Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Abdulrrahmani
  Anėtarėsuar
  15-08-2009
  Postime
  129

  Ja kush e vrau Kenedin

  Kenedin e vran shoqerite sekrete (freemasonet, illuminati etj..), sepse ai ju kundervu atyre. Ja sa bukur i pershkruan ai ato!
  edhe vellain e tij (kanditat per president) e vrane poashto ato shoqeri sekrete, sepse ai do ta vazhdonte te njejten rruge qe kishte mare vellai i tij, dhe do te hakmerej ndaj tyre.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  e verteta del dikur....
  qka u ba me te shkretin Osfaldin ?
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  shume heret e paske kuptuar.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  shume heret e paske kuptuar.
  e kam veshrit te kuproj se amerika i ben 100 rrena deri sa te del e verteta.

  at dit fill e kapen njerin e pafajshem Osfalldin ...e ka pa nji dokumentar hahah i shkreti ...
  perqata thojn pleqet mos te nxoft sahati i keq .............
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Anėtarėsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,272
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  shume heret e paske kuptuar.
  ahahahaha .


  Perndryshe Bota ka met shum mrapa pas vrasjes se ti
  We are all Aliens

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Abdulrrahmani
  Anėtarėsuar
  15-08-2009
  Postime
  129
  Citim Postuar mė parė nga Dorontina Lexo Postimin
  e verteta del dikur....
  qka u ba me te shkretin Osfaldin ?
  edhe Osfaldin a vran kur doli prej dhomes te interogimit. Ai nuk e kishte pranuar vrasjen dhe cuditej se pse eshte i akuazuar...

  diet e vran per arsye teknike...

  ja ku eshte e incizuar vrasja e tij.  "his accused (kenedy's) slayer is dead"

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  Po, e kam pa dokumentarin ne Tv dhe kam pa si nana e tij ka tregu ku ishte djali i saj ne at moment me duket tu rreguulu rrumen ne nji ndertes aty afer..
  kam pa edhe ne at epok izraeli kishte kerku nga franca dhe usa me ndertu nji fabrik , por ne te vertet kishte ndertu nji qender nukleare dhe sipas dokumentarit dhe deshmive qe folen aty , kenedy ka then: duhet me shku me verifiku qka kan ndertu.............
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-06-2006
  Postime
  32
  Citim Postuar mė parė nga Abdulrrahmani Lexo Postimin
  Kenedin e vran shoqerite sekrete (freemasonet, illuminati etj..), sepse ai ju kundervu atyre. Ja sa bukur i pershkruan ai ato!

  http://www.youtube.com/watch?v=xhZk8...eature=related


  edhe vellain e tij (kanditat per president) e vrane poashto ato shoqeri sekrete, sepse ai do ta vazhdonte te njejten rruge qe kishte mare vellai i tij, dhe do te hakmerej ndaj tyre.
  Te pershendes me selam vlla idashur Abdulrrahman te kisha lutur si vllau vllau qe postime te tilla mos ti drejtojsh ne ket vend sepse ti fort mir e din se ne ket vend paraqiten ato tem qe kan dhe jan me karakter Islam dhe kjo qka e ke paraqit ka nje karakter krejt tjeter dhe per kto tema eshte vendi se ku duhet te postohen andaj edhe njeher te kisha lutur jo vetem ty por edhe anetaret tjer qe ne te ardhmen temat ti paraqitni ne vendin e duhur.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Thumbs up Tamam

  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  shume heret e paske kuptuar.
  Ca i kapin me vonese
  http://fast-geheim.de/html/videos-jfk.html
  PS: mund ta zhvendosin ne teme tjeter ngaqe fillojne prape akuzat ketu(pa te keq e kam).
  lg
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Abdulrrahmani
  Anėtarėsuar
  15-08-2009
  Postime
  129
  Citim Postuar mė parė nga lendi Lexo Postimin
  Te pershendes me selam vlla idashur Abdulrrahman te kisha lutur si vllau vllau qe postime te tilla mos ti drejtojsh ne ket vend sepse ti fort mir e din se ne ket vend paraqiten ato tem qe kan dhe jan me karakter Islam dhe kjo qka e ke paraqit ka nje karakter krejt tjeter dhe per kto tema eshte vendi se ku duhet te postohen andaj edhe njeher te kisha lutur jo vetem ty por edhe anetaret tjer qe ne te ardhmen temat ti paraqitni ne vendin e duhur.
  Selam vlla i dashur, flm per keshillimin, por une mendoj se kjo ka te lidhur me Islamin, mbasi argumenton, se me te vertet ekzistion nje mafie qe e lufton hakun (apo te verteten). E lufton islamin dhe nuk heziton te zhduken ato qe mundohen ta nxjerin te verteten, ne kete rast edhe Kenedin.

  Keta te shoqerive sekrete mundohen te bine nje rend laiciteti ne gjith boten, duke u munduar ta margjinalizojne fene dhe dobesojne ate deri ne shkaterimin e saj. Keta financojne grupet ekstremiste te te gjitha feve, ashtu qe te ket zenka nemes tyre, dhe keshtu se fundi te largohen njerzit prej fese, dhe te harxhohen energji te medha kundra njeri tjetrit. Principi romak: "divisere et regnare" apo devide and rule ne aglisht.

  selamu aleikum wa rrahmetullah.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Postime
  10
  e rendesishme eshte qe u arvs'ka rendesi se kush e vrau.
  te vrasesh nje erspident te shba_ve nuk eshte aq e thethsej>

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,069
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  shume heret e paske kuptuar.
  >>> Mqns ti e paske kuptuar, perse e vrane dhe kush e vrau realisht?
  > Kush eshte qellimi i tyre?
  La verita' ti rendera' libero!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594
  Citim Postuar mė parė nga VOLSIV Lexo Postimin
  >>> Mqns ti e paske kuptuar, perse e vrane dhe kush e vrau realisht?
  > Kush eshte qellimi i tyre?
  Lobi i luftes apo Huber...
  QellimiOLLAR.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2006
  Postime
  992
  --------------------
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga celyy : 09-11-2009 mė 09:46
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcėn e njė populli

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Postime
  1,084
  Kurren e kurres ska per tu gjetur kush e vrau J.F.Kennedy

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •