Close
Faqja 14 prej 57 FillimFillim ... 4121314151624 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 280 prej 1137
  1. #261
    i/e regjistruar Maska e Cim Tironsi
    Anėtarėsuar
    23-05-2003
    Postime
    164
    Me ane te REGEDIT shko ke:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\explorer\MyComputer\NameSpace

    Aty do gjesh nje CLSID me emrin e folderit qe do te fshish dhe fshije me tasten Delete ...

    Vetem kujdes ne fshirjet, sigurohu qe eshte CLSID qe do fshish mire ... ndoshta bej nje backup skedareve te regjistrave

    Cimi
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Cim Tironsi : 15-08-2007 mė 22:45
    Le opinioni sono come le palle: ognuno ha le sue

  2. #262
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-08-2007
    Vendndodhja
    Kosove-Prishtine
    Postime
    3
    Citim Postuar mė parė nga benicom
    a ka mundesi mem ndihmu dikush mem tregu naj adres me qu sms prej netit ne tel ok faliminderit per mirkuptim ju pershendes te gjith antaret e forumitshqiptar kaloni mir



    tung un jam donika nga prishtina dhe shpresoj se kjo web-faqe qe do ta jap te te
    ndihmoj hy : www.3jam.com edhe esheh sign up regjisstrohesh nese din anglisht do ta gjesh shum lehte

  3. #263
    FSH-SMS
    Anėtarėsuar
    21-05-2004
    Vendndodhja
    Rahovec
    Postime
    30

    Thumbs up Nje Servis i ri dhe shume i mire per Free SMS

    Regjistrohuni ne webfaqen me poshte per te derguar Free SMS ne mbi 200 shtete te botes.

    www.mpost.co.uk ose www.mposto.com

    Pershednetje

  4. #264
    Shkodrani Maska e fiso
    Anėtarėsuar
    31-10-2003
    Vendndodhja
    Albania
    Postime
    187
    ????
    a niset sms drejte nr shqipetar, se me sa mashe une ne fillim, ai Bujari kishte vetem per ne gjermani, Zvicer, a ku ta di une???
    na tregoni per ne shqiperi.

  5. #265
    Pasioni pėr shkencėn Maska e rm_renald
    Anėtarėsuar
    27-11-2006
    Postime
    170

    Smile Si te ndryshoj gjuhen ne 6600

    Pershendetje! A mund te me thote ndonjeri se si mund te ndryshoj gjuhen e celularit tim Nokia 6600?

  6. #266
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    LoL...mos e provo vete te duhet nje version firmware i nokias te marresh vesg nga C, nje box me kabllon perkatse per ti be flash romit etj. Dmth e sigurt qe ke per ta prish.
    Mund ta bejne servise profesionale vetem.

    Nqs do me e nderru nga anglisht ne italisht psh thjesht, po nuk ke shume gjuhe shkarko versionin e fundit e nokia pc suite... mer kabllin dku dhe beji upgrade firmware...zgjidh gjuhen anglisht se vjen edhe me gjuhe te tjera edhe lexo me kujdes instruksionet qe te nxjerr vete ne ekran. per kete procedure duhet me qene i lidh ne internet edhe me kujdes jo me dialup qe mund te shkeputet. sidoqofte kabllin dhe nokian nuk duhet ti shkeputesh nga pc derisa te thote qe ka mbaru flashi i romit, perndryshe prape ke mundesi me e prish celularin. Ket metoden e dyte e kam perdor me n70 time

  7. #267
    i rregjistruar Maska e LaCosTa
    Anėtarėsuar
    15-02-2007
    Vendndodhja
    Tetovė
    Postime
    249
    Mua me duhen drivera te bluetuthit per nokia 6230 se nuk kam cd per celularin tim.
    Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

  8. #268
    -_- Maska e jack_sparow
    Anėtarėsuar
    10-02-2007
    Vendndodhja
    Out of Space
    Postime
    784
    provo shkarko nje pale drivera bluetooth cfaredo.mua widcomm driver me punonte mire ne nokia n70 ,lidheshe edhe me internetin nepermjet bluetooth

  9. #269
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-09-2007
    Postime
    3

    Cool SMS free

    Une per SMS perdor www.simsor.de dhe eshte shume praktike. Ne fillim ka vetem 5 Free SMS, por mund te blesh aty ca kredite dhe pastaj nuk do e kesh me problem per SMS. Une kam blere 2 here deri tani dhe kam dergo me shume se 580 SMS. Per ata qe duan vetem 5 free SMS mund te regjistrohen dhe nese kerkon nje numer rekomandimi perdor 00355682277010. Mesazhet vene 100% te sigurt. Nga kjo adrese mund te dergoni SMS kudo ne bote.

  10. #270
    Walking on Clouds Maska e elektron2
    Anėtarėsuar
    29-04-2006
    Postime
    35
    e regjistrova ne kete adress e mire eshte.sms dergohet.e shoh qe mbushja behet vetem me paypal edhe me transfer bankar.Siq po e shoh ketu nuk mund te blesh kredi me BLZ dhe me KONTO Nummer.me vjen qudi se kjo eshte faqe Gjermane edhe nuk mundeson te blihet kredi me BLZ dhe Konto nummer.por sidoqoft mir eshte 5 sms free.tung

  11. #271
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-09-2007
    Postime
    1

    Adresa nga ku mund tė dėrgojmė mesazhe tek kompanitė shqiptare.

    hi,doja te dija nese dikush prej jush di ndonje sait nga ku mund te dergosh free sms ne vodafone apo amc Albania

  12. #272
    Fuaad-i!!
    Anėtarėsuar
    20-09-2007
    Vendndodhja
    prishtin
    Postime
    4
    shum po lyp o lorik ajt nese e gjej e qes ne qit tem e jo viq ty ne imell me ta qu respekt

  13. #273
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    03-02-2007
    Postime
    7

    a ka ndonji faqe me te re per free sms

    Citim Postuar mė parė nga Bruno p Lexo Postimin
    www.3jam.comudhezimet te jepen ne anglisht eshte shume e thjeshte
    3jam.com nuk eshte duke punu me ...romsms.com ben por vetem 2 sms ne dite ,gjithashtu edhe wadja.com ben ms pa kufi por pak e ngadalshme.... le te lajmron dikush qe di ndonji adres tjeter

  14. #274
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-09-2007
    Postime
    3

    Arrow

    per free SMS eshte: www.frype.com nga kjo faqe mund te dergosh 10 free SMS per day!

  15. #275
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-09-2007
    Postime
    1
    A ka mundesi me me tregu dikush se si te dergoj sms ne vala900 dhe ne slloveni ju lutem sa ma par?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xfiles : 19-09-2008 mė 15:15

  16. #276
    i/e larguar Maska e Studenti-Te
    Anėtarėsuar
    09-09-2002
    Vendndodhja
    Ne pluhur
    Postime
    215

    A janė valėt e celularėve tė dėmshme?

    T-Mobile ka vendosur antenat ne afersi te vendbanimeve ku jetojm dhe keto anetna kane vale te fuqishme dhe ne kemi vendosur te bejem largimin e tyre. Me duhet te dije se cfar demtimesh bejen dhe si quhen keto antena per te kerkuar ne Internet?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga edspace : 23-10-2007 mė 23:13

  17. #277
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Nuk eshte ceshtje thjesht nje komapnie si T-Mobile apo Vodafone apo ku di une.
    Kjo qe pyet ti ka te beje me rrezatimin rf (radio frekuence) dhe ai eshte provuar qe si cdo rrezatim tjeter eshte i demshem. Mund te lexosh shume artikuj ne internet... ca do thone qe demton dhe ca jo... eshte njesoj si per duhanin edhe kjo pune... askush nuk mund te vertetoj qe shkakton kancer.
    Megjithate, mund te kerkosh per "rf radiation" "cellular networks rf radioation" etj.

    Mund te lexosh kete :
    http://www.rense.com/general56/rad.htm

    dhe kete (per rrezatimin rf):
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_...ion_and_health

  18. #278
    i/e larguar Maska e Studenti-Te
    Anėtarėsuar
    09-09-2002
    Vendndodhja
    Ne pluhur
    Postime
    215
    Jo mua me duhen te shoh sa duhet te jene afer shtepiave antenat e ketyre kompanive dhe per me be ankesen dhe te largoj nga lagja.

    GJithsesi te falemenderoj per informatat.

  19. #279
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-10-2007
    Postime
    99
    jam djeg iher me kete un se mi moren te gjitha leket qe kisha ne tel dhe smujta te qoj asnje sms.se me mend ne kry ata si po na lejn ne te qojm sms falas.te gjitha genjeshtra

  20. #280
    LIVERPOOL FC Maska e geezer
    Anėtarėsuar
    29-09-2007
    Vendndodhja
    Windy City Chicago.USA
    Postime
    836
    mund te dergoni prej keti webi http://www.promo-power.com/ keni mundesi nga 5 SMS ne dit ti dergoni PA U REGJISTRU , po nese regjistroheni PA LIMIT

Faqja 14 prej 57 FillimFillim ... 4121314151624 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •