Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 89
  1. #1

    Post Pėrshkruani veten tuaj

    Te pershkruash veten tende nuk eshte ndonje gje e keqe perkrundazi
    te ndihmon te pranosh veten ashtu sic je psh une jam mesatar formen
    e syve dhe syt i kam te bukur sjam muskuloz floket te shkurter hunden
    te vogel etj vazhdoni ju tani

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216
    Ja do e vazhdoj unë me ca fjalë për vehten time
    Jam 1.82 i gjatë,74 kg. peshë, sytë ngjyrë kafe në të shkruar, flokët jo të shumta (paksa shkojnë në ngjyrë gri, hahahah), një fytyrë sikur më ka dhuruar perëndian (nuk e ndryshoj dot), rrumbullake, kujtoj është në proporcine të duhura. Pedant në veshje dhe i kujdesshëm në fjalë dhe veprime. Shoqëria më thonë se jam pakës nervoz, por i pa imponueshëm dhe tolerant. I qetë në sjellje dhe veprime, dhe (më thon&#235 punëtor i pa lodhshëm. Mundohem të bëj miq kudo që gjendem, sepse armiqët nuk i kam merak! Kaq, kujtoj se mjafton.
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  3. #3
    e Shqipes Maska e Foleja_
    Anėtarėsuar
    04-08-2004
    Postime
    1,694
    Julius junior !
    Se pari te deshiroj nje mireseardhje ne forum . Hiq me shume se disa dite ne forum dhe menjehere kerkon te zbulosh pamjen e anetareve Sa here une kame menduar athua si duket AI apo AJO dhe ja si s´me ka shkuar mendja te hap nje teme te tille
    Suksese Julius .

  4. #4
    Perjashtuar Maska e Prototype
    Anėtarėsuar
    10-05-2002
    Postime
    1,450
    Mireserdhe Julius Junior ... Sa romantik qe qenke dhe ti si vellai jot ...lol

    Une jam jo shume e gjat nja 168 cm , nga trupi pak e mbushur ..syte si bajame , floket me onde , hunden si cycke ,buzet me forme ,
    kaq per momentin

  5. #5
    Pa_Prespektive Maska e KNFC
    Anėtarėsuar
    01-12-2004
    Vendndodhja
    N'shpi_Time
    Postime
    421
    Qenke e mire ti Evelyn,pse s'thua
    THINK SMALL LIVE SMALL DIE SMALL

  6. #6
    i vetlarguar Maska e Arcimedes
    Anėtarėsuar
    26-12-2005
    Vendndodhja
    Holland
    Postime
    591
    Un jam 1,75 i gjate dhe i kam syte ngjyre geshtenje.
    Kam shume qejf kitarren dhe ndjehem i qete shpirterisht.
    Mendoj qe kam eksperince te jetes, sepse kam hequr shume, por edhe sepse kam pasur shum momente te papritshme dhe te bukura.
    Kam formuar nje filozofi per jeten.

    Nuk jam djale me plane, persa i perket kontakteve me njerezit. Jam djale spontan dhe ka shume raste qe mundohem qe ti realizoj deshirat dhe kerkesat qe njerezit e tjere deshirojne apo kerkojne nga mua.
    Jam djale i sinqerte dhe mundohem qe cdo njeri ta rrespektoje, sepse jeta me mesoi qe nuk ka njeri kot.

    Ne kohen e lire, pervec kitarres dhe internetit un para se te flej gjum rri e meditoj dhe bej "Joga", sepse e kam shum qejf kete, si me e thene une me fjale te tjera: pastrim dhe qetesi e shpirtit ne menyre Aziatike.

    Tani me vjen me qeshur, sepse nje dite me pa njera ne shkolle me koke posht dhe me te dyja kembet siper. Un kujtova se nuk kishte njeri aty prane. Ajo u habit kur me pa dhe u mundua menjeher te flasi dhe te bisedoje me mua, por un nuk i dhashe menjeher pergjigje asajt, sepse isha duke bere Joga. Pastaj mbasi mbarova Jogen ne folem e u kenaqem.

    Kaq kisha un. E falenderoj ate qe ka e hapur kete teme

    Ja kalofshi mire.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arcimedes : 17-01-2006 mė 14:51
    I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

  7. #7
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Arcimedes , me te vertete qe je shume i sinqerte .
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  8. #8
    Perjashtuar Maska e cupka_e_vogel
    Anėtarėsuar
    22-01-2006
    Vendndodhja
    ne nje qoshe te qytetit
    Postime
    31
    Per gjatesi me mire mos e them,ose hajde more po e them sikur kemi dale per miss ne ketu 1;56 jam eh se ka edhe me keq pastaj kot se kam vene nickun cupka_e_vogel une. Jam bjonde po me lesh te verdhe aman dhe syte ngjyre jeshile te erret. Ne peshe jam rreth 48 me duket se ka ca kohe qe s'jam peshuar me nje fjale as e dobet as e shendoshe.

  9. #9
    Perjashtuar Maska e Prototype
    Anėtarėsuar
    10-05-2002
    Postime
    1,450
    Citim Postuar mė parė nga KNFC
    Qenke e mire ti Evelyn,pse s'thua
    Ja pra e thash ..lol

  10. #10
    Larguar.
    Anėtarėsuar
    30-11-2004
    Postime
    1,506
    E ç'te them me pare per veten more shoke ! Po une e kam zakon nuk flas per veten, per Belulin flas me teper, ishte shok i mire i ngrati...

    Ja psh t'ju pershkruaj Belulin :

    Çun i mire ka qene, i gjate diku andej nga mesi e lart, i gjere jo aq sa i gjate sidoqofte, i shendoshe... ncuq... ia kishte keputur koken mamit te vet Floket, te mire i ka patur, pakezzzzzzz me onde, ama jo çakurrela se nuk i kishte qejf... Veshet, ç't'ju them... Edhe gomarit te Sanço Pançes ia kalonte... ca mesuese andej nga fillorja stervisnin gishtat aty dhe Belulit i rrinin vetem te skuqura i rrinin...

    Trupi pastaj, çka mire, jo keq ishte, syte i ka patur si ne kafe te çelur, ama me ca qerpike qe nuk i kishte kush ne ate nahijen e tij nga vinte Beluli. Kembet si kembet, te shtrembera si bige, por ska gje me thoshte Beluli, punojne akoma. Duart te sakatuara nga mbledhja e hithrave kur ishte i vogel, hunda pak a shume seksi , faqkat te lemuara i ka patur ai, edhe te bardha bile...

    Ja keshtu Beluli more shoke, doni me per Belulin ?

  11. #11
    Larguar Maska e GrifshA_
    Anėtarėsuar
    21-02-2005
    Postime
    361
    Pa he njehere zog ne fluturimth.

    Une e? Realisht? Apapapapapa sa e veshtire. Ja te tentojme njehere me dore ne zemren-gur. :P
    -E gjate 171 (ketu e shume vjet me pare kur jam matur aq kam qene )
    -Brune me floke te drejte (jam brune e lyer,... origjinale si kafse e cpifur )
    -syckat larushe dhe te vockla (nderrojne ngjyre sipas stines, ose gjendjes shpirterore...si ti teket me nje fjale :-))
    -tipar i vecante? Buzeqesh shume...dhe me sycka e kur qesh me behen vrimeza ke faqet/mollzat :-)

    Tipi?-Grifshe :-)...jo me te gjithe, por me ata qe e meritojne ama, yhyhyhyhyhyy e keqe fare. *smile*

    Ahujaaaaa....shume i keni dhe kaq, se ca te beka kjo tema, fliske sinqerisht. Turp :-(
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga GrifshA_ : 26-01-2006 mė 05:49
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  12. #12
    . Maska e delisa
    Anėtarėsuar
    27-10-2002
    Vendndodhja
    Ncuk Ketu !
    Postime
    248
    o deksha une per kte lart o xot qe sa i ben nji thy si ben asigje tjeter .. pale te dy bashke

    Une hmmm
    Shkurtabiqe.. 163- 165 ( ne majat e gishtave )
    Origjinalisht cakarrelse po ncuk me pelqejne kshu qe me shume mundim gjes per gjes i drejtoj
    Syrat Kaf
    Fokat Kaf
    Never se marr jeten serioxisht... buzet vesh me vesh i kam tere kohen, pervec noi dite qe me kapercen damari dhe duket qe nje km larg qe ben mire mos me flisni

    fizikisht kaq....

  13. #13
    ________
    Anėtarėsuar
    08-11-2003
    Postime
    1,516
    Me pak fjal ky jam un nga pamja e jashtme:

    Mosha 21 vjec
    I gjate 1.88 cm
    Pesha 85 kg
    Floket te zinj
    Syte bojeqielli pak ne te erret

    shkurt muhabeti te shkaterroj
    Il cuore matto che ti segue ancora
    E giorno e notte pensa solo a te

  14. #14
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    01-12-2005
    Postime
    459
    une jam

    187 cm
    sy kaf
    floke kaf
    hunde te madhe
    ball te larte
    sy te vegjel
    veshet llapush ( kam frike te shkoj ne aereoport se mos ngrihem vete fluturim nga era)
    vetulla te trasha
    buze te trasha
    mjeker joekzistuese
    kshu nga pesha mos e fol ( jam ne muajin e trete me duket)

    Shkurt muhabetit nga ata tipa qe kane lexuar shume se s'kishin c'te benin gjithe diten ne shtepi ngaqe s'ja varte njeri ne bote.

    U kenaqet? Ja tani se luaj me dot rolin e tipit interestorant.

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Mosha - 20
    I Gjat - 1.90
    Pesha - 85 KB
    Floket - Të Zeza..
    Syt- Te ZI..

    Dhe shum Sexy
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  16. #16
    Perjashtuar Maska e romeoOOO
    Anėtarėsuar
    27-08-2005
    Postime
    1,542
    Mire mer mire po se keni mire!

    Te gjithe pershkruani pamjen e jashtme,asnjeri dicka nga vetja. Me vjen mire qe qenka mare seriozisht deri tani tema, se si kto zakonisht nejse po flas kot!


    Ja dhe un: Qe ne klasen e pare kam qene shume i gjate edhe tani jam 1.87 cm me shume ose me pak. Sy 2, jeshil, blu si tju teket ene tbukur thone njerzia po pa qerpika tgjate. Floket geshtenj/hiri i here i zgjas i here i pres, me bukur i kam pas rasta! Trup pak muskuloz po jo budy-bilder thjesht ne forme. Nr komes 47 ene pesha 90 kg. Mjekren e gjate si skenderbeu, hunen pak te modhe ene kshu kshu. Cun i mire ne kulm.


    Mflani per modenstine po kshu mkan msu me qene! :P

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Une qe thoni ju o shoke une cilesine me te madhe kam barkun. Qe thoni ju barku im eshte sa nje kacek sepse kohet e fundit u fry shume dhe nuk di se si ta zvogeloj. Ja qe me pelqejne shume ushqimet dhe plasa duke ngrene.

    Per fat te keq kam humbur te gjithe floket ketu siper kokes dhe ato qe me kane ngelur jane thinjur. Meqe kam lindur miop, mbaj ca syze per te lexuar kete forumin shqiptar, megjithate me duhet te zmadhoj germat e terminalit per te kuptuar se c'thote ky romeoooooo.

    Po kjo s'eshte gjeja me e keqe pasi para pak vjetesh qe thoni ju u rrezova e m'u be nje infeksion ne kembe qe me coi direkt te doktori. Ai i shkreti e sheroi keq keshtu qe m'u be gangrene dhe si rrjedhoje m'u desh ta prisja siper gjurit. Me nje fjale rri mbi nje cope druri nga ana e djathte. Se mos eshte e majta me mire! Kot eshte edhe ajo pasi me ra paralize para dy muajsh nga beli e poshte, prandaj, le ta themi te teren rri ne karrike me rrota.

    Kjo karrikja me beri qe te me forcohen krahet, po per dreq ra zjarri dhe njeri nga krahet m'u dogj shume keq keshtu qe tani mezi i shtyj rrotat e karrikes. Meqenese s'kam para te blej nje nga ato karriket elektrike rri gjithe diten ne shtepi. Kjo ka qene zgjidhje e mire pasi edhe shume mire nga frymemarrja s'jam. Azmatik gjithe jeten. Mushkerite e mia kane ardhur ketej nga fundi.

    E meqe e kam barkun si kacek nga ushqimet e ndyra qe ha me eshte rritur shume edhe kolesteroli dhe si rrjedhoje pres qe te kem nje infarkt nga dita ne dite. Ja me erdhi me duket. ahhahahahahahaaaaaaaa!!!!!!!!!

    OHohohohao. erdha ne vend.

    Tani ju shkruaj si Zombie.
    Ignore List: Den Bossi

  18. #18
    Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
    Anėtarėsuar
    11-05-2003
    Vendndodhja
    tu bo not
    Postime
    1,116
    Zombie telebingo te raft jarebi

    i papar je
    lol
    qao lal
    o-le-le firma

  19. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Cuna, duke lexu gjatesite e juja, njeriu do mendonte se basketbolli ne Shqiperi eshte sporti kryesor.
    Ignore List: Den Bossi

  20. #20
    i vetlarguar Maska e Arcimedes
    Anėtarėsuar
    26-12-2005
    Vendndodhja
    Holland
    Postime
    591
    Citim Postuar mė parė nga Zombie
    Cuna, duke lexu gjatesite e juja, njeriu do mendonte se basketbolli ne Shqiperi eshte sporti kryesor.

    Ha...ha....ha.... E fort kjo. U shkriva duke qeshur.
    I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •