Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17

Tema: Prshndetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Nimy
  Antarsuar
  09-03-2010
  Vendndodhja
  Presheve
  Postime
  5

  Prshndetje

  Emri e mbiemri : Naim Hamidi
  Nick Name : Nimy , dDraculaSs
  Mosha : 17
  Banimi : Presheve
  Vend Lindja : Presheve
  Shkolla : Mesme  I Pershendes gjithe antaret e kti forumi


  Ndryshuar pr her t fundit nga Nimy : 21-03-2010 m 14:28

 2. #2
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  37
  Postime
  3,440
  mire se na erdhe....
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 3. #3
  Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
  Antarsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  36
  Postime
  2,800
  mir se erdhe naimi te uroj qe te kalosh sa me mir

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,034
  Naim kalofsh sa me mire ne Forumin Shqiptar
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 5. #5
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Mire se erdhe.

 6. #6
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  39
  Postime
  3,266
  mire se ershe ne f.sh
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e argjenddre
  Antarsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pej
  Mosha
  28
  Postime
  521
  Mir se erdhe

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Pseulinda
  Antarsuar
  21-11-2009
  Vendndodhja
  Diku ne shkretetir
  Mosha
  38
  Postime
  80
  Mire se ke ardhe Nimy,uroj qe t'ja kalosh mire mes nesh

 9. #9
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338
  Mire se erdhe Nimy

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Nimy
  Antarsuar
  09-03-2010
  Vendndodhja
  Presheve
  Postime
  5
  Mir se ju gjej gjithve
  edhe une shpresoj se do tia kalojm mire

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Antarsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,127
  mire se ke ardh naim kalofsh mire ne forum
  Kur e ke kmbn jasht gremines sht e leht t japsh kshilla

 12. #12
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  mire se erdhe...
  kalofsh bukur ne vazhdim
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #13
  Jam Ai Maska e RockStar
  Antarsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nn hijen e qerpikut tnd...!!!
  Postime
  1,956
  Nimy mire se erdhe ne F/Sh . Kalo sa me bukur.

  Me t'Mira...
  Mendo dhe Pasurohu

 14. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Citim Postuar m par nga Nimy Lexo Postimin
  Emri e mbiemri : Naim Hamidi
  Nick Name : Nimy , dDraculaSs
  Mosha : 17
  Banimi : Presheve
  Vend Lindja : Presheve
  Shkolla : Mesme  I Pershendes gjithe antaret e kti forumi


  Mir se erdhe vendas,klm ne forum.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,365
  Mire se vjen ne forumin me prestigjioz shqiptar, kalofsh mire
  Me respekt,

  Valdet Shala

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e PeterPan
  Antarsuar
  07-03-2010
  Vendndodhja
  NEVERLAND
  Postime
  413
  Mire se erdhe Naim ,kalosh sa ma bukur .

 17. #17
  Mire se na erdhe Nain!
  She's the morphine queen of my vaccine.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •