Close
Faqja 21 prej 51 FillimFillim ... 11192021222331 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 420 prej 1001
 1. #401
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  581
  Faleminderit
  7
  0 falenderime nė 0 postime
  Bajo Topulli

  Cerēiz Topulli, Bajo Topulli, Zemen Mashkullora

  Cerēiz Topulli
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:32

 2. #402
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  581
  Faleminderit
  7
  0 falenderime nė 0 postime
  Pjestare te ēetes se Cerēiz Topullit

  Mitingu i Alfabetit ne Korēe

  Faik Konica
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura      
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:33

 3. #403
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  04-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Dhespot Foti, i vrare nga ēeta e Ēerēiz Topullit
  12 dhjetor 1990-Azem Hajdari

  1991-Azem Hajdari
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:34

 4. #404
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  581
  Faleminderit
  7
  0 falenderime nė 0 postime
  Fan Stilian Noli
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 5. #405
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  581
  Faleminderit
  7
  0 falenderime nė 0 postime
  Fotografi ku Fan Noli ka dale ne pritjen me Presidentin Wilson.
  Noli ndodhet ne supin e majte mbrapa Presidenti (ky i fundit me pandallona te bardha dhe republike te bardhe ne dore).
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #406
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  581
  Faleminderit
  7
  0 falenderime nė 0 postime
  Fan Noli

  Foto e vitit 1917 dhe e dyta 1918 si perfaqsues i Shqiperise ne Lidhjen e Kombeve.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gjirfabe : 01-11-2009 mė 11:20

 7. #407
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  581
  Faleminderit
  7
  0 falenderime nė 0 postime
  Safete S. Juka
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 8. #408
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  04-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasaporta e Bajram Currit
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 9. #409
  i/e regjistruar Maska e Harudi
  Anėtarėsuar
  08-09-2004
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Idriz Seferi nė Grykė tė Kaēanikut 1908-1912

  Idriz Seferi nė Ferizaj

  Kaēaniku 1915
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:35
  Pijetoret janė vendet ku ēmenduria shitet me shishe! (Uendell Filips)

  Lista e injorimit: Llapi

 10. #410
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marinari Lexo Postimin
  Mark Dodani

  ky qen bir qeni e ka fut baben tem ne burg.

 11. #411
  i/e regjistruar Maska e Harudi
  Anėtarėsuar
  08-09-2004
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Prizreni i Vjetėr,fundshekulli XIX

  Peja,pas LDB-sė!

  Shkupi 1927
  Pamja:
  Lumi Vardar
  Teatri
  Kalaja
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:35
  Pijetoret janė vendet ku ēmenduria shitet me shishe! (Uendell Filips)

  Lista e injorimit: Llapi

 12. #412
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  04-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Brari, po e ndryshojme vetem pake, itinerarin e udhetimeve neper fotografi!
  Studentet takim me Ramiz Aline-11 dhjetor 1990
  Nga e majta ne te djathte: Diana Bajrami, Arben Broci, Ridvan Peshkepia, Arben Lika, Tefalin Malshyti, Azem Hajdari dhe Shinasi Rama

  Nga protesta studentore 1990
  Edmond Budina, Azem Hajdari dhe Bardhyl Ukcamaj

  Protesta studentore 1990
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:36

 13. #413
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  04-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  1991-Ben Blushi, Blendi Fevziu, Dritan Islami dhe Odeta ?

  Qyteti Studenti-1991

  Nga greva e urise 1991
  Kejda Hajnaj, Blendi Fevziu, Arben Muka dhe Ilir Disdari
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:37

 14. #414
  i/e regjistruar Maska e Socio
  Anėtarėsuar
  28-12-2008
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga iliria e para Lexo Postimin
  Nalazezet mund te shkruajne cka te duan por ne ate foto nuk jane shqiptar. Ajo as qe eshte foto, por eshte nej pikture.
  Nuk eshte pikture por eshte foto e kualitetit te dobet !
  Ketu poshte e ke edhe nje foto tjeter me kualitet me te mire. Krahaso veshjen ne kete foto me veshjet ne foton e meparshme. Poashtu, mos harro te lexosh cka shkruan poshte !

  'Freedom of conscience entails more dangers than authority and despotism'.

 15. #415
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  22
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime


  Ja ca te holla te vjetra shqiptare !!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 16. #416
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  22
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime


  Aksioni diplomatik i Lidhjes se Prizrenit !!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 17. #417
  i/e regjistruar Maska e iSTReFi
  Anėtarėsuar
  27-10-2009
  Vendndodhja
  LaRG TeJe.
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  BRaVo .... Foto qe Ja VLen tI Shikosh Disa Here dhe mos te merzitesh ....

 18. #418
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-02-2008
  Postime
  49
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Foto te vjetra te Prishtines  Prishtina  Prishtina

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:38

 19. #419
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  po at ninxhen ku e gjete mer daj?

 20. #420
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-02-2008
  Postime
  49
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Prishtina e vjeter  Prishtina  Prishtina

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 08-11-2009 mė 00:39

Faqja 21 prej 51 FillimFillim ... 11192021222331 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •