Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 103
  1. #41
    I angelina02.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #42
    *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
    Anëtarësuar
    24-11-2007
    Vendndodhja
    Rruga shishe lagja tap :)
    Postime
    2,355
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    ke të drejtë suada. pajtohem. ka dhe domethënie.
    Faleminderit

    Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

  3. #43
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    Me ka pas pelqy ai i Apollyon , deri para se te vinte kete tjetrin , se di kisha pershtypjen se ai avatari i ngjante shume atij
    As qe i ngjaja hic fare atij dordolecit. E kisha ven me prish syrin e keq. LOL
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    edhe avatari i saura-s më pëlqen

    Eshte Goya ''Maja nuda''
    je bo i rrezikshem Ademo ,do çoj do llafe ne Kosov ahahaha
    çfare thote emisioni i Besos me Kujtimin se nuk kam dale ketej ?
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anëtarësuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Avatarin me te mire e kam une se e kam ble shtrenjte: avataret tuaj nuk kushtojne fare me nje klik i keni vene ne qoshe te faqes.hahahahaha

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga alem_de Lexo Postimin
    Avatarin me te mire e kam une se e kam ble shtrenjte: avataret tuaj nuk kushtojne fare me nje klik i keni vene ne qoshe te faqes.hahahahaha
    Po te shitet ky i imi y sa makina blen ahahaha
    po e mbajne ne muze si piktur me vlere qe eshte ...keshtu duke e pare, vetem nga biletat blihen sa e sa makina ...e shtepi...
    Pse ne te tjeret si kena ble vete ...se na habite ...na jep ndonje adrese po degjove gje qe ta bejne dhurate lol
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anëtarësuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745

    pershendetje nga gjermania

    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    Po te shitet ky i imi y sa makina blen ahahaha
    po e mbajne ne muze si piktur me vlere qe eshte ...keshtu duke e pare, vetem nga biletat blihen sa e sa makina ...e shtepi...
    Pse ne te tjeret si kena ble vete ...se na habite ...na jep ndonje adrese po degjove gje qe ta bejne dhurate lol
    Po une lavderova avatarin ti dhe nuk e kam share tendin.Kam qene pavjet ne Rimini ne paxh dhe pashe vetem vetura te vogla neper qytet,ndonje ne te ralle veture te madhe te turisteve gjerman.Edhe une u a zbukurova rruget per ato dy jeve qe qesh aty,hahahaha.
    Io sono gentile,nuk hidherohem,te pershendes dhe kalofsh mbremje dhe fund jave te kendeshem,

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Kush nuk e livdon vetën e tij ju djegt shtëpia kish pas than maxhupi...


    Edhe unë kam të njejtin mendim që avatari im është shum i mirë dhe më pëlqen.

    .. don't talk about me.. shkruan tek avatari im
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga alem_de Lexo Postimin
    Po une lavderova avatarin ti dhe nuk e kam share tendin.Kam qene pavjet ne Rimini ne paxh dhe pashe vetem vetura te vogla neper qytet,ndonje ne te ralle veture te madhe te turisteve gjerman.Edhe une u a zbukurova rruget per ato dy jeve qe qesh aty,hahahaha.
    Io sono gentile,nuk hidherohem,te pershendes dhe kalofsh mbremje dhe fund jave te kendeshem,


    Qyqa ,qyqa sa rren si nuk ka ne Romagna makina te medha ,keto jan njerez me pare o çuno ,jane 110 km me hotele ,bare e restorante ,spiaggia e divertimento ketu i lejne eurot gjermonet veres lol.
    Keto kane siguru jeten e vet nga prinderit dhe gjysherit e tyre nga ajo rere ,tani punojne 5 muaj ne vit per kalamojt e kalamojve .
    as une nuk hidherohem lol se shaka bera ,ja kalofsh dhe ti mire
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  10. #50
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga alem_de Lexo Postimin
    Po une lavderova avatarin ti dhe nuk e kam share tendin.Kam qene pavjet ne Rimini ne paxh dhe pashe vetem vetura te vogla neper qytet,ndonje ne te ralle veture te madhe te turisteve gjerman.Edhe une u a zbukurova rruget per ato dy jeve qe qesh aty,hahahaha.
    Io sono gentile,nuk hidherohem,te pershendes dhe kalofsh mbremje dhe fund jave te kendeshem,

    Alemo, pse mer, pasuria njeriut shihet nga lloji makines qe posedon ?!?


    P.S. Kerkoj ndjese qe hyra ne dialogun mes teje dhe suares ...
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  11. #51
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga Nice_Boy Lexo Postimin
    Kush nuk e livdon vetën e tij ju djegt shtëpia kish pas than maxhupi...

    E thote akoma, apo ka ndryshuar shprehje ???


    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anëtarësuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Une qesh ne Rimini Syd hotel Litoraneo viale Regjina Elena,une kam shetit gjith andej,isha edhe ne Sanmarino nje dite qe nuk qe koha e mire.Nje dite shkuam ne Venecje,Sen Marko platz dhe vizitova Manifakturen e qelqit Murano.
    Ku e patem fjalen vetura te bukura nuk pashe.Ata Fiatat cinkue cento ne i fusim ne bagaxh,hahahaha.
    Kalofshe mire dhe me fal se e zgjata pak,me te mira

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga alem_de Lexo Postimin
    Une qesh ne Rimini Syd hotel Litoraneo viale Regjina Elena,une kam shetit gjith andej,isha edhe ne Sanmarino nje dite qe nuk qe koha e mire.Nje dite shkuam ne Venecje,Sen Marko platz dhe vizitova Manifakturen e qelqit Murano.
    Ku e patem fjalen vetura te bukura nuk pashe.Ata Fiatat cinkue cento ne i fusim ne bagaxh,hahahaha.
    Kalofshe mire dhe me fal se e zgjata pak,me te mira

    Degjo se tani , se e paske seriozisht me duket ti ,vetem ti nuk ke shetit dhe une isha sivjet ne Gjermani ,Bon ,Dusseldorf etj dhe nuk eshte hera e pare qe vij ne Gjermani ,nuk pash ndonje ndryshim te madh per makinat ,per gjera te tjera po ...
    Por te diskutosh sot nje makine dhe nje shtepi eshte turp se i kane dhe emigrantet me 15 vjet ketej e jo me vendasit ,ti ti gezosh ,por ketu te gjith shqiptaret qe jane muratore kane hapur ditta te vogla dhe te medha dhe kane blere shtepi dhe vila te vjetra qe i kane bere nga e para per pak (vetem materialet kane blere ,hakun e punes falas se i kane bere vete )
    keshtu çuni se ku i ke pare ti kaq shume cinque centot nuk e di une vetem ne Riccione e Milano marittima sa Vipe vijne ....Kur kane nga 4-5 hotele per koke nuk blejne dot nje makine ?
    po nejse muhabete koti ,si pune kalamajsh po me duket qe perfundoi ...
    me te mira dhe ti ...
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anëtarësuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745
    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    Degjo se tani , se e paske seriozisht me duket ti ,vetem ti nuk ke shetit dhe une isha sivjet ne Gjermani ,Bon ,Dusseldorf etj dhe nuk eshte hera e pare qe vij ne Gjermani ,nuk pash ndonje ndryshim te madh per makinat ,per gjera te tjera po ...
    Por te diskutosh sot nje makine dhe nje shtepi eshte turp se i kane dhe emigrantet me 15 vjet ketej e jo me vendasit ,ti ti gezosh ,por ketu te gjith shqiptaret qe jane muratore kane hapur ditta te vogla dhe te medha dhe kane blere shtepi dhe vila te vjetra qe i kane bere nga e para per pak (vetem materialet kane blere ,hakun e punes falas se i kane bere vete )
    keshtu çuni se ku i ke pare ti kaq shume cinque centot nuk e di une vetem ne Riccione e Milano marittima sa Vipe vijne ....Kur kane nga 4-5 hotele per koke nuk blejne dot nje makine ?
    po nejse muhabete koti ,si pune kalamajsh po me duket qe perfundoi ...
    me te mira dhe ti ...
    Heeee,une bej shaka,po te mos me pelqej Italia nuk do kisha ardhe per pushime.Dhe para 50 vjetesh kur Gjermania ishte germadhe,Italia nuk ishte demtuar fare.Kjo qe thesh me siper eshte vetem " Klishe" Edhe une kam njerez ne Itali qe kan bere shtepia. E zgjatem shume me me fal se kam bere shaka.
    Me nate te mire,e kalofsh mire.

  15. #55
    Juventini Maska e EkOnOmIsTi
    Anëtarësuar
    22-05-2005
    Vendndodhja
    Pse Do Vish Dhe Ti ?
    Postime
    2,406
    Ato qe kan nje domethenje
    S |< R /\ p /\ |_ |
    Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

  16. #56
    Mua me pelqen avatari i eres, pa emer dhe bombones !!
    Me pelqen avatari i rockstar, se eshte i thjeshte dhe simpatik !!
    O zogu,e morem vesh qe i do te gjithe anetaret,dhe do te behesh djell per te gjithe,po ndaje....kush te pelqen me shume.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  17. #57
    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    Eshte Goya ''Maja nuda''
    je bo i rrezikshem Ademo ,do çoj do llafe ne Kosov ahahaha
    çfare thote emisioni i Besos me Kujtimin se nuk kam dale ketej ?
    Saura është fjala "cili avatar të pëlqen" dhe jo të deshifrosh!!! hhahahahahha
    eh, po cove llafe në kosovë, vaj halli për mua!
    e Besua me rrugëtimet e tij s'ka të sosur, ama me komshien e ka më së keqi. po edhe me kujtimin hic më mirë. hipin mbi urë të shkumbinit dhe kujtimi i thotë: ja jemi mbi oqeani indian!!!
    Ndryshuar për herë të fundit nga projekti21_dk : 11-12-2009 më 16:51
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    I Homerit,me mungon shume me ate humorin e tij
    Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

  19. #59
    Citim Postuar më parë nga alem_de Lexo Postimin
    Avatarin me te mire e kam une se e kam ble shtrenjte: avataret tuaj nuk kushtojne fare me nje klik i keni vene ne qoshe te faqes.hahahahaha
    unë avatarët i bëj vetë.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anëtarësuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745

    pershendetje nga gjermania

    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    unë avatarët i bëj vetë.
    Respekt,avatari yt eshte edhe i mire edhe domethenes

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •