Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  39
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Tingulli i Heshtjes, telenovela mė e re Shqiptare

  Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV.
  Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme.

  Trailer:

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Vendndodhja
  DTs
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga KACAKU Lexo Postimin
  Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV.
  Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme.

  Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=tOHl2oURODA
  Me regji te kujt eshte ky film. Duke pare castin e aktoreve, dukej teper intrigues, ai mini trailer nuk tregonte shume, mbi tematiken dhe ate qe kerkon te trasmetoj telenovela.

 3. #3
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  39
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ne youtube mund te shofesh disa video te vogla me permbledhje nga skena te ndryshme, disi me shume sesa traileri.
  Pritet te kete goxha sukses.

 4. #4
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  39
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Ja edhe traileri me i ri i VIZION PLUS


 5. #5
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  39
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  "Tingulli i heshtjes", premiere nė Vizion Plus

  Nė njė lokalitet tė Tiranės, banorėt e saj pėrpiqen tė bėjnė njė jetė normale tė gjithė sė bashku dhe secili me vete. Njė jetė ngjashme me pėrditshmėrinė e kujtdo, por qė e bėn dallimin nė mėnyrėn e shprehjes sė gėzimit e trishtimit, nė veprimet e zakonshme personale, nė tingujt e fjalėve qė pėrmendin, por shpesh edhe me gjuhėn e heshtjes. . "Tingulli i heshtjes" ėshtė telenovela mė e re qė ka startuar mbrėm nė ekranin e Vizion Plus. Me skenar dhe regji tė Jorgos Manos, seriali me i ri televiziv sjell aktualitetin, nė jetėn e pėrditshme. Suksesin e situatave tė krijuara prej tij regjisori ia ka besuar emrave si Margarita Xhepa, Lazer Filipi Viktor Zhusti apo Mehdi Malko. Njė nga protagonistet kryesore tė kėtij seriali Margarita Xhepa nė rolin e njė nėne qė fsheh njė sekret tė madh e cila provon pėr herė tė parė emocionet e aktrimit nė njė telenovelė, shprehet se seriali ėshtė nga ata qė do tė lėrė gjurmė nė kujtesėn e gjithsecilit. Lazer Filipi vjen nė rolin e njė profesori i cili ėshtė i aftė gjithnjė pėr tė shmangur situatat e pakėndshme nė jetėn e komunitetit ku zhvillohet ngjarja. Njė nga protagonistėt e rinj tė serialit Lorenc Kaja ėshtė baba i dy fėmijėve, tė cilin jeta e hedh dhe e prit me tė papriturat e saj. Njė tifoz i ēmendur i Interit nė lokalin e tė cilit hyjnė dhe dalin tė gjithė protagonistėt e lagjes, interpretuar nga Mehdi Malko dhe Mondi njė grindavec juventin, interpretuar nga Genc Fuga, do tė krijojnė situata tė kėndshme mes njėri-tjetrit. Eni Jani vjen nė rolin e njė vajze jeta e tė cilės do tė ndryshojė papritur me ardhjen e njė fqinji tė ri nė lagje. Surprizat dhe tė papriturat nuk do tė mungojnė nė serialin me tė ri i cili ka nisur transmetimin mbrėm ne ekranin tonė. "Tingulli i heshtjes" do tė transmetohet ēdo tė martė nė orėn 22:00 nė Vizion Plus.  3 Shkurt 2010

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •