Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 82
 1. #61
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Antarsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,837
  iken dhe gjelat nga koteci
  T gjitha gjrat q ne shohim apo duken, jan vetm nj ndrr brenda nj ndrre

 2. #62
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Franca, prjashtohet Anelka

  Nicolas Anelka prjashtohet nga kombtarja franceze. Lajmin e ka br t ditur zvendspresidenti i Federats Franceze t Futbollit, Noel Le Graet.

  Mesfushori i kombtares ka fyer rnd trajnerin Raymond Domenech gjat pushimit pas pjess s pare n takimin mes Francs dhe Meksiks, i fituar 0-2 nga meksikant.

  T hnn sulmuesi i Chelsea do t largohet nga hoteli i kombtares dhe ndoshta nuk do t kthehet m aty.

  Por Anelka nuk sht i vetmi. Gazeta franceze L’Equipe publikon nj tjetr episod q tregon qart kaosin n kombtaren e Domenech.

  N fund t ndeshjes me Meksikn, William Gallas ka br nj gjest antisportiv duke i treguar gishtin e mesit gazetarve t televizionit “TF1” i cili i krkonte t fliste n lidhje direkte.
  Life's too short to remove USB safely.

 3. #63
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Bravo i qoft ktij kalit Domenech. E prishi ekipin francez dhe tani kish thn se mbas Botrorit do jepe dorheqje.

  Sot askush nuk kish marr pjese n trening si shenj proteste pr largimin e Anelkes lol.

  Jan przier krejt...
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. #64
  Tifoz i flakt Maska e Juventini
  Antarsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  28
  Postime
  353
  Ore ca keni me Francen ju, Franca neser kualifikohet i morshi te keqen

 5. #65
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Lol, Juventino, tu boft dita nje mije qe u ktheve :P

  Nga kishe humb?
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 6. #66
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Sa mire do ishte sikur Shqiperia te lunte me ket Francen e sotme, mund te arrinim 2 rezultate shume te mira.

  Deri sa te vijn kualifikimet e Euro 2012, deri atehere Franca do ket Blanc trajner dhe mendoj se do rikthehen prap ne nivel te lart.
  Il Club Pi Titolato Al Mondo

 7. #67
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  Franca 99.9% e eleminuar pasi sapo mbaroi pjesa e pare.
  France 0 - Afrike e Jugut 2

 8. #68
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar m par nga Bledari Lexo Postimin
  Franca 99.9% e eleminuar pasi sapo mbaroi pjesa e pare.
  France 0 - Afrike e Jugut 2
  Un po them 101%. Mbaroi pjesa e pare 0 me 2 q t kaloje Franca i duhet nj fitore prej 5 me 2.
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 9. #69
  0-2.Franca nuk ka asnje shanc qe te kaloj grupin.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e Cuccador
  Antarsuar
  08-10-2009
  Vendndodhja
  Everywhere
  Postime
  203
  Cfare plehrash...

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  e meritojne humbjen
  puplat do u fluturojne se shpejti, me dominic dhe te gjithe bling blinget

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  gooooooooooooooooooooooollll
  me sa veshtiresi linden

 13. #73
  --m vjen keq shum Gilangji - e keni mundsin ta shikoni francen(franquzat) vetem n 3 ndeshjet e para te kualifikimeve dhe ata do ta percjellin Kampionatin nga TV .

  Sa keq pr Tifozat e franquzave--ju prshndes dhe mos m kundershtoni se ju kam treguar qysh n Prill perfundimin!!!!!!!

  Prshndetje F.SH

 14. #74
  E nisen me sumce kete boteror.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #75
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  trajneri ka fajet e tij
  po te bojkotosh stervitjen ne boteror me duket skandal
  une te isha president federate i kisha perjashtu te gjithe
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #76
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Domenekun duhet hudhur nga kulla e aifelit.
  Si nuk u mbushen mend keta francezet!!!

 17. #77
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-05-2009
  Postime
  322

  Thumbs down

  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  trajneri ka fajet e tij
  po te bojkotosh stervitjen ne boteror me duket skandal
  une te isha president federate i kisha perjashtu te gjithe
  Domenech qemoti kishte humbur autoritetin. Gabimi eshte i federates franceze e cila qe pas KB 2006 duhej t'a kishte verejtur kete. Kane humbur 4 vite. Gjithsesi, ajo qe bene lojtaret duke bojkotuar strevitjen ishte skandali i Mijevjecarit. Bojkoti me i pakuptimte ne historine e njerezimit. Anelka e ka fyer ne menyre te tmerrshme trjanerin Domenech, dmth te gjithe shoket e tij jane dakord qe trajneri duhet share kur nxjerr dike jashte loje. Nuk e di... Une do i beja Laurent Blac-ut nje pyetje: Ku po shkon? A e meritojne ata lojtare te vazhdojne karrieren e tyre ne kombetare? Biles edhe klubet tek te cilat luajne ata lojtare duhet te mendohen mire para se te ulin ne stolin e rezervave ne rast se ata nuk jane ne forme. Absurde... Ky eshte nje problem i madh. Jo vetem federata franceze por edhe FIFA sebashku me UEFA duhet t'a marrin me seriozisht kete skandal...TURP

 18. #78
  Djal Mistrec Maska e DebatikasI
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Atje ku nuk flitet per Besim Fetar!
  Postime
  124
  Rruge te mbare Frances.
  Djemte E Bashkuar Anetar Te Ideve Komuniste

 19. #79
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,687
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Tifozt e Francs!

  Ky vit sht i joni !

  Alles les bleus

 20. #80
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pr: Tifozt e Francs!

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Ky vit sht i joni !

  Alles les bleus
  hahaha tifozet te frances u krijuan ne 1998
  mesa duket edhe pas 20 vitesh paskan ngelur nja dy veta
  qe blute blute do e marrin por mos e marrin ata azzurret

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •