Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233

  Eulex-i Denon lirimataret

  EULEX VEPRON SI PARA DO KOHE UNMIKU DENON SHQIPTARET QE LUFTUAN PER LIRIN E KTI VENDI
  sot ne ne prishtine u denuan me burg disa ich pjestar te UCK-S kinse paskan turturuar disa bashkpuntor te UDB-S SERBE deshmitar ishin njerz qe nga lakmia materiale te cilve u ishte premtuar nje shum kogja e majme parash dhe sttrehim ne perndim ne europ

  EULEXI po deshiron barazoj viktimen me gjelatin portokolli eulex serbi ka nje qellim te arrestoj disa ish pjestar te UCK-S ne ter tweritorin e kosoves
  pra edhe nje arsye qe te jemi kunder EULEXIT

  BAC. U,KRYM

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Longarus
  Antarsuar
  24-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  553
  sot ne ne prishtine u denuan me burg disa ich pjestar te UCK-S
  Para disa dite u liruan pa there ne kembe ne Beograd te dyshuarit e per vrasjen e vellezerve Bytyqi ne Beograd .

  Cka ka ketu per tu quditur !!!!!!!!!!!!!

  Ne sot udhehiqemi nga nje marreveshje e Kumanoves , e cila qysh ne ate kohe ka patur te caktuar itenerarin e e gjitha ngjarjeve qe kane ndodhur qe prej asja dite kur eshte nenshkruar e deri ne ditet e sotme .

  Kete marrevshje do ta kujtojme sikurse e kujtojme sot Konferencen e Londres , Versajes , etj etj .
  Ndryshuar pr her t fundit nga Longarus : 02-10-2009 m 21:56

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  Marrveshja Eulex Serbi Dote Ket Pasoja Shum Te Renda Kurse Ata Qe Kukateshin Pse Levizja Vetvendosje Proteston Sot Jan Dhe Dote Struken Ne Bir Te Miut Si Qyqe Nga Turpi

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •