Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
  Antarsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Postime
  2,800
  nese do mundem te flas ne ato momente sepse zakonisht ne ato momente kur kam dhimbje shpirtrore hesht dhe nuk flas mir nese do flas do i uroj te gjitha te miirat ne jet
  Prderisa sht dikush n Qiell q m mbron...
  Nuk ka askush n Tok q m mposht...

 2. #22
  heshtja eshte flori ne kto raste.
  Ndryshuar pr her t fundit nga land : 29-07-2010 m 17:20

 3. #23
  une preferoj te mos them gje por ne heshtje...pastaj shkoj ne pub per whisky dhe degjoj dicka melankolike ose depresive qe ta kaloj diten.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Gordon Freeman : 29-07-2010 m 17:22

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Annika
  Antarsuar
  29-03-2008
  Vendndodhja
  Ne psheretimen tende
  Postime
  239
  kur e ke marre vendimin per te thene lamtumire....thjesht thua LAMTUMIRE dhe ecen drejt pa kthyer koken mbrapa
  Para se te jepemi me zemer pas dickaje..lete vezhgojme sa te lumtur jane ata qe e zoterojne ate....!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  687
  fjala e fundit; hmmmmmmmm

  paguajni borxhin mos haroni

  haha..............................

 6. #26
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Do vija kete keng dhe do i thoja degjoje mire my love :

  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  738

  Pr: Fjala e fundit pr t thn :"lamtumir"!

  Mos t pafsha m kurr, ty as komshi nuk duhet me tpas.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •