Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  pershendetje...

  ..pershendetje ..mora spunto nga nje program artistik i radio televizionit te kosoves dhe po shkruaj ketu....shpesh here radio televizioni i kosoves transmeton kenge te regjistruara ne disa vende qe meritojne te quhen mrekullli...nuk e di nese keto vende jane ne kosove apo diku tjeter...di qe indianet kur bejne videoklipe te kengeve te tyre ikin shpesh neper vende te ndryshme te botes dhe realizojne mrekullira neper video klipet e tyre..nuk besoj se ato kenge qe i transmeton radio televizioni i kosoves jane regjistruar jashte...pra jane bukuri shqiptare....ne keto momente po jep nje kenge te miranda hashanit diku ne nje liqen te vogel te rrethuar me male dhe ku ne mes te tij kan bere nje si ishull te vogel me disa sherbime duken restoranti...nuk eshte veq kjo kenge qe qenka regjistruar ketu..edhe kenge te tjera qenkan regjistruar ne kete vend te magjishem....kam pare edhe vende te tjera te magjishme por fatkeqesisht asnjehere radio televizioni i kosoves nuk tregon ku jan regjistruar keto kenge apo ku gjenden keto vende te mrekullueshme...nuk e di pse...po ta haje dreqi te vdesesh pa vizituar bukuri te tilla nuk shkon...atehere pse ke jetuar...ndoshta ka njerez ne kete forum qe i dine apo i kane vizituar te tilla vende dhe eshte mire qe te na informojne edhe neve...apo ndoshta administratoret e forumit hapin nje nendarje per te reklamuar bukurite e trojeve shqiptare ku forumnistet te tregojne per keto bukuri dhe experiencat e tyre gjate vizitave te bera ne keto vende..une me gjithe qejf do kisha ngrene nje dreke psh ne kete ishullin e vogel qe e pash sot ne televizion...po hajde gjeje ku eshte....

 2. #2
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  duket...

  asnjeri nuk e ka idene se ku gjenden keto bukuri...ndryshe do na i sillnit ketu ne forum ti mesonim te gjithe.....

 3. #3
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804
  Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  ..pershendetje ..mora spunto nga nje program artistik i radio televizionit te kosoves dhe po shkruaj ketu....shpesh here radio televizioni i kosoves transmeton kenge te regjistruara ne disa vende qe meritojne te quhen mrekullli...nuk e di nese keto vende jane ne kosove apo diku tjeter...di qe indianet kur bejne videoklipe te kengeve te tyre ikin shpesh neper vende te ndryshme te botes dhe realizojne mrekullira neper video klipet e tyre..nuk besoj se ato kenge qe i transmeton radio televizioni i kosoves jane regjistruar jashte...pra jane bukuri shqiptare....ne keto momente po jep nje kenge te miranda hashanit diku ne nje liqen te vogel te rrethuar me male dhe ku ne mes te tij kan bere nje si ishull te vogel me disa sherbime duken restoranti...nuk eshte veq kjo kenge qe qenka regjistruar ketu..edhe kenge te tjera qenkan regjistruar ne kete vend te magjishem....kam pare edhe vende te tjera te magjishme por fatkeqesisht asnjehere radio televizioni i kosoves nuk tregon ku jan regjistruar keto kenge apo ku gjenden keto vende te mrekullueshme...nuk e di pse...po ta haje dreqi te vdesesh pa vizituar bukuri te tilla nuk shkon...atehere pse ke jetuar...ndoshta ka njerez ne kete forum qe i dine apo i kane vizituar te tilla vende dhe eshte mire qe te na informojne edhe neve...apo ndoshta administratoret e forumit hapin nje nendarje per te reklamuar bukurite e trojeve shqiptare ku forumnistet te tregojne per keto bukuri dhe experiencat e tyre gjate vizitave te bera ne keto vende..une me gjithe qejf do kisha ngrene nje dreke psh ne kete ishullin e vogel qe e pash sot ne televizion...po hajde gjeje ku eshte....
  Shume video me kengetare jane truke.Kengetarja ne video jepet duke kenduar perpara nje liqeni rrethuar me pyje,nje pamje magjike.Kjo nuk do te thote qe kengetarja ka qene e filmuar te
  liqeni.Kengetarja se ka pare ne jete te saj ate liqen me sy.
  Mund te behet nje video e tille ne studio,ku nje kengetare e cila kendon ne studio,regjistrohet kjo video dhe ne studio zevendesojne
  sfondin e skenes, me nje video tjetr te vjedhur ambjenti natyral ose ambjenti turistik dhe bashkojne kengetaren me ambjentin natyral/turistik si sfond.Ko eshte teknike shume e njohur.
  Mund te marresh nje video te Eli fares qe kendon ahengje dasmash
  dhe zevendesosh sfondin ku ajo kendon me nje video pamje nga Las Vegas.Bashkimi i sfondit te Vegasit me Eli Faren do beje qe ne video te duket sikur Eli fara na qenka filmuar ne Vegas.Eli Fara nuk ka qene asnjehere ne Vegas.Ky eshte truk,se si behet nuk po i futem detajeve.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 28-03-2010 mė 23:25
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •