Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791

    pse tema "une vendosa apo Zoti" u fshie ?

    se marr vesh fare ......!

    1. Jam musliman (me zemer me emer apo me ca jam, un tham se jam musliman, sepse familjen e kam muslimane)

    2. Tema nuk permbante, ofendime, fyerje, ironi .... me i fjale nuk shkaktonte asi problem.

    3. Si mund tmbyllet i teme e cila eshte pyetje ....... e sakte ....... shume e rendesishme ....... e cila domosdo duhet te marri i pergjigje. Me i fjale tregoni se sa te ulet jeni ju ...... moderatoret e komunitetit musliman.

    4. Nese te gjitha temat te tjera qe jane fshier, nga antari qe jane hapur jane quajtur "kjo nuk eshte liri e te shkruarit/menduarit" ....... une me te vertet kam nje arsye per ta thene kete ........ sepse me te vertete ........ ju po me ndaloni qe une te mesoj dicka.
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  2. #2
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Mysliman nuk te bene origjina por besimi dhe veprat.
    Nuk mund te jete Musliman nje njeri qe shane dhe ofendon Profetet e Zotit me fjalor te peshtire dhe duke hapur tema me karikatura Profetesh.
    Gjithashtu sa here ke shkruar te nenforumi Musliman shume prej shkrimeve kane qene tallje dhe ofendime ordinere ndaj Muslimanve.

    Kjo eshte per Albon dhe gjith mod qe kane access te koshi i forumit http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=124387

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    Citim Postuar mė parė nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Mysliman nuk te bene origjina por besimi dhe veprat.
    Nuk mund te jete Musliman nje njeri qe shane dhe ofendon Profetet e Zotit me fjalor te peshtire dhe duke hapur tema me karikatura Profetesh.
    Gjithashtu sa here ke shkruar te nenforumi Musliman shume prej shkrimeve kane qene tallje dhe ofendime ordinere ndaj Muslimanve.

    Kjo eshte per Albon dhe gjith mod qe kane access te koshi i forumit http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=124387
    nuk tboka e ? po pse thone ne kosove 95% jane musliman ? a tgjithe fetare tduken ty ? ....... bohf burra ndertoni xhamia, kemi 1.500.000 banore, qe dun tfalen.

    kot. Kjo e para ja fute kot.

    Une bej humor me profetet, ne ate veper kur e shof si per qesharake apo idiotsi, p.sh., tek prof. muhamed e konsideroj idiotsi pedofiline ...... anyway, nersa me adamin kam bere shaka, per arsye "te veshjes ate kohe", me grate muslimane, kam bere shaka, me ato te cilat jane te mbuluara koke e kembe (duke mos perfshi syte), me muslimant kam bere shaka, me ata qe martohen 93 vjecari me 12 vjecaren etc......... mua me duket shume e arsyeshme nje gje e tille .

    une me temen qe kisha hape, doja tmesoje ate qe sdija, pra e di Zoti se ku do shkoj une, e di Zoti se ca do bej une ne keto momente etj. Por smorra asilloj pergjigje.

    Pastaj, nese nje shumice e muslimaneve po mos tishin injorante, nuk do besonin gjithcka u thote nje "dijetar muslimane", sepse do ngelen injorante gjithmone ..... sepse kshu, qenrojne pasiv dhe ne diskutim ...... imagjino (njera nder ligjet e imanit thelbesore) te mos dihet te argumentohet ......... boh lum shqiperia ca musliman ka.

    lol
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    ju po qe slodheni te mirreni me temat (fshierje, mbyllje te temave, modifikime te postimeve) etj.

    por ju nuk mirreni as me verejtet qe ju drejtohen juve .
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anėtarėsuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Ndegjo, kėsi temash ti i ke lexu sdi sa herė nė forum, por ti prap bėnė pyetje vetėm tė shitesh pak i menqur.
    Po pate kunduksion lexo pak, por e ke veshtir sepse je mėsuar vetėm titullin e temės ta lexosh ti.
    Kėtu mė posht ėshtė e ngjajshme pyetja vetėm se antari ėshtė tjeter, kėtu mė posht ėshtė edhe pėrgjigjja tė cilėn ti e kėrkon.
    Dhe kėtu bash nė kėtė temė ke bė pyetje, por ti shitesh pak i menqur.. lol.

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=119249
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga The_Capital : 15-05-2010 mė 17:14 Arsyeja: \
    Burri 1 X flet !

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    Citim Postuar mė parė nga Suhejbi Lexo Postimin
    Ndegjo, kėsi temash ti i ke lexu sdi sa herė nė forum, por ti prap bėnė pyetje vetėm tė shitesh pak i menqur.
    Po pate kunduksion lexo pak, por e ke veshtir sepse je mėsuar vetėm titullin e temės ta lexosh ti.
    Kėtu mė posht ėshtė e ngjajshme pyetja vetėm se antari ėshtė tjeter, kėtu mė posht ėshtė edhe pėrgjigjja tė cilėn ti e kėrkon.
    Dhe kėtu bash nė kėtė temė ke bė pyetje, por ti shitesh pak i menqur.. lol.

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=119249
    o rob zoti ........ un sdu tja dij per dijetaret arab ........... dua nje argument me fjalet tua ........ e ke nje ti apo jo ?

    sdu tja dij ca thote: abdullah sheikh zahir makadhene jakamdhene kurishimteri kemidale bashke muhamedi .......... por dua te di se ca thote suhejbi e tjetri e tjetri.

    sepse per keta "dijetaret" qe thu ti thone: "gocat e arabise arrijne pubertetin me heret sepse ndikon klima" ........ besoj o rob zoti besoj ti ....... un sdu tu besoj.

    Mir ja une u deshkam te shitem si i zgjut ......... po ho ti o rob zoti na trego se ca meno nlidhje me ket gjo .......... pastaj "si nuk dite tshkrush i fjale ti vet ....... po tgjitha copy/paste"
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anėtarėsuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Gjeje ku kamė ber Copy/Paste.
    Burri 1 X flet !

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    Citim Postuar mė parė nga Suhejbi Lexo Postimin
    Gjeje ku kamė ber Copy/Paste.
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...16&postcount=5

    ti nje postim ke bere si duket ........ dhe ai eshte copy/paste.
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anėtarėsuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Citim Postuar mė parė nga Don't Lexo Postimin
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...16&postcount=5

    ti nje postim ke bere si duket ........ dhe ai eshte copy/paste.
    Haha.
    Ncnc, sdi se ku je duke jetuar ti??
    Pa shikoja more emrin ati antari qė ka ber Copy/Paste, jam une apo tjeter kush mė vjen keqė tė ja permendi emrin ati antari, por shko shikoje edhe nje herė jam unė Suhejbi qė kamė ber copy/paste apo tjetėr kush.
    Burri 1 X flet !

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    Citim Postuar mė parė nga Suhejbi Lexo Postimin
    Haha.
    Ncnc, sdi se ku je duke jetuar ti??
    Pa shikoja more emrin ati antari qė ka ber Copy/Paste, jam une apo tjeter kush mė vjen keqė tė ja permendi emrin ati antari, por shko shikoje edhe nje herė jam unė Suhejbi qė kamė ber copy/paste apo tjetėr kush.
    kam gabuar ....... sepse te dy shkruani me BOLD prandaj. Anyway, zoti e ka caktuar qe une te gaboj ne kete rast (gaboi dhe Zoti) apo eshte gabimi im ?
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anėtarėsuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Gabim ėshtė ajo ForumiShqiptar .
    ForumiMusliman.
    Burri 1 X flet !

  12. #12
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Zakonisht kur kam diqka te paqarte apo kur kerkoj ndonje pergjegje, shfletoj shume libra.
    Neper forume gjerat mund te te behen edhe me te paqarta se qe i ke pasur me pare.

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Zakonisht kur kam diqka te paqarte apo kur kerkoj ndonje pergjegje, shfletoj shume libra.
    Neper forume gjerat mund te te behen edhe me te paqarta se qe i ke pasur me pare.
    ndersa une pertoj te lexoj libra te cilet kane te bejne me fene. Sepse lexoj citate te njerezve te cilet perveq muslimaneve asi specie tjeter nuk i njef.
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  14. #14
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga Don't Lexo Postimin
    ndersa une pertoj te lexoj libra te cilet kane te bejne me fene. Sepse lexoj citate te njerezve te cilet perveq muslimaneve asi specie tjeter nuk i njef.

    Edhe ketu do te lexosh po ato citate te po atyre personave...

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    ju po qe keni probleme me trute

    si fillim pse fshihet i teme e tille (per sdyti here) ? e ?
    pastaj nese sdini tspjegoni faktin "kaderi" nuk u kemi problem neve ......... .......... ne jemi njerz qe dum tdim me shume per fen tuj dhe ju nuk na tregoni .
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  16. #16
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anėtarėsuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Hahaahahaahahahahah MISSION FAILED.


    Citim Postuar mė parė nga Don't Lexo Postimin
    se marr vesh fare ......!

    1. Jam musliman (me zemer me emer apo me ca jam, un tham se jam musliman, sepse familjen e kam muslimane)


    Citim Postuar mė parė nga Don't Lexo Postimin
    ju po qe keni probleme me trute

    si fillim pse fshihet i teme e tille (per sdyti here) ? e ?
    pastaj nese sdini tspjegoni faktin "kaderi" nuk u kemi problem neve ......... .......... ne jemi njerz qe dum tdim me shume per fen tuj dhe ju nuk na tregoni .

    Ēfarė tash se na pėrzjeve? Je mysliman apo i fesė tjetėr qė donė mė mėsua pėr fenė tone?
    Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  17. #17
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Ashtu si ajo teme edhe kjo nuk sherben per asgje.
    Nga kush pret pergjigje nese ishe ti apo zoti ai qe hapi temen?
    Te lutem mos e tepero me tema qe nuk i sherbejne askujt dhe tregohu pak me i matur me ato qe shkruan.
    Eduard Rusi
    Think. Laugh. Live.
    Mendo. Qesh. Jeto.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •