Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  shume i dashur Maska e snake
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  greece,mykonos
  Mosha
  44
  Postime
  84

  Arrow Perfundimisht dhe SNAKE ne forum!

  Une sic e pate me lart jam snake!Jam nga Shkodra dhe jetoj e banoj ne Greece,Mykonos.
  Uroj qe ta kalojme sa me mire ne kete forum te gjithe bashke.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "Koha i mbush me mend edhe te marret"
  “Kush lakmon dicka me shume se ajo cka zoteron, i jane errur syte”
  “Duke detyruar njeriun te heshte, s’do te thote se e ke bindur ate”

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mire se erdhe shkodran.Uroj ta kalosh sa me mire midis nesh!
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 3. #3
  ua une spash gje nejse.... mireserdhe ja kalofsh sa me mire

 4. #4
  NIVARVANA Maska e cutygurl
  Anėtarėsuar
  25-10-2002
  Vendndodhja
  aty ku mos qofsha
  Postime
  11

  Question whatttttttttttttttttttttttt

  lalo foton ku e ke ?
  nejse ja kalofsh mire ne forumin tone te nderuar!
  i got heart disease
  deep inside me ,
  makes me feel uneasy baby
  i can't live without u
  tell me what i am suppose to do about it.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Shijakse
  Anėtarėsuar
  21-12-2002
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  97
  Pershendetje dhe kalofsh mire
  E pasur behesh me dituri, e jo me pasuri

  E Mencur behesh me mend, e jo me moshe

 6. #6
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  37
  Postime
  559
  Mire se erdhe SnAkE
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 7. #7
  Mystified.. Maska e Calvin
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  South Central
  Postime
  4
  Sa i bukur ai qielli...vetem zogjt mungojne!

  Bofsh qejf ne forum.
  Deal with tha matter!!!

 8. #8
  Fcuk all Maska e No`FeaR
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  londer
  Mosha
  35
  Postime
  218
  hajt mire se erdhe
  ja kalofsh mir
  ««««W£AR»»»»

 9. #9
  The Bad Guy Maska e AlBeS
  Anėtarėsuar
  24-01-2003
  Vendndodhja
  Hangar 18
  Postime
  74
  Pershendetje!
  Mire se erdhe ne forum
  Ja kalofsh sa ma mire.
  "I always tell the truth...even when i lie"

 10. #10
  **Patriote Shkodre** Maska e `XhiXhiLuShe`
  Anėtarėsuar
  30-12-2002
  Vendndodhja
  USA, FL
  Mosha
  35
  Postime
  78
  mirese erdhe naqe, snake
  kalofsh sa me mire ketu edhe ummm...
  fotoja xhan, ku esht ? spo shoh gje.... ghiighii
  nejse, i bukur do te jesh mbase qenke shkodran
  **MoS Me TrEgO Se Cfar DuA Te DeGjOj, Me TrEgO CfaR Ke PeR Te ThEnE**

 11. #11
  shume i dashur Maska e snake
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  greece,mykonos
  Mosha
  44
  Postime
  84
  faleminderit te gjitheve per mireseardhjen qe me uruat
  dhe se shpejti do te keni edhe foton time.
  te gjithe jeni very cool!
  "Koha i mbush me mend edhe te marret"
  “Kush lakmon dicka me shume se ajo cka zoteron, i jane errur syte”
  “Duke detyruar njeriun te heshte, s’do te thote se e ke bindur ate”

 12. #12
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Mire se erdhe!

  Ja kalofsh sa me mire!

  Ciao! Me respekt Driloni!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 13. #13
  OpTiMuS Maska e DENIS
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Ne Toke.
  Mosha
  41
  Postime
  191
  MireSerdhe..
  FEJA E SHQYPTARIT? 'SHQYPTARIA'

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •