Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 174
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Big_Bro
  Anėtarėsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Kingston
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  blonde ngjo mua vetem hajde se te maje une ne kra gjithe londres :P


  numrine telefonit tim e ke apo jo ?
  !!!!!!u can never trick an honest man !!!!!!

 2. #42
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga Big_Bro
  blonde ngjo mua vetem hajde se te maje une ne kra gjithe londres :P


  numrine telefonit tim e ke apo jo ?


  HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SA MIRE DOLI NJE QE ME MBAN NE KRAH TANI UA SA QEJF ::

  PO ATE NUMRIN SE KAM ZEMRA UNE KUR MA DHE SME KUJTOHET BIG-BRO::OL
  MEGJITHATE FLM PER MIKPRITJEN E PERQAFON BLONDI-BAGABONTI
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

 3. #43
  =Z=
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sa te gatshem qe jane te gjithe te te mbajne ne krahe moj
  Firma juaj u pezullua pasi perben shkelje te rregullave te ketij forumi

 4. #44
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  46
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Redo,

  Delegatin e shqiptareve te Gjermanise do e kesh me vete

  I'll be there

 5. #45
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga sweet_eyes
  HEY REDO

  Ene ti o cun e paske bitis muhabetin me date e me vend e me ore te lumte, qeke rob qe i planifikoke te gjitha. Por vetem nje gjo kerkoke nje cike shume gjithe gocat me armani!!!
  Ca u bo kshu ne me zor po shtyjme pesembedhjete ditshin ti na dashke me armani!!!
  Mire gocat me armani po cunat me cfare????????
  E thashe me shake me kostume armani, por cunat duhet te vijne me kostume tradicionale shqipatre.He pra kot nuk i themi vetes shqiptare

 6. #46
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  E o Shiaks u vij plako!! POR ku ti gjej kostumet tradicionale une mer lal? Pastaj une nuk vij dote me Qeleshe ne mes te Londres...se nuk o mire...! Nejse..!

  Shnet

  Me repsekt Driloni!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 7. #47
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Ide shume e mire,dhe barin persembari e keni gjet po vetem dicka,me duket se te "Cheers" pranojne vetem cifte te premten dhe te shtunen keshtu qe kush mund te jete pa goca mund te kete probleme per tu futur(si puna ime p.sh...lol.)

  Rezin shpresoj ta takoj para kesaj nate.
  Discover me like emptiness.......

 8. #48
  be yourself by yourself Maska e denku
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  in the casket garden
  Postime
  362
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Dreqi e mori une me duket se punoj me date 27dhjetor!
  pershendejte!!!!!!!!!!!!!!
  Nuk mund te qortohem,sepse dhe vete njeriu model ka skadencen e tij....!!!!!!!!

 9. #49
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pershendetje Blondie!

  Pershendetje Motra!

  Ketu ka shume Shqipetare te mire qe te ndimojne ne Maksimum si pershembull(UNE) po ka edhe nga ato qe kur te shofin rruges as nuk duan tja dine se cfare je nga je etej?

  Po une te uroj fat te mire perpara...!

  Po deshe ndonje ndime..ndonje gje?

  Me bej nje telefonat!

  Une nuk po e them kete sepse je Vajze edhe e di vete ti.....!! Por sepse une kam ndimuar edhe Shqipetare te tjere ketu (CUNA)!

  Jemi Shqipetar...dhe gjithmon duhet te jemi pran njeri tjeterit apo jo!

  Me respekt Driloni!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 10. #50
  OBEN OHNE Maska e MISTRECE22
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  40
  Postime
  211
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  po rezi münihut si se ka qit akoma surratin ketu....
  :brire
  PARTY KA GJITHMONE TE DREJTE!

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-10-2002
  Vendndodhja
  far away from the things that i love
  Mosha
  40
  Postime
  42
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dimegeno mos u merzit se kena ene 1 jave e gjysem kohe do ta gjejme ene ty nji, se nuk te lejme pa gjo jo!
  Redi me duket se e ktheve pllaken tashi ka armani kalove kostume popullore jo per gjo se une se kom problem me vesh dimiq, pse me te na e kalojne afrikont ene indionet neve!!!
  Un bacio crea una bella storia d'amore, ma la poesia la rende infinita!!!!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  33
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  o Redi coje pije nje got per mu
  se un nuk do vi
  se po erdha rrafem me xxxbledinxxx
  se ja kom ba ben se e rrafi ahahahaha e po me rraf ai mu

  me vertet kjo ishte nje mendim shum i sakte dhe i mire
  dhe un ju uroj tja kaloni sa me kendeshem atje ne mbledhjen tuj
  qe do keni ose kohen qe te kaloni se bashku
  un ju pershendes

  all the best from me
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  33
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Redi sa i mire je mo la

  letersia me vertet ne te londres jemi the first and the best
  kjo ishte nje idene shum e mire
  ju pershendes te gjithve
  e kam par pak me vonese por ja me ne fund e arrita
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 14. #54
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga london_girl
  o Redi coje pije nje got per mu
  se un nuk do vi
  se po erdha rrafem me xxxbledinxxx
  se ja kom ba ben se e rrafi ahahahaha e po me rraf ai mu

  me vertet kjo ishte nje mendim shum i sakte dhe i mire
  dhe un ju uroj tja kaloni sa me kendeshem atje ne mbledhjen tuj
  qe do keni ose kohen qe te kaloni se bashku
  un ju pershendes

  all the best from me
  O London Girl. po nuk erdhe ti nuk do ket lezet fare sepse ti je shpirti i forumit.
  Persa i perket xxxBleditxxx nuk ka problem te garantoj une qetesi apsolute ty.
  Mirardhc, e di une qe ti don me na e lon suprize neve te tjereve,me ardhjen tende me ndonje fustan elegant sexi si Sharone Stone.

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  33
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ahahhaahhahahah me vertet do kisha qef do ishte kenaqsi por
  me falni se smundem
  nje her tjeter
  sa te boj stervitje ma shum ta rraf xxxbledinxxx se me ben si i forte
  pastaj ku me garento ti bledi me ka thene te rraf
  me mire spo vi fare se sa me u rraf ahahah
  ciao bofshi qef
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 16. #56
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga london_girl
  ahahhaahhahahah me vertet do kisha qef do ishte kenaqsi por
  me falni se smundem
  nje her tjeter
  sa te boj stervitje ma shum ta rraf xxxbledinxxx se me ben si i forte
  pastaj ku me garento ti bledi me ka thene te rraf
  me mire spo vi fare se sa me u rraf ahahah
  ciao bofshi qef
  O London-girl po ty mi ca te ka kap me xxxBledinxxx leje rehat cunin sepse ai studjon per fizike berthamore, dhe me fizikantet nuk ja del dot ti dhe asnji, sepse ato derim sa mereen me studimin e atomit se kane problem te mereren dhe me studime te tjera perfshi dhe ty Dear Ela.
  Neqoftese nuk do te vish kjo tregon se vazhdon te ruash ne koke mentakiteti te vjetra, obo bo babiiiiiiiiiiiiiiiiiii pra nese e quan veten vajze Londineze dhe te emancipuar hajde ne 27 Dhjetor dhe bashkohu forumistave.dhe nje here Bledi nuk do te thote asnje fjale sepse une do nxjerr nga forumi si te padeshiruar.
  He pra ca tjeter te boj une per ty.
  Bye now sweet tropoje.

 17. #57
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  46
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje te gjitheve nga Londra.

  Sot u gdhiva ne Londer, dritat nuk kishin ik si ne Tirane.....

  Rezi

 18. #58
  Perjashtuar nga Mod. Maska e ^Pretty_Girl^
  Anėtarėsuar
  26-10-2002
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  36
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hajt se une po vi me keni aty

 19. #59
  @njoftime.com Maska e Benni
  Anėtarėsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  anes Elbes, anes Sprees
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pak me vonese por brenda afatit!

  Po me behet qejfi qe llafet nuk i merrka era.

  He me ju lumte! ....Llafe por me bereqet ama...

  Me ne fund 2002 ne Londer po ja hap rrugen Forumistave qe s“kane frike nga transparenca.

  Nderimet e mija
  Shijaksi ne Londer, paske bere pune te mire me kete teme.

  U shkoj gjuha mbrapa disave
  ( s“ka teme ne Forum ku nuk diskutohet e ster diskutohet per tu takuar, me te flaktet jane ata te UK + D + …)
  …….por akoma jane ne fazen e pergatitjeve dhe organizimit…
  ..helbete…eshte shume e veshtire per ju Londinezet qe te takoni ne Londer.
  Posi, keni shume rruge per te bere deri ne qender. Larg shume….
  Nejse…

  Shijaksi ne Londer,
  Kam lexuar disa shkrime te tuat ne gazete... (s“po e them emrin se futet ne reklam)
  Me pelqen ne vecanti stili llogjik qe perdor….
  Nuk e di ne se ke mbaruar ndonje shkolle gazetarie,
  (do takohemi e do na tregosh gjere e gjate)
  por di te them qe pjesa me e madhe e “gazetareve” me diplloma nga Tirana mezi qullosin nje njoftim…. dhe ne fund… robi nuk di se c“fare lexoji…shkrime per te kaluar kohen dhe ceplendisje….no problem!

  Pak me siper lexova se edhe Rezi i munqenit paska ardh n“Londer…

  Po me bet konak, i hypa hava-jetit qysh neser…

  Ore, po cuna si puna juj, vetem po t“punoj si kamarier tek La Vikinga kam shans ti takoj.

  E kam seriozisht. U bera vite qe s“kam qene ne Londer.
  Pushime kam deri me 10.01.03
  Mo u merakosni, nuk ju ze deren.
  N“hotel kam me shku ose do regjistrohem azil per keto 10 dite....

  Kam nje lutje vendosni nje numer celulari ne njoftim...
  jo vetem per mua por edhe per te tjeret.
  S“i dihet vij me vonese (ose hutohem mas ndonje pulp-bardhe) dhe hajt tju gjej pastaj….

  Shijaksi ne Londer-m.q.se e nise kete pune, beje tamam (mendimi im)
  N.q.se nuk ve dot cel. Privat, blej nje cel. dhe shpenzimet i ndajme te gjithe ne qe do takohemi.
  Celularin e perdor une per ato 10 dite, pastaj e keni ju per (takime + festa + etj….do keni boll te tilla….).

  Me cel. nuk humb asnjeri dhe ju jepet shansi edhe atyre qe e marrin njoftimin me vonese.

  Ah c“ka per t“heq Londra me ne…Erdhaaaa!!!

  Mir u pjekshim Forumist / e

 20. #60
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga rezi_Mynihut
  Pershendetje te gjitheve nga Londra.

  Sot u gdhiva ne Londer, dritat nuk kishin ik si ne Tirane.....

  Rezi

  PO TI SI SHKOVE ATJE E NA TRADHETOVE NA LE KETU NEVE MIRE SE PA TE RRAH STE LE KUR TAKOHEMI NE MYNCHEN::OL
  REZI GEZUAR VITIN E RI 2003 E TE SJELLTE FAT E LUMTURI ISHALLA NE CDO FUSHE TE JETES GJITHASHTU JU UROJ EDHE GJITHE SHIPTAREVE TE LONDRES GEZUAR E GJTHMONE GEZUAR VITIN 2003: PRA BENI QEJF SE NUK SHKONI DREJT RINISE ME PRA GEZUARRRR 2003; CIAO BLONDI-BAGABONTI
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Organizime dhe aktivitete
  Nga anabanana nė forumin Shqipe nė Kanada
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 19-02-2014, 16:28
 2. Aktivitete dhe organizime nė Greqi
  Nga rolua nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 09-11-2013, 05:59
 3. Aktivitete dhe organizime nė Itali
  Nga katana nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 23-10-2012, 10:47
 4. Aktivitete, organizime ne PA, SHBA
  Nga Fiori nė forumin Shqipe nė SHBA
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-11-2011, 09:05
 5. Ne cfare aktivitete beni pjes?
  Nga *~Rexhina~* nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-10-2006, 15:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •