Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
  1. #1

    A duhet të zbardhen gjërat deri në fund? Pse gjithë kjo frikë nga drejtësia?!

    Titulli jo i denjë i një gazete shqiptare ”PDK-ja krijon fond për mbrojtjen e të korruptuarit Fatmir Limajt ”, të cilin unë do ta kisha tutulluar vetëm „PDK-ja krijon fond për mbrojtjen e Fatmir Limajt“, më irritoi dhe më bëri të hap këtë temë.

    Mua kjo më duket shumë anomali, bile kulmi i anomalisë, kur thuhet: „“Mjetet e këtij fondi do të shfrytëzohen për të gjitha procedurat që kanë të bëjnë me mbrojtjen e ministrit Fatmir Limaj. Fondi mbështetet në vullnetin e mirë të simpatizantëve, aktivistëve të partisë, por edhe të qytetarëve që e shohin të arsyeshme kontributin për këtë fond”, ka thënë Hasani në një bisedë telefonike“.

    Po a nuk u krijua një herë e një kohë një fond për ta shpëtuar nga Haga. E çka tash?

    Fundja pse gjithë kjo frikë nga drejtësia, nga ligji. Nëse është i pafajshëm do të shpëtojë siç ka shpëtuar nga Haga dhe mos e bë o Zot, po qe fajtor e bajtë me shëndet.

    Po kështu është folur edhe për Albinin, jo për ndihmë, por pse po e ndjekin. Le të bjerë vëlla në karrigen e zezë dhe po qe i pastër nuk ka ligj që e dënon.

    Paramendo edhe bota është në hall me ne. Me zor po mundohet të na e jap pushtetin, por nuk po ecën. Parmendo korrupsion edhe në drejtësi. ATëherë u detyrua t’I merr “frerët” në dorë e tha: “Jo unë i zgjidhi këto punë, por mendoja se ju po i zgjidhni vetë”. Pastaj dalim e shajmë atë që na e solli këtë ditë të bardhë e që akoma vazhdon të na ndihmojë.
    Nuk është mirë t’ia mbajmë anën të keqes. Krimin nga kushdo qoftë duhet ta denojmë vetë, sepse vetëm dy rrugë ka: o ta luftosh krimin, o të jesh me të!

    Unë nuk e kam këtu fjalën për Fatmirin e për Albinin, por për këta është përfolur më shumë, por fjalën e kam për të gjithë keqbërësit. Le të na e heqin dilemën, le të dalin të pastër nga sita e drejtësisë.

    Nuk duhet frikësuar nga drejtësia!!
    Ndryshuar për herë të fundit nga projekti21_dk : 28-05-2010 më 12:07
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  2. #2
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anëtarësuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    3,395
    Rama: Politika, e lidhur me krimin

    Lidhja e krimit me politikën është e pashmangshme. Ky është konkluzioni i Kryeprokurores Ina Rama, e cila deklaroi dje në raportimin në Komisionin e Ligjeve se u qëndron deklaratave të saj, sipas të cilave "është tendencë e krimit të organizuar për të shfrytëzuar politikën, për t'u fuqizuar. Është e pashmangshme ndoshta". E pyetur direkt nga deputeti i PD-së, Fatos Hoxha, për këtë deklaratë të bërë në vitin 2008, Kryeprokurorja tha se ky është një konkluzion tashmë...
    Lidhja e krimit me politikën është e pashmangshme. Ky është konkluzioni i Kryeprokurores Ina Rama, e cila deklaroi dje në raportimin në Komisionin e Ligjeve se u qëndron deklaratave të saj, sipas të cilave "është tendencë e krimit të organizuar për të shfrytëzuar politikën, për t'u fuqizuar. Është e pashmangshme ndoshta". E pyetur direkt nga deputeti i PD-së, Fatos Hoxha, për këtë deklaratë të bërë në vitin 2008, Kryeprokurorja tha se ky është një konkluzion tashmë.

    Seanca e pyetje-përgjigjeve në Komisionin e Ligjeve


    Saimir Tahiri: Dua të kujtoj disa dosje si Durrës Kukës, Dosja Gërdeci' që është mirë ta kujtojmë se është pezulluar për shkak të rifitimit të imunitetit shtetasit Fatmir Mediu. Në dosjen Durrës-Kukës, ende nuk kanë mbajtur përgjegjësi askush edhe nga Prokuroria. Në shembujt e tunelit, nuk dihet nëse kanë nisur hetime po ashtu edhe ndaj shtetasit Damir Fazllic nuk dihet se a ka filluar ndjekja penale për drejtuesit e kufirit që ndaluan prokurorët. Dosja e Remzi Hozhës dhe atentati ndaj gjyqtarit të lartë Adrian Nuni, e cila nuk dihet nëse po hetohet nga Prokuroria e Përgjithshme. Çfarë e pengon Prokurorinë për të çuar deri në fund këto dosje?
    Ilir Ruslami: Zonja Prokurore, do ta jepni ju përgjigjen apo unë?
    Ina Rama: Ju më duket se bëtë një pyetje përgjigjen e së cilës e dini që nuk e merrni dot. Më vjen keq sepse ne e ezauruam që në fillim.
    Ilir Rusmali:Pyetje propagandistike
    Saimir Tahiri: Më mjafton edhe heshtja


    Panorama

  3. #3
    Citim Postuar më parë nga shoku_tanku Lexo Postimin
    Rama: Politika, e lidhur me krimin

    Lidhja e krimit me politikën është e pashmangshme. Ky është konkluzioni i Kryeprokurores Ina Rama, e cila deklaroi dje në raportimin në Komisionin e Ligjeve se u qëndron deklaratave të saj, sipas të cilave "është tendencë e krimit të organizuar për të shfrytëzuar politikën, për t'u fuqizuar. Është e pashmangshme ndoshta". E pyetur direkt nga deputeti i PD-së, Fatos Hoxha, për këtë deklaratë të bërë në vitin 2008, Kryeprokurorja tha se ky është një konkluzion tashmë...
    Lidhja e krimit me politikën është e pashmangshme. Ky është konkluzioni i Kryeprokurores Ina Rama, e cila deklaroi dje në raportimin në Komisionin e Ligjeve se u qëndron deklaratave të saj, sipas të cilave "është tendencë e krimit të organizuar për të shfrytëzuar politikën, për t'u fuqizuar. Është e pashmangshme ndoshta". E pyetur direkt nga deputeti i PD-së, Fatos Hoxha, për këtë deklaratë të bërë në vitin 2008, Kryeprokurorja tha se ky është një konkluzion tashmë.

    Seanca e pyetje-përgjigjeve në Komisionin e Ligjeve


    Saimir Tahiri: Dua të kujtoj disa dosje si Durrës Kukës, Dosja Gërdeci' që është mirë ta kujtojmë se është pezulluar për shkak të rifitimit të imunitetit shtetasit Fatmir Mediu. Në dosjen Durrës-Kukës, ende nuk kanë mbajtur përgjegjësi askush edhe nga Prokuroria. Në shembujt e tunelit, nuk dihet nëse kanë nisur hetime po ashtu edhe ndaj shtetasit Damir Fazllic nuk dihet se a ka filluar ndjekja penale për drejtuesit e kufirit që ndaluan prokurorët. Dosja e Remzi Hozhës dhe atentati ndaj gjyqtarit të lartë Adrian Nuni, e cila nuk dihet nëse po hetohet nga Prokuroria e Përgjithshme. Çfarë e pengon Prokurorinë për të çuar deri në fund këto dosje?
    Ilir Ruslami: Zonja Prokurore, do ta jepni ju përgjigjen apo unë?
    Ina Rama: Ju më duket se bëtë një pyetje përgjigjen e së cilës e dini që nuk e merrni dot. Më vjen keq sepse ne e ezauruam që në fillim.
    Ilir Rusmali:Pyetje propagandistike
    Saimir Tahiri: Më mjafton edhe heshtja


    Panorama
    Gjërat duhet t'i luftojmë vetë dhe jo të presim që bota të na i zgjidh.
    Dhe do jemi mirë, tek atëherë kur vëllait t'i themi: vëlla ti nuk je për këtë vend ( ministri a diku gjetkë ), sepse nuk e meriton! ( mos t'i thuhet se je hajn, sepse fjala hajn është e vrazhdtë )
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  4. #4
    i larguar Maska e bindi
    Anëtarësuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523
    Titulli jo i denjë i një gazete shqiptare ”PDK-ja krijon fond për mbrojtjen e të korruptuarit Fatmir Limajt ”, të cilin unë do ta kisha tutulluar vetëm „PDK-ja krijon fond për mbrojtjen e Fatmir Limajt“, më irritoi dhe më bëri të hap këtë temë.
    Ke te drejte Adem..,por si duket keto pseudogazetaret ,vihen ne rrolin edhe te prokurorit dhe te gjykatsit .., ku e gjejne motivin per keto tituj ,nuk eshte edhe aq veshtire te dihet,por si duket sipas gjitha gjasave ne gazetarin shqiptare ,ka nga ato gazeta qe sponzorohen ,nga lloj lloj partish dhe agjenturash ...,qe ne fakt i pengon nje Fatmire Limaj apo X individ ,dhe nuk hezitojne te shkruajne ,çfare eshte me keq per te...

    PS. Gazetaria le shume per te dyshiruar tek ne Shqiptaret...!
    Ndryshuar për herë të fundit nga bindi : 28-05-2010 më 11:39

  5. #5
    Citim Postuar më parë nga bindi Lexo Postimin
    Ke te drejte Adem..,por si duket keto keto pseudogazetaret ,vihen ne rrolin edhe te prokurorit dhe te gjykatsit .., ku e gjejne motivin per per keto tituj ,nuk eshte edhe aq veshtire te dihet,por si duket sipas gjitha gjasave ne gazetarin shqiptare ,ka nga ato gazeta
    qe sponzorohen ,nga lloj lloj partish dhe agjenturash ...,qe ne fakt i pengon nje Fatmire Limaj
    apo X individ ,dhe nuk hezitojne te shkruajne ,çfare eshte me keq per te...
    Përshëndetje bindi. Nuk e kisha fjalën për Fatmirin, as për ALbinin, por e kam fjalën se nuk duhet të frikësohemi nga drejtësia.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  6. #6
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anëtarësuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    3,395
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Gjërat duhet t'i luftojmë vetë dhe jo të presim që bota të na i zgjidh.
    Dhe do jemi mirë, tek atëherë kur vëllait t'i themi: vëlla ti nuk je për këtë vend ( ministri a diku gjetkë ), sepse nuk e meriton! ( mos t'i thuhet se je hajn, sepse fjala hajn është e vrazhdtë )
    Drejtesia funksionon vetem per njerezit e thjeshte,pa imunitet.
    Te vjen keq tek sheh gjynahqaret e Gerdecit qe kane kohe qe enden gjykatave ne kerkim te drejtesise dhe drejtesia tallet me ta duke shtyre seanca e duke refuzuar padite e tyre..
    Te rreqethet mishi tek degjon nje nene qe ka humbur femijen e saj tek shprehet tekstualisht se do te shnderrohet ne kamikaze,sepse drejtesia nuk denjon te vendoset...

    Ne te tille bote jetojme,i nderuari Adem Gashi.

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    "Drejtesija te shperlan si njeri i drejte dhe i pafaj,dhe poashtu edhe drejtesija mund te ti zbuloje felliqesirat".
    Ketu eshte frika Adem.
    Keta avokatet nuk jane avokat te tipit te pagave 300 euro si ne Kosove,keta jane te tipit te miliona eurove.
    Kur edhe jepet nje shume marramendese vetem per avokat atehere dyshoj ne kete drejtesi.
    Keshtu eshte puna Adem.Sot me euro blen gjithcka.

  8. #8
    i larguar Maska e bindi
    Anëtarësuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Përshëndetje bindi. Nuk e kisha fjalën për Fatmirin, as për ALbinin, por e kam fjalën se nuk duhet të frikësohemi nga drejtësia.
    Ke te drejte per ate qe thua ..,por une preka ,vetem ate qe ishte lidhur me titullin
    Eshte bere zakon te ne shqiptaret qe nje X person publik te paragjykohet ne format me te banalizuara..., edhe perse ,lidhur me personin ne fjale akoma nuk kane perfunduar hetimet...,dhe gjygji akoma nuk e ka thene fjalen e vete ,lidhur me rastin Limaj...!Jo qe dua te mbroje Limajne me kete rast...,nqofte se eshte korruptuar le te psoje dhe kosekuencat ...,Por nqofte se Limaj del i pafajshem..,atehere keto konseguenca duhet ti psoje edhe ata gazetare qe ne,nje mnyre apo tjeter jane marre me thash e thana ,kunder tij...!Kjo do te ishte nje parim mbi bazen e ekuivalences qe buron nga nje kodeks moral mbi gazetarin...Nqofte se vertetohet se ky kodeks eshte shkelur nga ndonje nje gazet apo gazetar ...,per shpifje apo fyerje pa fakte te nje personi apo subjekti juridik ,atehere fyesi duhet te pergjigjet perpara ligjit, neqoftse kunder tij ngritet nje padi ....
    Ndryshuar për herë të fundit nga bindi : 28-05-2010 më 12:40

  9. #9
    Citim Postuar më parë nga bindi Lexo Postimin
    Ke te drejte per ate qe thua ..,por une preka ,vetem ate qe ishte lidhur me titullin
    Eshte bere zakon te ne shqiptaret qe nje X person publik te paragjykohet ne format me te banalizuara..., edhe perse ,lidhur me personin ne fjale akoma nuk kane perfunduar hetimet...,dhe gjygji akoma nuk e ka thene fjalen e vete ,lidhur me rastin Limaj...!Jo qe dua te mbroje Limajne me kete rast...,nqofte se eshte korruptuar le te psoje dhe kosekuencat ...,Por nqofte se limaj del i pafajem..,atehere keto konseguenca duhet ti psoje edhe ata gazetare qe ne,nje mnyre apo tjeter jane marre me thash e thana ,kunder tij...!Kjo do te ishte nje parim mbi bazen e ekuivalences qe buron nga nje kodeks moral mbi gazetarin...Nqofte se nje gazet apo gazetar ...,shpif apo fyen pa fakte nje person juridik apo subjekt,atehere fyesi duhet te pergjigjet para ligjit, neqoftse kuner tij ngritet nje padi ....
    po kështu është një vend ku nuk ka ligje.
    Ftamiri një natë u deklarua në televizionin e kosovës mirë, nga ana tjetër është kontrolluar. Mirë për punën e tij do të merret gjyqi. Unë lutem që Fatmiri të dalë i pastër( bile mos të tham se e pres me ankth "rezultatin" ), por kam hallin si do të bëhet me këta gazetarucët shpifamanë e tru e gojëndyrë.
    Po të kishte ligje këta do të përgjigjeshin. Në vendet tjera kështu është.

    Megjithëkëtë, sipas mendimit tim: Drejtësisë nuk duhet frikësuar.
    Drejtësia nuk ka nevojë për avokatë !
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-10-2009
    Postime
    2,629
    Drejtesia në shtet demokratik nuk është mendim, por është e ndërtuar me norma juridike... Vetem kur pleqnojna mundem me mendue...

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-10-2009
    Postime
    2,629
    Por këtu te ne të gjykojn menjehër, edhe gazetari e merr të drejtën dhe të gjykon menjehër, sidomos ata gazetar qe jan te korruptuar...

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Citim Postuar më parë nga fattlumi Lexo Postimin
    "Drejtesija te shperlan si njeri i drejte dhe i pafaj,dhe poashtu edhe drejtesija mund te ti zbuloje felliqesirat".
    Ketu eshte frika Adem.
    Keta avokatet nuk jane avokat te tipit te pagave 300 euro si ne Kosove,keta jane te tipit te miliona eurove.
    Kur edhe jepet nje shume marramendese vetem per avokat atehere dyshoj ne kete drejtesi.
    Keshtu eshte puna Adem.Sot me euro blen gjithcka.
    Kete qe e lexova eshte diqka e pa ndegjuar.
    Partija qe nbane pushtetin dhe kryeministri, te ngrihet dhe te beje fond per ta mbrojtur, militantin nga drejtesia eshte diqka qe tash po ndihet.
    Kosova eshte vendi me i varfer, adaj te ja marrin sot milionat bijte e vete eshte diqka qe nuk ka koment.
    Me para mund te behet qe fajtori te shpetoj, nga te gjitha ligjet qe i bejne njerezit, por ama nga ligjet e natyres nuk mund te shpetoj askush. Nuk eshte mire me u friguar. Milionat pse po i hargjon. Hakun do ta merr qdo kush.
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Shume e tmerrshme me gjithe se kame pasure rrespekte per fatmire limen ky hape i PD.kse eshte shume i pa pranushem kesaije i thone shkerrdhato-kraci apo shtet private kure vete pushteti e luftone shtetine

  14. #14
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Shume e tmerrshme me gjithe se kame pasure rrespekte per fatmire limen ky hape i PD.kse eshte shume i pa pranushem kesaije i thone shkerrdhato-kraci apo shtet private kure vete pushteti e luftone shtetine
    Përshëndetje drifilon
    nuk duhet ngutur në vlerësime. edhe mua nuk po më pëlqen gjesti i partisë që ky i përket, por ja që janë gjëra që ndodhin. sa për fatmirin, të shohim vlerësimin e gjyqit.
    unë dëshiroj të jetë dhe të dalë e saktë ajo që Fatmiri ka deklaruar një natë në RTK.

    Drjetësisë nuk duhet t'i frikësohet askush!
    Fatmiri e fitoi Hagën do të dalë ngadhënjyes edhe kësaj radhe, besoj.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  15. #15
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anëtarësuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Gjërat duhet t'i luftojmë vetë dhe jo të presim që bota të na i zgjidh.
    Dhe do jemi mirë, tek atëherë kur vëllait t'i themi: vëlla ti nuk je për këtë vend ( ministri a diku gjetkë ), sepse nuk e meriton! ( mos t'i thuhet se je hajn, sepse fjala hajn është e vrazhdtë )

    Fjala "hajn " ne te vertete eshte fjale e vrazhde ,pore moderne per polittikanet shqipetare. Kurre lufta dhe tranzicioni ecin paralel krijon hajna dhe dilinxhij.

    Per fate te kqe shoqeria shqipetare eshte edukuare, duke i dhene perparesi hajnave .

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Jemi mesu ne shqiptaret qe tjeter kush te na i zgjedh problemet,por mos u mashtroni se ata qe na i zgjedhin problemet nuk na i zgjedhin fal,do pagujm haraq.
    Problemi eshte qe ne politik jan infiltru njerz te krimit dhe sot eshte gogja problem te luftohen.
    E jona eshte qe duhet lobu tek vendet e forta qe te na e bejn edhe nje te mir.te i shkatrrojn mafin ekonomike dhe politike nese nuk e bejn shtetet e fuqishme,ne nuk do mund ta fitoim luften kunder te keqes qe ka pllakos kosoven.
    Bashksia nderkombetare ka investu shm per ta ber kosoven shtet,dhe si e till ka te gjitha te drejtat qe te na i hjek qafesh edhe hajnat,por populli duhet te jet shume me kembngules te kerkoj ndjekjen e hajnave.

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Përshëndetje drifilon
    nuk duhet ngutur në vlerësime. edhe mua nuk po më pëlqen gjesti i partisë që ky i përket, por ja që janë gjëra që ndodhin. sa për fatmirin, të shohim vlerësimin e gjyqit.
    unë dëshiroj të jetë dhe të dalë e saktë ajo që Fatmiri ka deklaruar një natë në RTK.

    Drjetësisë nuk duhet t'i frikësohet askush!
    Fatmiri e fitoi Hagën do të dalë ngadhënjyes edhe kësaj radhe, besoj.


    Ta shofim ademgashi_dk: Uroije qe lima te dal i pa fajshem se ka bere shume per kosoven dhe i duhet kosoves ky njeri

  18. #18
    sonte kryeparlamentari, Jakup Krasniqi e mohoi se është formuar fond për ta mbrojtur Fatmir Limajn!!
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  19. #19
    Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
    Anëtarësuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    1,079
    Provoni njehere kete, per zbardhje eshte njish!

    Perchè er coro che famo tutti quanti insieme
    dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  20. #20
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Titulli jo i denjë i një gazete shqiptare ”PDK-ja krijon fond për mbrojtjen e të korruptuarit Fatmir Limajt ”, të cilin unë do ta kisha tutulluar vetëm „PDK-ja krijon fond për mbrojtjen e Fatmir Limajt“, më irritoi dhe më bëri të hap këtë temë.

    Mua kjo më duket shumë anomali, bile kulmi i anomalisë, kur thuhet: „“Mjetet e këtij fondi do të shfrytëzohen për të gjitha procedurat që kanë të bëjnë me mbrojtjen e ministrit Fatmir Limaj. Fondi mbështetet në vullnetin e mirë të simpatizantëve, aktivistëve të partisë, por edhe të qytetarëve që e shohin të arsyeshme kontributin për këtë fond”, ka thënë Hasani në një bisedë telefonike“.

    Po a nuk u krijua një herë e një kohë një fond për ta shpëtuar nga Haga. E çka tash?

    Fundja pse gjithë kjo frikë nga drejtësia, nga ligji. Nëse është i pafajshëm do të shpëtojë siç ka shpëtuar nga Haga dhe mos e bë o Zot, po qe fajtor e bajtë me shëndet.

    Po kështu është folur edhe për Albinin, jo për ndihmë, por pse po e ndjekin. Le të bjerë vëlla në karrigen e zezë dhe po qe i pastër nuk ka ligj që e dënon.

    Paramendo edhe bota është në hall me ne. Me zor po mundohet të na e jap pushtetin, por nuk po ecën. Parmendo korrupsion edhe në drejtësi. ATëherë u detyrua t’I merr “frerët” në dorë e tha: “Jo unë i zgjidhi këto punë, por mendoja se ju po i zgjidhni vetë”. Pastaj dalim e shajmë atë që na e solli këtë ditë të bardhë e që akoma vazhdon të na ndihmojë.
    Nuk është mirë t’ia mbajmë anën të keqes. Krimin nga kushdo qoftë duhet ta denojmë vetë, sepse vetëm dy rrugë ka: o ta luftosh krimin, o të jesh me të!

    Unë nuk e kam këtu fjalën për Fatmirin e për Albinin, por për këta është përfolur më shumë, por fjalën e kam për të gjithë keqbërësit. Le të na e heqin dilemën, le të dalin të pastër nga sita e drejtësisë.

    Nuk duhet frikësuar nga drejtësia!!
    fatkeqësisht , edhe pas një viti ende aktuale kjo temë!!
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •