
  27-02-2009
  Vendndodhja
  In my WorlD
  Postime
  31

  Jam Insomniak 'fillestare'

  Nuk mund te flej, gati 2 dite, me ze gjumi pas dreke dhe flej vetem reth 2 ore, eshte Insomnia kjo apo jo, ju lutem me ndihmoni... Cte bej ???
  Mes Que Un Club

 2. #2
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  1,966
  Lexoni keto dy tema, ndoshta mund te gjeni diēka qe mund t'ju ndihmoj.

  Vuaj nga pagjumesia!

  Ērregullimet e gjumit - Pagjumėsia (Insomnia)
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 3. #3
  Mes Que Un Club Maska e DiAbLo-KiNg
  Anėtarėsuar
  27-02-2009
  Vendndodhja
  In my WorlD
  Postime
  31
  Te falemnderit shume James, kjo e dyta shpresoj te me ndihmoje, paska shume informacione....

  tung
  Mes Que Un Club

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •