Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 111
  1. #41
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga KUJTIM1974 Lexo Postimin
    me e menēur? por edhe une ja uroj, ska problem, edhe pse ajo eshte shume e menēur? 5 vjeēe 3 gjuhe i flet? por per bukuri? nuk e di a e pe vidjon apo jo????????????????????????????? ska ku e ēon me teper?,,,,,, http://www.youtube.com/watch?v=EO6CgBlWoPA
    E percjella videon,ishte fantastike!
    Ps.At thenje e perdorim ne ne kosove,pasi ju burrat pretendoni qe jeni te menqur,une i urova menquri me teper se nje burr,kurse zakonisht ne femrat jemi sex i bukur,atehere kjo te jete edhe me e bukur se e ema!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e mondishall
    Anėtarėsuar
    28-11-2006
    Vendndodhja
    Ne Selanik te Greqise
    Postime
    2,690
    Jetofsh sa me shume tej viteve te urimit tradicional, per te tejkaluar kohen e dhimbjes dhe vuajtjes shpirterore, qe aq emocionalisht percjell neper vargje.
    -Pasja e shpirtit ėshtė privilegj pėr trupin. (E SH)

  3. #43
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga K.i EPERM Lexo Postimin
    URIME DITĖLINDJA --e NJOHURA(nga postimet)-ēdo tė mirė dhe shėndet nė jetė .

    Kemi anėtar nė F.SH. -tė cilet na frymėzojnė ta percjellim dhe vazhdojmė tė qendrojmė .

    Urime ,Urime tė sinqerta
    Ju falenderoj per urimin e sinqert,respekt nga une!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  4. #44
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga mondishall Lexo Postimin
    Jetofsh sa me shume tej viteve te urimit tradicional, per te tejkaluar kohen e dhimbjes dhe vuajtjes shpirterore, qe aq emocionalisht percjell neper vargje.
    Ajo qe me se tepermi me ndihmon jeni Ju i nderuar mik,bashk me Ju kaloj edhe dhembjen!Flm.per urimin!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Dar_di
    Anėtarėsuar
    16-08-2008
    Vendndodhja
    Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
    Postime
    1,968
    E panjohura, me lejoni te ju uroj festen e Ditelindjes tuaj, duke ju deshiruar qe jeta te ju sjell sa me shume kenaqesi, embelsi shpierterore dhe lumturi pafund me gjerat qe ju rrethojne.

    Uroj edhe 100 ditelindje te tjera.

    Me pelqejne poezite e juaja dhe i lexoj gjithnje kur ndaj kohe per te shetitur neper pasurite e forumit tone.

    Me respekt, Dardani.




    "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    Gjith te mirat e nderuar

    Te deshiroj sukses dhe jet te gjat e te lumtur familjare
    Jetė e rėndė.......!!!

  7. #47
    E Panjohura, te uroj me shpirt t'u realizofshin gjithcka qe te do zemra dhe lumturia te gjej prape vend ne zemren tende. Uroj qe syte mos te te lotojne me dhe buzeqeshja qofte me ty gjithmone.

    Gezuar ditelindjen e dashur dhe pac vec shendet, fat, dhe gezime pambarim qe tani e tutje.

  8. #48
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Te uroje nga zemra u befsh sa te te doje zemra
    Tu plotesofshin te gjitha deshirat e zemres !!!!!!!



    Nje pellumb ne dritare troket
    mos nguro,hape dritaren se dicka e mire te pret
    ne krahet e tij ka njė porosi:

    Urime Gezuar Ditelindjen Zoti qofte me ty!
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  9. #49
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga Dar_di Lexo Postimin
    E panjohura, me lejoni te ju uroj festen e Ditelindjes tuaj, duke ju deshiruar qe jeta te ju sjell sa me shume kenaqesi, embelsi shpierterore dhe lumturi pafund me gjerat qe ju rrethojne.

    Uroj edhe 100 ditelindje te tjera.

    Me pelqejne poezite e juaja dhe i lexoj gjithnje kur ndaj kohe per te shetitur neper pasurite e forumit tone.

    Me respekt, Dardani.




    Dardan!
    Ju falenderoj i nderuar per Urimin dhe deshirat Tuaja per mua,e dij qe me lexoni,flm. per vleresimin!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  10. #50
    E larguar pergjithmone Maska e izabella
    Anėtarėsuar
    12-07-2009
    Vendndodhja
    Ne nje cep te kesaj bote...
    Postime
    1,780
    U befsh 100 vjece....
    Te uroj nga zemra fat e lumturi ne cdo hap te jetes...

  11. #51
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga Njoni-ch Lexo Postimin
    Gjith te mirat e nderuar

    Te deshiroj sukses dhe jet te gjat e te lumtur familjare
    Flm.per urimin,qofsh i nderuar.
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  12. #52
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Te uroj edhe 100 vite te lumtura plot gezim dhe dashuri .

    Gezuar E Panjohura.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  13. #53
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    E Panjohura, te uroj me shpirt t'u realizofshin gjithcka qe te do zemra dhe lumturia te gjej prape vend ne zemren tende. Uroj qe syte mos te te lotojne me dhe buzeqeshja qofte me ty gjithmone.

    Gezuar ditelindjen e dashur dhe pac vec shendet, fat, dhe gezime pambarim qe tani e tutje.
    Flm.INFINITY,edhe une do deshiroja qe lotet te me ndalen,por veshtir,ani qe me Ju shpesh i harroj lotet!Ju falenderoj!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Sado qe nicku juaj ju ben te jeni e panjohur tek une nicku juaj eshte shume i njohur!Tek une kini zene nje vend te vecante dhe mar shkas nga kjo qe t'ju uroj edhe njeqint pranvera te lumtura te tjera nga teta Vera!Arritsh shume lumturi akoma te panjohura!

  15. #55
    Gezuar dhe 100 te tjera.
    Kėshtu ėshtė kur kakarisin pulat ! lol

  16. #56
    U, HAPE RONJA udhė
    Ti vashė e Drenicės
    Me dijen e Xhemail Abrisė,
    Trimėrinė e Shotė Galicės.

    Dhe unė i bashkangjitem urimit,
    Siē uruan shokėt e mi,
    - Paē fatin me vete, u bėfsh 100 vjeēe,
    - Dita t’u bėftė njėmijė!
    "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Edhe 100 e panjohura!

    Gezime pac ne jete!
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  18. #58
    Gone!
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    E panjohura, urime ditelindjen dhe cdo dite e re ne jeten tende le te te sjell vetem gezim dhe lumturi!




  19. #59
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    U bėfsh sa tė dojė zemra e panjohura!

    Fat dhe lumturi!


    Life's too short to remove USB safely.

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Ohh kush paska ditėlindjen. :) Z. gėzuar dhe u bėfsh aq sa tė do zemra ty. Ē'do ditė e re qė vjen nė jetėn tėnde uroj tė sjellė vetėm lumturi, qė tė ta lehtėsoje shpirtin... Tė kesh fat, shėndet dhe mbarėsi gjithmonė! :)








    #VamosArgentina

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •