Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 79
 1. #1
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool A ka ndonje forumist nga Padova?

  Tani qe ka edhe anetare te forumit qe jetojne ne padova kjo s'diskutohet. e kur te futeni ndonjere ne internet(nejse ju dihet qe futeni gjithmone) beni nje shetitje ketej kot keshtu per sport ta shfrytezojme internetin e ESU-t per qejfin tone....
  Liberté, égalité, fraternité

 2. #2
  PREDATOR
  Anėtarėsuar
  21-01-2003
  Vendndodhja
  Oslo
  Mosha
  41
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hajde Padova hajde.
  Me ka marr 5 vjet nga jeta dhe tani me ka marr malli. Kam 2 vjet qe jetoj ne Norvegji.
  RRoft Athanori, Bourbon Street, +1, Villa barbieri, e shum e shum te tjera. Pershendes te gjith shqiptaret ne Padova.
  Vecanerisht in chiesa nuova.
  Edhe zogjt e priftit
  Mere me long se mishi maroi, vetem mere per at zot. Bej dicka, prandaj mere.......

  Nuk lejohen adresa faqesh te tjera ne firme, vetem ne profil. Stafi i forumit

 3. #3
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eh po "indian" e harrove, pub alexander apo si ke pas frekuentuar shume ato,Banalen, arancen e te tjera e te tjera
  Liberté, égalité, fraternité

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  itali/padova
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  EEEEEEEEEE o ujku po Pacuken mos harro me ne e permende se na si Shqiptare te mire po i vijme hakut........
  Edhe une e di se ka shume Shqiptare ketu ne Padova qe nuk i lene websait pa vizituar e aq me teper forumin qe na bashkon.
  O ujku po kjo INDJA ku eshte???????? Shendet e euro!!!!!!
  Rrofte Shqipnia etnike

 5. #5
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o shkodrano po te filloj ti permend me radhe une ty tani sikur s'ka lezet pastaj mos fol kot per india se dy minuta nga shpia e ke ngjitur me Apelin, pastaj mos bej kot sikur se di se ku eshte india se edhe ti shqiptar si ne je.????
  Liberté, égalité, fraternité

 6. #6
  dipl-ing
  Anėtarėsuar
  09-11-2002
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une kam qene 8 muaj ne padova dhe 9 muaj ne norwegji. Me shume me merr malli per norwegjine
  Rruga me e shkurter midis dy personave eshte nje buzeqeshje

 7. #7
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o studente po cila eshte gjeja qe te pelqyer me shume ne Padova????
  Liberté, égalité, fraternité

 8. #8
  PREDATOR
  Anėtarėsuar
  21-01-2003
  Vendndodhja
  Oslo
  Mosha
  41
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Studente hvordan ^gar^ det med deg? Ja, jeg vet om Norge, det er bra men Padova ogso.


  gar=gor, mungese e germes norvegjese
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga APACHE : 29-01-2003 mė 09:01
  Mere me long se mishi maroi, vetem mere per at zot. Bej dicka, prandaj mere.......

  Nuk lejohen adresa faqesh te tjera ne firme, vetem ne profil. Stafi i forumit

 9. #9
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  e Apacho na e perkthe pak ate se nuk e flasim mire norvegjishten ne ketej
  Liberté, égalité, fraternité

 10. #10
  PREDATOR
  Anėtarėsuar
  21-01-2003
  Vendndodhja
  Oslo
  Mosha
  41
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Vetem salutim.

  D.m.th. Si shkon? Po , e di persia i perket Norvegjis(qe eshte e bukur) por edhe Padova gjihtashtu.
  Mere me long se mishi maroi, vetem mere per at zot. Bej dicka, prandaj mere.......

  Nuk lejohen adresa faqesh te tjera ne firme, vetem ne profil. Stafi i forumit

 11. #11
  dipl-ing
  Anėtarėsuar
  09-11-2002
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  jeg goer god Apache,
  Norwegjishtja me ka shteruar paksa, e kuptoj shume mire vetem se kam harruar ta flas. Nuk e di ku je ne norwegji ti apache, por une kam qene ne Arendal, Venediku i skandinavise. Per me teper ne norwegji kisha nje shoqeri internacionale, ndersa ne Itali nuk kisha kontakt me asnje student , sepse isha me praktike. Padovanet me jane dukur te ftohte, ndersa sa per bukuri, vetem Sant Antonio eshte ne Padova...Ne kafe Pedro sma ka mbajtur te hyja..thonin te jep tersllik nese futesh pa u diplomuar.
  Rruga me e shkurter midis dy personave eshte nje buzeqeshje

 12. #12
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O studente po studente shqiptare nuk kishte atehere ketu?Apo spanjoll, gjerman, Amerikan, nuk e di se kur ke qene ne Padova po sot ke shume dhe nga te gjitha llojet.Per padovanet ke te drejet se jane te ftohte por ne uuni ketu nuk ka shume padovan me shume jane nga pjese te ndryshme te italise dhe te huaj...........Po tek Prato della Valle ke shkuar ndonjehere??? se edhe ai eshte vend fantastik...........
  Liberté, égalité, fraternité

 13. #13
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  37
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O Ujku po ē'i ke kto tema mė qafsh ?
  Po edhe ata qė do ta shohin kėtė temė do thonė ky Ujku o po tallet me ne ose ska dalė ndonjėherė nga shtėpia qė bėn tė tilla pyetje
  E le kokrrėn e namit le.
  Vete mi jep mend Shkodranit108 e harron qė aula e studimit(kshu i ka ngelur emri nga lashtėsia asaj se tani e di vetė ti se sa studiohet aty)quhet Apelli .Po quhet "JAPELLI" o tu mbylltė e mėndjes e po atė emėr ka edhe rruga.
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 14. #14
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per greendrag:

  Ore une them shyqyr qe na nderove edhe ti me prezencen tende,pa te tjerave nuk i ve shume rendesi pastaj ore ce ke kete mani ti per te me kundershtuar gjithmone???tani njerez te gjalle jemi, ka thene dikush, e do bejme ndonjehere dhe gafa, gjera qe ndodhin jane prandaj ne raste te rralla edhe na falet, apo jo..........
  Liberté, égalité, fraternité

 15. #15
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  37
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po se boj me tkeq mer jo,po du qė tė tė nxef pak qė tė kesh mė shumė grinta kur tlush pin-pong se ngela tu t'rrah
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 16. #16
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hec se do ta shohim edhe at punen e pingpongut un pa mu u nxef e te bej copa pale te me nxehesh edhe ca........
  Liberté, égalité, fraternité

 17. #17
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  44
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hoho qenkemi gozha nga Pd ketu !!!Padova qytet qe te jep shume mundesi per tu defryer ( vita noturna)Dikush me lart kishte shkruajtur qe eshte vetem Sant Antonio. Me vjen keq por ske shetitur gje..dikush kishte shkruajtur diskoteken estive
  Villa Barbieri, carino come posto.Discoteca dhe Pub o Salla giochi o Bare o ku di une ka sa te hane qent. )etj etj se harrova ne Corso Milano eshte nje bar qe eshte hapur per collazione pas discotecave qe me duket se xhestohet nga shqiptare. Interesante do te ishte te takoheshim te pinim nje kafe o nje birre sebashku ?????? serabbe una bella robba..non ditte?
  ciao belli.. buna vitta a padova a tutti voi che ci vivette..insiemme a me , e si e si...
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 18. #18
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ore ka ne padova plot jo vetem shqiptare , por edhe shume vende ku mblidhen shqiiptaret qe nga India, alexandria, gancino etj etj.............
  Liberté, égalité, fraternité

 19. #19
  PREDATOR
  Anėtarėsuar
  21-01-2003
  Vendndodhja
  Oslo
  Mosha
  41
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Postuar mė parė nga studentja
  jeg goer god Apache,
  Norwegjishtja me ka shteruar paksa, e kuptoj shume mire vetem se kam harruar ta flas. Nuk e di ku je ne norwegji ti apache, por une kam qene ne Arendal, Venediku i skandinavise. Per me teper ne norwegji kisha nje shoqeri internacionale, ndersa ne Itali nuk kisha kontakt me asnje student , sepse isha me praktike. Padovanet me jane dukur te ftohte, ndersa sa per bukuri, vetem Sant Antonio eshte ne Padova...Ne kafe Pedro sma ka mbajtur te hyja..thonin te jep tersllik nese futesh pa u diplomuar.
  Mire e ke per njerzit. Ketu jane me te ngrohte e te dashur. Kurse atje....E sidomos ne Padova???!!!
  Po nqs ketu ke paur shoqeri internazionale nuk eshte cudi sepse Norvegjia tashme eshte duke u espansuar dhe te huajt kane nje rol te rendesishem ne shoqeri.
  Une jetoj ne Skųien. Ne periferi te Oslos.
  Mere me long se mishi maroi, vetem mere per at zot. Bej dicka, prandaj mere.......

  Nuk lejohen adresa faqesh te tjera ne firme, vetem ne profil. Stafi i forumit

 20. #20
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jane pak te ftohte keta padovanet po c'ti besh.................
  Liberté, égalité, fraternité

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. KUR'ANI nė gjuhėn shqipe
  Nga RaPSouL nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 114
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 08:29
 2. Persekutimi i intelektualve Shqiptare.
  Nga SKAI nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-04-2005, 20:57
 3. Merjemja a.s, Nėna e Isait (Jezusit)
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2005, 07:17
 4. Akoma vetėm pak matanė qafės sė bretkosės
  Nga kulla nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2004, 12:51
 5. Tė drejtat e njeriut nė Lindje dhe nė Perėndim
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2004, 18:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •