Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 81
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-03-2010
  Postime
  60

  Tema per badihavxhi....!

  Pėrshkruaj forumistin paraprak me nje fjalė

  Pergjigju dhe pyet tjetrin

  Ndėrrimorėt

  Ti martojme antaret e forumit apo jo?

  Tema palidhje dhe kot....me mire te them tema per gra dhe badihavxhi bile kjo e fundit eshte shume budallic teme...hahahahha!!!!!!!!

 2. #2
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  A ka naj fiks ket jave??

 3. #3
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  City 1?

  Qysh pi ndin veten?

 4. #4

  Pėrshėndetje Me Njė Ndėrrimor

  Ė, VIP BEDRI HAXHA, MAT!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 5. #5
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,956
  Pune e madhe qe je specialist phyyy hahaha
  Mendo dhe Pasurohu

 6. #6
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Wink

  Citim Postuar mė parė nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  Ė, VIP BEDRI HAXHA, MAT!
  Zgjidhja........................TEMA PER BADIHAVXHI???
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 7. #7
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Specialistibast Lexo Postimin
  Pėrshkruaj forumistin paraprak me nje fjalė

  Pergjigju dhe pyet tjetrin

  Ndėrrimorėt

  Ti martojme antaret e forumit apo jo?

  Tema palidhje dhe kot....me mire te them tema per gra dhe badihavxhi bile kjo e fundit eshte shume budallic teme...hahahahha!!!!!!!!
  Kesaj i thojne kur ske pune luaj deren.
  E sa per temat si keni mundur ti lexoni mbasi qenkan tema per gra dhe badihavxhi,
  apo ja keni fut kot?!!!
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #8
  Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
  Zgjidhja........................TEMA PER BADIHAVXHI???
  Pėrshėndetje Sueda.
  Po ke dhėnė pėrgjigje tė saktė pėr ndėrrimorin.
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Disa
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Sa po kushtone fasulja ne Shqiperi?
  1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

 10. #10
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Disa Lexo Postimin
  Sa po kushtone fasulja ne Shqiperi?
  Ne konserv apo taze?!!!
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #11
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,956
  Taze taze . A po shitet me qile a kokrra kokrra.
  Mendo dhe Pasurohu

 12. #12
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga RockStar Lexo Postimin
  Taze taze . A po shitet me qile a kokrra kokrra.
  Me qile Rocki sa kilogram i doni?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #13
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  1,708
  merr dhe per mua rock
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 14. #14
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,956
  5 qile sueda. Se do i ndaj bashk me prishtinasen edhe na dyt hajm shume hahahha
  Mendo dhe Pasurohu

 15. #15
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  5 lek Rocki edhe ate me lirim po ti japi.

  Po pasterm e ke?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #16
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,956
  Ok scenka cmim i keq

  E kemi nje pasterm , e mire eshte e majme hahah
  Mendo dhe Pasurohu

 17. #17
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga RockStar Lexo Postimin
  Ok scenka cmim i keq

  E kemi nje pasterm , e mire eshte e majme hahah
  Po edhe jeta eshte ashtu.

  Ani rocki po ku na ke humbur kohen e fundit apo mos u martove?
  Po a je mir familjen kojshin kosoven krejt ne regull,po kohen a e keni mire ,a keni ngren apo po pret pasulin nga prishtinasja me e pregadit,ah mu kujtua te pyes po kafshet shtepiake a jan mir tani koha per kullotje???????


  hahahaha edhe pse qenka tema per badihavxhit po me pelqen te shkruaj badihava.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 18. #18
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,956
  ahahhahah Sueda mire mire. U fejova dhe diten e marteses me iku nusja me tjetrin qka mi ba. Kta tjert mire jan , shnosh niher , gjyshja pak smut osht se edhe ajo i ka ba vjet besa 99 menzi po sheh e shkreta .
  Sdi ku me shkoj prishtinasja se tha pe pergatiti pasulin e u vonu hahha.

  Ti qysh je , krejt qysh jeni , a po keni dru per dimer . Buken a pe bleni a pe gatuni hahah.
  Mendo dhe Pasurohu

 19. #19
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Me vjen keq per gjyshen, se edhe une kam gjyshen e semur e sa per nusen shnosh mos u merzit ka tjera.
  po edhe ne mir jemi monotoni ketu ne mergim,buken e blejm se skena kohe me gatu veq dje kam ndihmu me gatu pite ne fertere mamin pak, dru skena se nxemi me rryme po shume shtrejt ta han dreqi venqi me i mar une ata pare po ja japin rrymaxhis.
  po ti a ke zan naj hajn apo ska ma hajna ne Ks.?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. #20
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,956
  Qka mi ba Sueda . Na puno e ata rrymaxhit mledhi paret . Po duhet me hek edhe na qeshtu boll keq.
  Valla edhe hajnave ju ka ra puna tash , spo kan qka me vjedh tshkretit .
  Mendo dhe Pasurohu

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •