Close

Rezultati i Sondazhit: Cilen gazete preferoni per te mesuar per cfare ndodh ne Shqiperi?

Votues
35. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • shekulli

  10 28.57%
 • koha jone

  0 0%
 • ballkan web

  2 5.71%
 • rilindja demokratike

  5 14.29%
 • panorama

  8 22.86%
 • korrieri

  0 0%
 • tirana observer

  0 0%
 • gazeta 55

  2 5.71%
 • albania

  1 2.86%
 • shqip

  5 14.29%
 • gazeta shqiptare

  2 5.71%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 44
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e Reschen
  Anėtarėsuar
  07-12-2008
  Postime
  450

  Cila gazete shqiptare eshte me serioze dhe me e sakte?

  Lexoni lajmet e perditshme ne gazeta?
  Cila gazete eshte me serioze dhe me lajme me sakta? Votoni

 2. #-18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  306
  Citim Postuar mė parė nga gjethplepi Lexo Postimin
  Lexoni lajmet e perditshme ne gazeta?
  Cila gazete eshte me serioze dhe me lajme me sakta? Votoni

  Pothuaj te gjitha jane te korreptuar ,duke perfaqesuar edhe Forumi Shqiptar ,per cfare jemi shteti ma i korreptuar ne Europe sikur te ishim Algjeria jo Albania

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,034
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Pothuaj te gjitha jane te korreptuar ,duke perfaqesuar edhe Forumi Shqiptar ,per cfare jemi shteti ma i korreptuar ne Europe sikur te ishim Algjeria jo Albania
  O Skendebeu amon mor lal se e bet Shqiperin cop cop e bet,pse ore vetem korrupsione paska,spaska asgje te mire dreqi ta haje ky vendi yn?
  na plaset zemeren vetem vrer duke nzjer nga goja
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 4. #-16
  i/e regjistruar Maska e Reschen
  Anėtarėsuar
  07-12-2008
  Postime
  450
  Skender-Be une u merzita se nje gazete shqiptare falimentoi edhe pse lajmet e saj i ndiqja rralle dhe nje pjese te atyre artikujve i lexoja ne forum te postuara nga dikush tjeter dhe kuptohet qe nuk eshte emri i kesaj gazete ne sondazh dhe kjo ngjarje me shtyu te formuloj kete sondazh duke shpresuar se atyre gazetareve ne Shqiperi mund tju japim edhe nje opinion se cfare mendojne ne qe jetojme ne dhe te huaj(pse jo nje mendim edhe nga shqiptare nga Shqiperia qe vizitojne forumin) dhe sa i ndjekim ne ata.
  Botuesit e gazetave duan te shesin gazetat e tyre dhe ne jo pak raste lajmet jane te bujshme, te politizuara por kane edhe te verteta brenda tyre.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Reschen : 26-01-2010 mė 08:18 Arsyeja: ndryshim

 5. #-15
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,120
  Po ZP ku eshte .......?????????
  Jo per gje po me seriozet jane ZP dhe PD

 6. #-14
  i/e regjistruar Maska e Colomba
  Anėtarėsuar
  06-04-2009
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  659
  Une nuk jetoj ne shqiperi e nuk jam shume e informuar,por babi im thote qe shekulli eshte me e bilancuar !

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  colombe..
  babi yt sigurisht voton partin e ed rames apo jo..
  se po e bil-ancove mendjen me shekullin voton ps-ne.

  nejse..


  RD eshte gazeta qe ndricon rrugen per demokraci ne shqiperi..
  Ka 20 vjet qe e ben kte pamvaresisdht nga problemet qe ka pasur .. e kush nuk e pranon kete eshte nje lloj enveristi.. ska diskutim..

  Krejt gazetat e tjera jane pjella te nomenklatures gjakatare enveriste.. qe u pollen pikerisht per te luftuar RD-ne..

  ka raste kur per leverdi apo kthesa qe ndodhin dhe tek tuik ndoj gazet tjeter coku thote ndonje gje per mire..

  por Rd ishte dhe mbetet Gazeta e Popullit ...

  Kush urren RD-ne adhuron krimet enveriste..kafazin enverist e kerkon kthimin e PPSH-se ne pushtet..


  1 dhe 1 bejne dy.. pik.

 8. #-12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  306
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  O Skendebeu amon mor lal se e bet Shqiperin cop cop e bet,pse ore vetem korrupsione paska,spaska asgje te mire dreqi ta haje ky vendi yn?
  na plaset zemeren vetem vrer duke nzjer nga goja
  Po ka edhe gjera te mira psh populli jone eshte popull i mrrekullueshem

 9. #-11
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260
  Kėtu problemi nuk ėshtė se kush jep lajme mė tė sakta se lajmi ėshtė lajm dhe kaq.
  Problemi kėtu ėshtė i interpretimit tė fakteve dhe lajmeve dhe pėr fat tė keq,kėtu tek ne,gazetat janė tė majta pothuajse nė gati 80 pėrqind.Kuptohet qė kritikat kundėr qeverisė jepen me doza tė larta dhe minimizohen edhe ato pak arritje tė qeverisė.Nuk mund t'i besosh njė gazete kur nė faqe tė parė,gati me gėzimin mė tė madh,thua njė natė mė parė kanė festuar,pėr pėrmbytjet dhe qė nė sekondėn e parė fajin ja venė qeverisė pa pritur njė ditė mė pas qė tė shkoqiten gjėrat dhe nėse do jetė faji i qeverisė ta thonė dhe njė ēikė fort bile.Ose merret vesh qė atje tutje kur i hiqet veshi qeverisė nga ndėrkombėtarėt.Janė gati tja thonė me kėngė!Unė pėr vete nuk e kuptoj kėtė lloj "inati" nga kėto gazeta!!!Le tė shkruajnė kundėr qeverisė kur ajo nuk punon por nė mė tė shumtėn e rasteve nxijnė ēdo gjė.Po ashtu,edhe gazetat qė janė pro qeverisė,nuk janė realiste.Nė asnjė rast nuk kam dėgjuar qė tė thonė se kjo gjė u bė keq e dhe pse menduam pėr mirė.
  Pra,si pėrfundim,pėr mendimin tim,nuk janė plotėsisht tė besueshme por gazetat e majta e kanė shumė tė theksuar kėtė gjė.

 10. #-10
  Un nuk di cila eshte me e lexuara, pasi nuk jetoj ne Shqipni,, ne gazeten PANORAMA kam lexuar ate ngjarjen e vrasjes se policeve ne Durres dhe prej ateher, sa her me bie ne dore e lexoj ate gazete.

 11. #-9
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Postime
  5,430
  nuk jam i informuar me keto gazeta por dua te ju pyes a jane te gjithe te lidhura me partiat apo ka ndonje e vecante faleminderit

 12. #-8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2009
  Postime
  114
  Hahahahahhahahhahah Pse ka patur ndonjehere gazete te vertete shqiperia !?

 13. #-7
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Per aq sa i kam shfletuar gjate qendrimeve ne Shqiperi, me se shumti me ka pelqy Panorama...

 14. #-6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  837
  po ti hapesi i temes ku e ke ZP ose hiqe RD se dihet qe keto te dyja te shuajne jane me 120%interes ndersa te tjerat mga 100%interes kane vetem

 15. #-5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,007
  kush lexon rd persemrapshti eshte **** e saliut
  une e lexoj persembari
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #-4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  306
  Citim Postuar mė parė nga Mr.DD Lexo Postimin
  Hahahahahhahahhahah Pse ka patur ndonjehere gazete te vertete shqiperia !?
  As forum e jo qe jo gazeta

 17. #-3
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,043
  ALBANIA e Ylli Rakipit.

  Si gazetar qe nuk di te lidhi dy fjale bashke.

  kemi kemi.edhe liri fjale kemi.

 18. #-2
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594
  Citim Postuar mė parė nga USA NR1 Lexo Postimin
  nuk jam i informuar me keto gazeta por dua te ju pyes a jane te gjithe te lidhura me partiat apo ka ndonje e vecante faleminderit
  Nuk ka shqiptar apolitike,dhe s'mund te kete gazeta te pavarura!
  Por sic thote Drague liri fjale kemi.

 19. #-1
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  Po ZP ku eshte .......?????????
  Think inside the box

 20. #0
  asnje .....nga ato me siper
  vetem z.p
  nuk ju leverdiste ta vinit ne liste e:P
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •