Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 92 prej 92
  1. #81
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,460
    Postimet nė Bllog
    17
    Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
    pse dy jave perpara nuk kishim cookies jambo???
    Problemi nuk ka lidhje me forumin. Te pakten deri tani nuk kemi arritur te gjejme nje problem me forumin, forumi funksionon normalisht per pjesen derrmuese te anetareve. Probleme kane vetem ata anetare qe e lene emrin te identifikuar ne forum tere kohen dhe shumica jane duke perdorur Internet Explorer.

    Pra problemi eshte ne kompjuterin tuaj, menyren se si eshte konfiguruar, dhe jo ne serverin e forumit.

    me sa duket, forumi eshte sulmuar nga hackerat dhe keta ja paskan aritur qellimit.
    Nese nuk arihet te mbrohen postimet, (flas per krijimtarine dhe studimet) atehere me mire te mbyllet forumi per ca kohe sa ti gjendet mbrojtja, perndryshe gjithe postimet duken te rezikuara
    Forumi nuk eshte sulmuar dhe asnje informacion i forumit nuk eshte prekur apo nuk ka humbur. Boll spekulluat per gjera teknike qe nuk i kuptoni.


    Ata qe akoma kane probleme, te ndjekin udhezimet ne postimin #76 me lart per te hyre ne forum:

    http://forumishqiptar.com/showpost.p...4&postcount=76

    Albo
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 21-04-2010 mė 14:44

  2. #82
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anėtarėsuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
    Problemi nuk ka lidhje me forumin. Te pakten deri tani nuk kemi arritur te gjejme nje problem me forumin, forumi funksionon normalisht per pjesen derrmuese te anetareve. Probleme kane vetem ata anetare qe e lene emrin te identifikuar ne forum tere kohen dhe shumica jane duke perdorur Internet Explorer.

    Pra problemi eshte ne kompjuterin tuaj, menyren se si eshte konfiguruar, dhe jo ne serverin e forumit.



    Forumi nuk eshte sulmuar dhe asnje informacion i forumit nuk eshte prekur apo nuk ka humbur. Boll spekulluat per gjera teknike qe nuk i kuptoni.


    Ata qe akoma kane probleme, te ndjekin udhezimet ne postimin #76 me lart per te hyre ne forum:

    http://forumishqiptar.com/showpost.p...4&postcount=76

    Albo

    Albo komjuteri im nuk ka asnje problem.Tani kete moment hyra menjehere por deri dje me plasi buza duke nderruar pasworde dhe prape nuk hyra .Nuk e di se cfare do ndodhi kur te dal dhe te perpiqem te hyj serisht.
    Pse nuk me ndodh me forume te tjere apo me Fb?

  3. #83
    ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
    Anėtarėsuar
    16-05-2006
    Vendndodhja
    mEs iLuzionesh te hUmbura
    Postime
    2,718
    Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
    Albo komjuteri im nuk ka asnje problem.Tani kete moment hyra menjehere por deri dje me plasi buza duke nderruar pasworde dhe prape nuk hyra .Nuk e di se cfare do ndodhi kur te dal dhe te perpiqem te hyj serisht.
    Pse nuk me ndodh me forume te tjere apo me Fb?
    ksanthi me mozilla as un nuk hyja
    po u futa ke opsion dhe fshiva memorizimin e passit dhe cocit
    siē e shpjegoj ke linke qe ka dhen albo
    dhe u futa me mozilla pa problem
    La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
    sur tout quand elle a
    le Diable au corps...
    ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

  4. #84
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
    Problemi nuk ka lidhje me forumin. Te pakten deri tani nuk kemi arritur te gjejme nje problem me forumin, forumi funksionon normalisht per pjesen derrmuese te anetareve. Probleme kane vetem ata anetare qe e lene emrin te identifikuar ne forum tere kohen dhe shumica jane duke perdorur Internet Explorer.

    Pra problemi eshte ne kompjuterin tuaj, menyren se si eshte konfiguruar, dhe jo ne serverin e forumit.





    Albo
    Albo po te ishte problemi ne kompjuterat tanė, atėher do kishin dal ne pah keto gjera:
    1. Ky problem do kishte mundur ti ndodhte vetem disa anetareve( mua ose atij/asaj) dhe jo kaq shume anetareve te cilet ankohen.

    2. Po te ishte problemi perseri tek ne, ateher ky problem do te shfaqej edhe me parė dhe jo ne keto 2 javet e fundit.

    D.m.th ndoshta problemi existon pjeserisht edhe tek ne, mirpo nuk do te thot qe forumi eshte jasht ketyre problemeve.

    Ja sot mi ngreu nervat dhe sillej tamam sikur femije forumi, njeher ma njef fjalkalimin dhe hyra mire dhe kur fillova ta shkruaj nje teme e perfundova dhe kur erdh momenti me postu temen, klikova per postim dhe me tradhtoi perseri ma lypi fjalkalimin, qe do te thot tema qe isha duke shkruar iku per lesh edhe pse u ktheva me back.

    Shpresojm per rregullim te problemit, ndoshta vet teknologjia e forumit na eshte hidheruar dhe tash per hakmarrje na malltreton keshtu
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  5. #85
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,460
    Postimet nė Bllog
    17
    Ata qe kane nevoje per udhezime se si te pastrojne cookies ne shfletuesin e tyre, po u jap disa lidhje ne Internet qe kane ilustrimet me video hap pas hapi:






    Albo

  6. #86
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    26-10-2008
    Vendndodhja
    Republic oF Kosovo
    Postime
    1,162
    Citim Postuar mė parė nga uvejsa Lexo Postimin
    Pse me detyruat t'a nderroj password-in, kur une isha e sigurte qe nuk e kisha haruar, sepse e kam pasur emer te njohur?!!!



    Nuk eshte nje ankese, thjesht nje shpjegim po kerkoj.
    ..hqi me larg se para dy dite me ka ndodh keshtu ....nuk e kam kuptu pse...

  7. #87
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Une per veten time e kam te ruajtur URL ne Bookmarks tek Mozilla Firefoxi dhe kurre nuk me shfaqet ndonje problem.Problemin e vetem e kam pasur me IE.As nuk kam nevoj ti shlyej cookies e asgje tjeter.Nese mundohem te futem ne forum me IE,e menjehere pastaj me Firefox atehere me jep gabimin siq e keni pershkruar me larte.Nuk mendoj se eshte faji tek faqja e forumit pasiqe ky forum eshte i njejte edhe per ata qe po kane probleme e edhe per ata qe spo kan probleme.Shiqoni edhe njehere browserat.Ne Firefox kur hyni provoni ta ruani fjalekalimin dhe passwordin gjithmone.Ashtu e bej dhe skam problem deri me tash.

  8. #88
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anėtarėsuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Citim Postuar mė parė nga fattlumi Lexo Postimin
    Une per veten time e kam te ruajtur URL ne Bookmarks tek Mozilla Firefoxi dhe kurre nuk me shfaqet ndonje problem.Problemin e vetem e kam pasur me IE.As nuk kam nevoj ti shlyej cookies e asgje tjeter.Nese mundohem te futem ne forum me IE,e menjehere pastaj me Firefox atehere me jep gabimin siq e keni pershkruar me larte.Nuk mendoj se eshte faji tek faqja e forumit pasiqe ky forum eshte i njejte edhe per ata qe po kane probleme e edhe per ata qe spo kan probleme.Shiqoni edhe njehere browserat.Ne Firefox kur hyni provoni ta ruani fjalekalimin dhe passwordin gjithmone.Ashtu e bej dhe skam problem deri me tash.
    Po kur perdorim komjuterin e dikuj tjeter ose duam ta fshehim nga partneri cfare te bejme ?Te biem vete ne gracke?

  9. #89
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,460
    Postimet nė Bllog
    17
    A ka anetare te tjere qe vazhdojne te kene kete problem?

    Albo

  10. #90
    Po une die prape hyra me veshtiresi.....
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HELEN OF TROY : 23-04-2010 mė 17:10
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  11. #91
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    Unė kam pasur ketė problem dje nga Vendi i punės, IE!
    Me respekt,

    Valdet Shala

  12. #92
    18 scudetti Maska e Gjinokastra
    Anėtarėsuar
    29-08-2009
    Postime
    1,159
    Unė hapa kėtė account tė ri, te Gjinokastra dilte "Veteran lufte".
    [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •