Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 82
 1. #1
  Tifoz i flakt Maska e Juventini
  Antarsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  28
  Postime
  353

  Tifozt e Francs!

  Pas 4 vjetesh te gjata, po rihap perseri temen, tifozat e Frances. Tashme me me shume shpresa se heres qe shkoi, presim te fitojme kete boteror. Mblidhuni te gjithe ketu dhe te tregojme forcen e Frances. Vive le France!
  P.S. Kemi edhe nje grup ne facebook, kush deshiron te behet fan http://www.facebook.com/home.php?#!/...6429962?ref=nf
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. Anetart m posht kan falenderuar Juventini pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,159
  Citim Postuar m par nga Juventini Lexo Postimin
  Pas 4 vjetesh te gjata, po rihap perseri temen, tifozat e Frances. Tashme me me shume shpresa se heres qe shkoi, presim te fitojme kete boteror. Mblidhuni te gjithe ketu dhe te tregojme forcen e Frances. Vive le France!
  P.S. Kemi edhe nje grup ne facebook, kush deshiron te behet fan http://www.facebook.com/home.php?#!/...6429962?ref=nf


  1-Thuhet "Vive la France"(Ti po e ngaterron me "Vive le Quebec libre"), femerore eshte "la", mashkullore "le", te pakten per kete rast.

  --

  SA fansa qe qenkeni mo, 35 veta! yhyhyhyhyhyhy sa xheloz jam.

  --

  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 4. Anetart m posht kan falenderuar Gjinokastra pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-02-2009
  Postime
  394
  ^^^ mbylle more se po te rrok zidani apet hehe

  FRANCA per ne finale me brazilin

 6. Anetart m posht kan falenderuar Mitrovicali2009 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Sma merrte mendja te kishte tifoza te tjere te Frances verdalle, kujtova se kisha ngel nga te paktet

  Si tifoz i Frances per 14 vjet me rradhe, perseri i mbetem besnik te vetmes skuader e cila gjithmone dhuron emocione per tifozet e saj!

  Citim Postuar m par nga Gjinokastra Lexo Postimin
  --

  SA fansa qe qenkeni mo, 35 veta! yhyhyhyhyhyhy sa xheloz jam.

  --
  ska pse behesh xheloz mor vlla, ju keni tifozat tuj, ne kemi tanet. Ska ndonje arsye xhelozie apo ironie te deshtuar ne kete pjese
  Po me mire shkoni e hapni nje teme per tifozat e italise dhe deklarojeni atje dashurine mbi ate bluze, se kjo teme i perket frances, apo tifozat e italise e kane zakone te bejne tifo neper faqet e skuadrave te tjera?
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 8. Anetart m posht kan falenderuar Mau_kiko pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,159
  Citim Postuar m par nga Mitrovicali2009 Lexo Postimin
  ^^^ mbylle more se po te rrok zidani apet hehe

  FRANCA per ne finale me brazilin
  Humor ishte?

  Citim Postuar m par nga Mau_kiko Lexo Postimin
  Sma merrte mendja te kishte tifoza te tjere te Frances verdalle, kujtova se kisha ngel nga te paktet

  Si tifoz i Frances per 14 vjet me rradhe, perseri i mbetem besnik te vetmes skuader e cila gjithmone dhuron emocione per tifozet e saj!


  ska pse behesh xheloz mor vlla, ju keni tifozat tuj, ne kemi tanet. Ska ndonje arsye xhelozie apo ironie te deshtuar ne kete pjese
  Po me mire shkoni e hapni nje teme per tifozat e italise dhe deklarojeni atje dashurine mbi ate bluze, se kjo teme i perket frances, apo tifozat e italise e kane zakone te bejne tifo neper faqet e skuadrave te tjera?
  Mau hua hua hua :

  Sa kam qesh. Hera e pare ne jeten time qe shoh 2 tifoz te Frances, gjithmon kam menduar vetem se ai ami aty lart ishte i vetmi tifoz i Frances mes te gjithe kombit tone.
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 10. Anetart m posht kan falenderuar Gjinokastra pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Citim Postuar m par nga Gjinokastra Lexo Postimin
  Mau hua hua hua :

  Sa kam qesh. Hera e pare ne jeten time qe shoh 2 tifoz te Frances, gjithmon kam menduar vetem se ai ami aty lart ishte i vetmi tifoz i Frances mes te gjithe kombit tone.
  edhe une kam menduar se isha i vetem gjithsesi eshte mire kur sheh qe ka edhe te tjere qe bejne tifo per te njejten skuader si une, edhe pse nr i tifozerise nuk perben forcen e skuadres.
  Plus pastaj, pervec tifozerise me kombtare, paskam edhe dicka tjeter te perbashket me Juventinin
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 12. Anetart m posht kan falenderuar Mau_kiko pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  Tifoz i flakt Maska e Juventini
  Antarsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  28
  Postime
  353
  si padshje shkum 39 fansa nejseeeee... te diskutosh forcen e Frances kundrejt Italise ne keto momente me duket kapitull i mbyllur, jo per naj gje flasin faktet . pastaj na falni per gramatiken frenge se per vete sdi asi llaf frengjisht. Me ngelet me bo vetem nje thirrje:
  O tifoza franceze jepni suggest se lam nom me verte me 39 veta
  Hey Mau ca kishim tjeter te perbashket???

 14. Anetart m posht kan falenderuar Juventini pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #8
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Edhe une jam tifoz i Frances prej qe 12 vite .

  Perseri ne finale por kete her me Argjentinen .

 16. Anetart m posht kan falenderuar Milkway pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #9
  Tifoz i flakt Maska e Juventini
  Antarsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  28
  Postime
  353
  Citim Postuar m par nga xhamia Lexo Postimin
  Edhe une jam tifoz i Frances prej qe 12 vite .

  Perseri ne finale por kete her me Argjentinen .
  Ene une ia kam friken Argjentines, te tjeret ska problem, me rradhe i mysim

 18. Anetart m posht kan falenderuar Juventini pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #10
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar m par nga Juventini Lexo Postimin
  Ene une ia kam friken Argjentines, te tjeret ska problem, me rradhe i mysim
  Edhe une sepse lojtaret do mundohen te japin max e tyre sidomos ata te Argjentines .

  Shpresoj se do te takohemi ne finale me ta , dhe ta ngrisim kupen perseri.

 20. Anetart m posht kan falenderuar Milkway pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #11
  xhamia--citim--Edhe une jam tifoz i Frances prej qe 12 vite .

  d.m.th.---nga /98 ,ndodhi 1 hr (e kurdisur) ,nuk e meritonte fitoren kunder Kroacis!!!!!!!!


  Perseri ne finale por kete her me Argjentinen .

  --m vjen keq shum Gilangji - e keni mundsin ta shikoni francen(franquzat) vetem n 3 ndeshjet e para te kualifikimeve dhe ata do ta percjellin Kampionatin nga TV .

  Prshendetje xhamia (edhe pse je tifoz i frances)

 22. Anetart m posht kan falenderuar K.i EPERM pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 23. #12
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Citim Postuar m par nga K.i EPERM Lexo Postimin
  d.m.th.---nga /98 ,ndodhi 1 hr (e kurdisur) ,nuk e meritonte fitoren kunder Kroacis!!!!!!!!
  Per cfare nuk e meritoi fitoren kunder Kroacise Franca? Cili eshte ai episod i cili te shtyn te mendosh keshtu? Nuk mbaj mend te kete ndodhur ndonje gje e cila te shtyn te dyshosh me fitoren e asaj ndeshje...

  Ate ndeshje Franca e meritonete fitoren. Edhe pse luajti 25 minutat e fundit me 10 lojtare, kjo fale artit te stimulimit nga ana e Bilic, po ska gje, prape boterorin e fitoi....
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 24. Anetart m posht kan falenderuar Mau_kiko pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #13
  Mau kiko--citim--po ska gje, prape boterorin e fitoi.../98

  ---dhe sivjet s'do ta fitoj jam i sigurt 100% --me vjen keq nga ju fansat e Fr.por ky sht realiteti i fondit t lojtarve franqez ,un nuk jam ekspert futbolli, por vetem si adhurues i futbollit po jap mendimin tim,se kush do ta fitoj Kupen n A. e Jugut?????franca JO!!!!

  Prshendetje- Mau kiko

 26. Anetart m posht kan falenderuar K.i EPERM pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 27. #14
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Ok, une nuk po flisja per boterorin e sivjetshem... Ne '98 Franca ka patur skuadren me te mire te historise se saj, ka patur shume yje te cilet pervec punes individuale, punonin shume mire edhe ne grup, dhe pa harruar qe ka patur Zinedine Zidan, lojtari me i mire i historise se Frances (kjo sipas mendimit tim) dhe ai qe e drejtoj drejt nje Kupe Bote, nje Kupe Europe, dy Kupa Konfederatash dhe ne finalen e fundit te boterorit.

  Ndersa po te flas per prespektivat e sivjetshme, po te flas me tifozllik, jam shume i bindur qe do e fitojme, por po te flas aktualen, ashtu sic eshte, e shoh shume te veshtire te shkoje drejt finales se boterorit. Kemi disa lojtare cilesor, dhe gjithashtu edhe lojtare me pervoje, por tranjimi nga ana e Domenech nuk me pelqen shume... ai sikur e mbyt skuadren, nuk e le te dali ne lojen e vet, duke e bere keshtu shume te veshtire rezultatet pozitive.
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 28. Anetart m posht kan falenderuar Mau_kiko pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #15
  Mau kiko--citim-- Kemi disa lojtare cilesor, dhe gjithashtu edhe lojtare me pervoje, por tranjimi nga ana e Domenech nuk me pelqen shume... ai sikur e mbyt skuadren, nuk e le te dali ne lojen e vet, duke e bere keshtu shume te veshtire rezultatet pozitive.

  Tani pajtohem m kt mendim ,domeneku sot mu duk se ishte prezent ne ndeshjen Rennes-Lyon 1-2 ,pr vezhgimin e Tulalanit i cili do t jet patjeter n A e Jugut.
  Prshendetje F.SH

 30. Anetart m posht kan falenderuar K.i EPERM pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #16
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  25
  Postime
  408
  Franca do te shkoj deri ne finale.Ka yje te medhenj.Brazili e Spanja Posht.heheheh
  Kurr mos thuaj kurr.

 32. Anetart m posht kan falenderuar zogu kosovar pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 33. #17
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,159
  'Vdiq' Zidane, 'vdiq' Franca..
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 34. Anetart m posht kan falenderuar Gjinokastra pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 35. #18
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Ueee kush na u kthyee!!! Po ckemi mo Gjino? Nga behesh? Nga ke humbur? Dreq e mori sa te zgjati dhe ai perjashtimi mor jahu

  Citim Postuar m par nga Gjinokastra Lexo Postimin
  'Vdiq' Zidane, 'vdiq' Franca..
  He mo tani avash. Smund te themi se 'vdiq' Argjentina' se 'vdiq' Maradona psh, apo Brazili se 'vdiq' Pele.
  Cdo skuader ka patur yllin e saj. Koha e Zidane, edhe pse e arte edhe jashtzakonisht e bukur per Francen, tashme mbaroi, dhe i hapet rruga yjeve te rinj qe luajne dhe do te luajne ne kete kombetare.
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 36. Anetart m posht kan falenderuar Mau_kiko pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 37. #19
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,159
  Citim Postuar m par nga Mau_kiko Lexo Postimin
  Ueee kush na u kthyee!!! Po ckemi mo Gjino? Nga behesh? Nga ke humbur? Dreq e mori sa te zgjati dhe ai perjashtimi mor jahu  He mo tani avash. Smund te themi se 'vdiq' Argjentina' se 'vdiq' Maradona psh, apo Brazili se 'vdiq' Pele.
  Cdo skuader ka patur yllin e saj. Koha e Zidane, edhe pse e arte edhe jashtzakonisht e bukur per Francen, tashme mbaroi, dhe i hapet rruga yjeve te rinj qe luajne dhe do te luajne ne kete kombetare.
  M e forta sht se nuk kam muarr akoma vesh pse u prjashtova edhe se kush m hoqi.

  Ky staf de balles, nuk t jep as shpjegimin m t vogl. M e forta sht se kur futesh n forum edhe t del ajo e shkruajtura "jeni prjashtuar", pastaj rri n forum aktiv deri sa t mbaroj prjashtimi, imagjinoje sikur prjashtimi t ishte pr gjithmon?! Do ngelja online gjith kohs.

  Gjithsesi...

  N fakt pa Zidane, Franca nuk ka br shum. Me Zidane keni muarr botror edhe Evropian, pa Zidane vetm 1 Evropian keni patur. Edhe tani shoh se nuk jeni pretendent as me nj vend, kurse me "t madhin" ishit skuadra m e frikshme n bot.
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 38. Anetart m posht kan falenderuar Gjinokastra pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 39. #20
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Lol, them se te kane perjashtuar per fjalorin e papam qe kishe ne debate
  ate qe e ke e ke, pranoje lol
  Ke te drejte, me Zidane kemi qene goxha skuader e frikshme. Ai ishte nje lider dhe kapiten i vertete ne fushe. Ai mund ti jepte nje kthese te jashtezakonshme skuadres. Magjistar me topin. Mbaj mend boterorin e klauar, qe edhe pse e filloi me kritika te medha, dhe me probleme me skuadren, prape Franca arriti ne finale duke mundur skuadrat me pertendente qe ishin, si Spanja, Brazili dhe Portugalia.
  Per mendimin tim personal, shpresat e Frances ne boterorin e kaluar u prene kur doli Zidane me te kuqe. Dhe atje perfitojia Italia qe fitoi.. Nejse

  Jam i mendimit qe per sa kohe Domenech do vazhdoje te jete ne pankinen e Frances, nuk do te jemi aq te frikshem ne syte e kundershtareve. Ky tranjer me duket sikur bene te kunderten e asaj qe Jacquet dhe Lemerre bene respekivisht ne 1998 dhe 2000
  Ndryshuar pr her t fundit nga Mau_kiko : 12-04-2010 m 17:18
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 40. Anetart m posht kan falenderuar Mau_kiko pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •