Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Snake Eyes
  Anėtarėsuar
  19-10-2009
  Postime
  155
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation Mikrofon Problem

  Kam probleme ne komunikimin me msn..mikrofoni im nuk punon ose linja esht e dobet.Pra une i degjoj personat qe po flas.ata sme degjojn mua.
  E kam provuar edhe me skype por mikrofoni nuk funksionon fare.Kufjet qe kam kane mikrofon por nuk funksionon..kurse boksi punon.
  E provova edhe fishin e mikrofonit duke e nxjerre pak.dha vetem nje shenje por perseri nuk punon.

  Cfare me sugjeroni te bej?
  kam provuar edhe kufje te tjera por perseri nuk punon mikrofoni.

  JU LUTEM ME NDIHMONI..

  FLM.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,366
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Se a punon apo jo Microfoni testohet ne Start-Accessories-Entertainment-Sound Recorder- dhe te hapet programi per incizim, provo incizo dhe testo nje here microfonin, per ndryshe fishin e microfonit a e ke futur ne vendin e duhur??
  Me respekt,

  Valdet Shala

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Snake Eyes
  Anėtarėsuar
  19-10-2009
  Postime
  155
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  i kam provuar dhe kto po perseri nuk punon...kam kontrolluar dhe driverat,jane ne rregull...
  nuk e kuptoj cfare mund te kete....
  flm per pergj.

  Ndonje ide tjeter ????
  nqs mund te me ndihmoni....

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,366
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nese e ke provuar me metoden e lartcekur nga une dhe nuk ke mundur as te inēizosh atehere problemin e ka mikrofoni.
  Me respekt,

  Valdet Shala

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Snake Eyes
  Anėtarėsuar
  19-10-2009
  Postime
  155
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flm shume.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •